Reklama

Výběr sporťáku (pěnová kolečka-zkušenosti)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 16:10
Výběr sporťáku (pěnová kolečka-zkušenosti)

Ahojky, prosím o radu, recenze, zkušenosti. Vybírám sporťák, cenu nejlépe do 5000,–, popř něco málo přes.
Líbí se mi např G-mini Trend, ten má ale pěnové kolečka (je i s nafukovacíma, ale dražší). Máte někdo zkušenost s pěnovýma? Nějaké problémy, jak rychle se opotřebují? Mám půl ročního chlapečka, a přála bych si teda, aby sporťák vydržel i na druhé mimčo, nejsem si jista, jestli nechci moc :think:
Plastové kolečka, co na ně říkáte? Rachotí? :nevim:
Ještě trochu se mi líbí 4Baby Smart, máte někdo?
Popř doporučíte mi nějaký? Požadavky: nejlépe gelové (asi drahé, nevím) nebo nafukovací kola, nánožník, polohování zad a nožiček, spodní košík. Myslím, že chci to co ostatní, že to není nic nemožného :pankac: ale u nás jsou děsné chodníky jak tankodrom, a já chodím ven s kočárem a psem min. 2× denně takže kočár dostává zabrat. Díky mnohokrát!! :kytka: Nikola

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Denina01
Kecalka 412 příspěvků 04.02.18 16:49

Ahoj, jestli je u vas blby teren a chodite casto, tak bych podle svych zkusenosti vybirala kocarek s velkyma nafukovacima kolama. Prvni mam Inglesinu sofii a druhy Margaret puntikaty. Projedou vsechno (ale ta inglesina je lepsi do terenu). Mela jsem i Bebetto Nico sline - recenze i prodejce slibovali bezva terenni kocar, ale asi tedy neznaji pojem teren. Polnacku, dlazebni kostky atd. vazne uplne nezvladal… :) Nevim jestli jsem pomohla, ale ja jsem se poucila :mrgreen:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.18 16:54

Měla jsem s gelovyma kolama a ten letěl hned po druhé jízdě z baráku, kámoška má s penovyma, taky hrozný krap. Za mě rozhodně s nafukovacima, mám starý Royal klasika velká kola nafukovací a xlander a s obouma velká spokojenost.

Františka85
Zasloužilá kecalka 709 příspěvků 04.02.18 17:08

Jedině nafukovací. Pěnový a podobně se zasekají kamínkama a budeš s tím mordovat podlahu.

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 17:35

Děkuji Všem mnohokrát. Já mám totiž teď dvojkombinaci Adamex Barletta. Nafukovací kola, kočar je boží, až na to že je už v dezolatním stavu. Vozí už druhé dítě a ty pružiny to nedávají, korba je zešikma. Teď se to dá, ale když sem vyzkoušela sporťák, a dítě do něj položila na úplný leh, měl hlavu z kopce… :zed: takže proto vybirám, navíc je to moje premiéra, Adamex jsme dostali, takže jsem se o kočáry vůbec nezajímala. Ty kola na našem se ale celkem vyfukují, a to uzž byli měněny duše. Ale dám na Vaše rady ještě jednou děkuji :oops:

Hadumi
Extra třída :D 13413 příspěvků 04.02.18 17:44

Já mám Gesslein S4, ale to bys koupila za tvůj limit bazarový. Kolečka tedy nejsou pěnová a ani gelová, ani nevím, co je ta za materiál. Bydlíme u lesa, na procházky do terénu chodím 2× denně a pohoda.

murkyf
Zasloužilá kecalka 705 příspěvků 04.02.18 17:49

Mně se ten druhý nelíbí, přijde mi nepraktický (tzn. jen městský).. a pěnový kolečka bych nechtěla, hned si představim ty golfky za 500 :lol: když už tak bych koupila Valco anebo nějakej Britax..

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 04.02.18 17:54

Známá má taky podobný sporťák tomu G-mini Trend a s pěnovými kolečky a je spokojená :) :palec:

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8080 příspěvků 04.02.18 18:03

Taky na něj koukám a nejspíš do něj půjdu, neb je to jeden z mála za normální peníze, který se nám rozměry bude vejít do výtahu (máme směsně malý výtah) a s dvěma dětma už budu potřebovat dostat kočár do výtahu.. @Nicol-ostrava
Kdybych nemusela jdu do ValcaSnap, nebo Britaxu, případně Joie Muze, ale ani jeden se nám nevejde do výtahu, takže za mě G-Mini vede :)

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 19:34
@murkyf píše:
Mně se ten druhý nelíbí, přijde mi nepraktický (tzn. jen městský).. a pěnový kolečka bych nechtěla, hned si představim ty golfky za 500 :lol: když už tak bych koupila Valco anebo nějakej Britax..

No právě i Britax co sem se byla včera dívat v Fun baby, má pěnové kolečka, proto jsem od něj tak nějak upustila. Každopádně děkuji za příspěvek :potlesk:

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 19:52

A teda ještě, který mi dost leží v hlavě je kočár Zebra - je to z Polska od firmy tuším Prompol nebo tak nějak. Od jedné paní odsud mám recenzi, že je suprovní. A cena taky dobrá do 4000.

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 20:16

Jinak děkuji moc všem! :-)

Příspěvek upraven 04.02.18 v 20:18

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 20:17

@Kristyna.Vechto­va

https://zelenazirafa.cz/…kocarek.html#…

a tento se ti taky nevejde? Teď jsem na něj narazila a nebo Zebra kočárek. Taky to budu muset poměřit, výtah máme úzký :?

Kristyna.Vechtova
Echt Kelišová 8080 příspěvků 04.02.18 20:21

@Nicol-ostrava no tak už jen ta váha 14,5kg na sporťák pro mě dost (G-mini, Valco a Joie, mají okolo 9 kg a věř, že s dítětem je to fakt znát, my bydlíme na kopci) a nikde nevidím délku celého kočárku :) A teda tohle není úplně můj vkus :) My máme chodníky pěkné a na ty cesty na dětské hřiště max do obchodu mi bohatě postačí to G-Mini :)

Nicol-ostrava
Kecalka 119 příspěvků 1 inzerát 04.02.18 20:41

@Kristyna.Vechto­va
aha aha, to je pravda :D Já bydlím ve městě, v Ostravě, všude děravé chodníky, koleje, pořád někde něco drkotá, tak mám strach ať neodpadne kolečko když zvolím menší :D Kopce naštěstí neabsolvuju, ale bydlím v 6.patře, když se pokazí výtah… :D né ani 9ti kilový kočár s dítětem bych nedala, ale to přeháním to se dá vždy nějak udělat. Tak držím palce ve výběru toho správného kočárku :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Schneiderová v Tváři otvírá víko od kanálu nejhorší televizní zábavy

Jitka Schneiderová (45) prý ráda překonává překážky a miluje výzvy. Po... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >