Výběr sportovního kočárku na zimu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
matescaaa
Nováček 5 příspěvků 19 inzerátů 03.12.18 17:37
Výběr sportovního kočárku na zimu

Ahoj holky,
jsem nešťastná z výběru sportovního kočárku, který by byl ideální pro moji 7měsíční dceru teď na zimu.
V současnosti mám trojkombinaci kočárku ABC Design Viper. Jenže s ním jsem od samého začátku naprosto nespokojená, takže ho chci prodat (korba, sporťák a vajíčko). Bude mi už stačit pouze sportovní verze, dcera ještě nesedí, tudíž s dobře polohovatelnou opěrkou.
Proto mám na vás prosbu o vaše názory a tipy na značky kočárků, se kterými jste vy osobně spokojeni.
Moje požadavky:
Polohovací opěrka zad i do lehu
Dobré odpružení - aby trochu pohupoval.
Nafukovací kolečka
Vhodný do terénu i do města
Prostorný košík ve spodu
Polohovací madlo
Polohovací střecha s dobrým zastíněním před sluncem či větrem.
Vhodný nánožník, který teď v zimě skutečně zakryje celé tělo dítěte (ne jako ABC Design viper, kde nánožník dosahuje pouze po kolena dítěte? :-/)
Aby neměl profukovací škvíry, byl dobře krytý proti větru a mrazu, ale zároveň ideální i do letních měsíců
Cena do 10 000,–

No, nároků mám asi požehnaně, ale kdo se má v tom obrovském výběru kočárků vyznat. Každý prodejce to vychválí do nebes, ale mě jde skutečně o praktické využití.

Tak moc děkuju za vaše rady a tipy :)

Příspěvek upraven 03.12.18 v 17:53

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Denina01
Kecalka 449 příspěvků 03.12.18 17:42

Ahoj, napadá mě Bebetto nico sline. Jinak požadavky mám ještě přísnější a bohužel kočár, co bych potřebovala, prostě neexistuje :mrgreen: :mavam:

věrasek80
Extra třída :D 11109 příspěvků 03.12.18 17:45

mě napadá xlander sousedka je s ním spokojená

Micaella22
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 03.12.18 17:55

Britax, jen neperuje…

Elzaaa
Povídálka 31 příspěvků 03.12.18 17:57

X lander x cite ale nema nafukovaci kolecka, ja jsem s nim spokojena i tak

Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 03.12.18 18:06

Já mám petite&Mars street a jsem strašně spokojena… ale nepruží. Je k němu ke koupení spousta doplňků i nafukovací kolečka, dají se měnit stříšky atd. Šťastnou ruku při výběru :palec:

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 03.12.18 18:10

Máme EW se quattro a spokojenost.

matescaaa
Nováček 5 příspěvků 19 inzerátů 03.12.18 18:47

Moc vám děkuji za tipy, všechny stojí za uvážení, takže super! Snad vyberu :-)

weyky
Neúnavná pisatelka 19216 příspěvků 64 inzerátů 03.12.18 18:51

Britax b motion

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 04.12.18 13:23
@P4ja píše:
Máme EW se quattro a spokojenost.

a to je jaký kočárek? můžeš dát odkaz :think:

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 04.12.18 13:27
@weyky píše:
Britax b motion

k tomu si musí sehnat pořádnej nánožník, jinak co se týká kvality, je to spíše plastový kočárek :-( ale zas projede terén (mám trojkolku)

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 04.12.18 13:28

@Káťa19 Easywalker quatro. SE čtyřmi kolečky. Kupovali jsme bazarový. . Kupovali jsme na doporučení a vyzkoušení u švagrové.

https://www.malvik.cz/…kocarek-2018?…

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 04.12.18 13:33

@matescaaa Já ted vybírám kočárek na třetí, koukala jsem taky po viperovi, tak díky za recenzi, jinak Tě ještě poprosím, napiš jí sem :kytka:

Sama jsem bezradná, pořád nevím, tady chs.jasmin vystřídala spoustu kočárků a hrozně vychvaluje Tako junama :think: https://www.emimino.cz/…ofila-13349/

Káťa19
Echt Kelišová 7711 příspěvků 19 inzerátů 04.12.18 13:36
@P4ja píše:
@Káťa19 Easywalker quatro. SE čtyřmi kolečky. Kupovali jsme bazarový. . Kupovali jsme na doporučení a vyzkoušení u švagrové.https://www.malvik.cz/…kocarek-2018?…

Aha, super, díky a máš zkušenost i s korbičkou? mohla bys trochu rozvést recenzi tady :kytka:

P4ja
Kelišová 6614 příspěvků 04.12.18 13:38
@Káťa19 píše:
Aha, super, díky a máš zkušenost i s korbičkou? mohla bys trochu rozvést recenzi :kytka: přidala bych jí.

Aha, já myslela, že chceš poradit a ne jen recenzi. Na tu teď čas opravdu nemám. Nezlob se :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Bony a klid po 30 letech: Kde jsou dnes hlavní hrdinové vekslácké romance?

Kdo v té době žil, v tom snímek obyčejně probudí vzpomínku na minulý režim a... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >