Výběr sportovního kočárku trojkolka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

pavlinarej
Povídálka 13 příspěvků 21.10.18 11:32
Výběr sportovního kočárku trojkolka

Ahoj maminky,

v březnu 2019 čekám své první dítě. Přemýšlím tedy nad koupí vhodného kočárku. Nejdříve jsem chtěla kupovat dvojkombinaci, ale teď uvažuji, že si koupím starší hluboký z druhé ruky a koupila bych si spíš lepší sporťák.
Na sporťák bych měla tyto požadavky:

• sklon do lehu
  • pultík
  • prodloužená stříška
  • velký košík
  • pláštěnka
  • nánožník
  • větší kola
  • trojkolka
  • lehce složitelný

Líbil se mi Sun Baby Sirocco Trio Grey, ale ten jsem již nikde nenašla :-(

Poradíte prosím, jaký by splňoval mé kritéria? Chci s ním jezdit i do přírody.

Děkuji

Reakce:

Zuzanice011
Závislačka 3026 příspěvků 21.10.18 12:12

Baby jogger city elite :palec:

pavlinarej
Povídálka 13 příspěvků 21.10.18 12:24

Na ten jsem se teď taky dívala. Stojí ale 12 000 Kč, což je docela pálka :-/ Vy ho osobně máte?
Docela se mi ještě líbí Sun Baby Sirocco:
https://www.mall.cz/…premium-grey
Jen teda to není tříkolka. Nemá polohovatelnou rukojeť.

Vy osobně ten Baby Jogger City Elite máte? Jste s ním spokojená?

debra.morgan
Závislačka 3703 příspěvků 21.10.18 12:40

rozhodne baby jogger city elite.

pavlinarej
Povídálka 13 příspěvků 21.10.18 12:44
@debra.morgan píše:
rozhodne baby jogger city elite.

Také máte? Máte s ním zkušenosti? Já právě čekám své první dítě, tak úplně nevím, dle čeho vybírat. Říkám si, jestli 12 000 Kč není za kočárek zbytečné. Hluboký a vajíčko bych si koupila z druhé ruky. Sporťák jsem chtěla už lepší, protože v něm dítě bude delší dobu. Ale sám kočárek stojí okolo 12 000 Kč, pluk k tomu pláštěnka, fusak, …
Ale líbí se mi u něj to odvětrávání, nastavitelná rukojeť, nafukovací velká kola, odpružení.

Chci kočárek, abych s ním mohla převážně do přírody. Je tento k tomu vhodný?

debra.morgan
Závislačka 3703 příspěvků 21.10.18 13:10

@pavlinarej ja ho nemam, ale kamaradka a je skvelej! ja nemam moc rada trojkolky, takze pro me neni…a do prirody urcite… ano, je drahy, ale nebala bych se ho koupit na bazaru a muzes si k nemu koupit i hlubokou korbicku… rozhodne je to jeden z nejlepsich kocarku na trhu.

Zuzanice011
Závislačka 3026 příspěvků 21.10.18 21:14

@pavlinarej Nemám ho. Měla jsem na prvního city mini. Ale než jsem prodělala ZT, tak jsem byla rozhodnuta pro city elite. Co se týče recenzi, tak super. A znám spoustu lidi, co ho mají a všichni si ho velmi chválí. Co má se stejně se city mini a můžu hodnotit je dlouhá zadova operka (jeden s největších kocaru, syn se v něm vyspal skoro ve 4 letech a to je dlouhy), naprosto bezkonkurenční střecha a veliký košík. Plus k tomu má elite velká nafukovací kola a polohovatelnou rukojet, takže si myslím, že jeden z nejlepších trojkolek!

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 22.10.18 14:05

@pavlinarej nebo levnější varianta Britax B-Motion 3 , pláštěnka se dokupuje třeba Emitex a nánožník Pinkie nebo jiné.
V těch recenzích hodnotí Motion trojkolku i čtyřkolku

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 22.10.18 14:08

Baby Jogger city elite - recenze

bazarový

debra.morgan
Závislačka 3703 příspěvků 22.10.18 15:01

@Káťa19 až na to, že tam je odpružení 0.

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 22.10.18 15:14

@debra.morgan ona je tam spatna ilustracni fotka - psala jsem adminovi

debra.morgan
Závislačka 3703 příspěvků 22.10.18 15:16

@Káťa19 ilustrační fotka je mi šumák. BJ city elite ma odpruzeni skvely, ale britax B motion nema zadny. na to jsem reagovala.

Káťa19
Kelišová 7359 příspěvků 20 inzerátů 22.10.18 15:27

@debra.morgan no tak to sorry, ale fakt nevim, na co reagujes. Zakladatelka nema v pozadavcich odpruzeni ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Súdánec nabídl dceru na Facebooku. Dostal za ni 500 krav, tři auta a čtvrt milionu

K naprosto šokující události, která připomíná středověký obchod s otroky,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přechodem trpí obě pohlaví, muži to však mají složitější

Zatímco menopauza je známá věc, andropauza je stále tak trochu tajemstvím.... číst dále >

KVÍZ: Kdo byl svatý Martin a co se v jeho svátek jí, pije a dělá?

Po roce 1989 se opět začaly dostávat ke slovu tradice, kterým bývalý režim... číst dále >