Výběr univerzálního kočárku

Anonymní
16.6.20 16:53

výběr univerzálního kočárku

Ahoj,

prosím, pomůžete s návrhem kočárku, když mám mnoho požadavků a nemohu najít kočárek, který by splňoval maximum z níže uvedeneho…ideální by byla dvojkombinace..

1. univerzalni do mesta i do terenu
  2. mozné i na behani, brusle
  3. ruční brzda
  4. sportak do úplneho lehu

diky moc

R.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
495
16.6.20 17:26

Tak možná Gesslein f6 + dokoupit doplňky - vyměnitelná velká kola do terénu a ruční brzdu. Jinak docela nesplnitelné požadavky na jeden kočár. Možná lépe koupit dva kočáry a hlavně zvážit, zda se reálně to vše využije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8987
16.6.20 17:40

Po zkušenostech už bych do jednoho kočárku nešla. Nejprve velký houpací kočár s většími koly, prostorný - a pak kvalitní sporťák, lehce ovladatelný. První bych koupila úplně v klidu bazarový, stejně se jedná o 5-6 měsíců, druhý řádně vyzkoušet, každá máme jiné požadavky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53772
16.6.20 17:44

Já jsem první dítě komplet odvozila v Gessleinu F6, až na golfky nakonec. U druhého ho mám furt a furt mi přijde super, ale prostě univerzální kočár to není, ono čím líp to zvládá terén, o to je to větší a těžší. Takže do MHD žádná sláva, jako dá se, ale dokoupila jsem k tomu ještě lehoučký a skladný druhý, který jsem teď vyměnila za lehounký golfkosporťáček, protože to taky skládám do auta a ten velký kočár zabere půl kufru, navíc jak dítě víc běhá… Jenomže tak už to bývá, co vlastně přesně já potřebuju, zjistím, až když to aktivně užívám, plus potřeby se mění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9184
16.6.20 17:54

Asi nejlepší řešení je, než se ptát tady. Tak zajít do specializované prodejny s kočárky a tam se KONKRETNE podívat a s prodavači vaše požadavky pořešit. Ušetříte si spoustu času.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16097
16.6.20 18:04

Žádný takový neznám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7551
16.6.20 18:52
@Cenarius píše:
Asi nejlepší řešení je, než se ptát tady. Tak zajít do specializované prodejny s kočárky a tam se KONKRETNE podívat a s prodavači vaše požadavky pořešit. Ušetříte si spoustu času.

Nevím, jaké máš zkušenosti ty, ale byla jsem v několika specializovaných prodejnách a nikde mi neporadili podle mých kritérií. Ke spokojenosti mi dopomohly recenze a zkušenosti druhých.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1967
16.6.20 20:37

Koupila bych si robustní terénní kočár, ten bude teda těžkej, a pak lehoucke a skladné golfky do MhD. Jo, ještě na běhání… Tak to nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8987
16.6.20 21:00
@Petule030 píše:
Nevím, jaké máš zkušenosti ty, ale byla jsem v několika specializovaných prodejnách a nikde mi neporadili podle mých kritérií. Ke spokojenosti mi dopomohly recenze a zkušenosti druhých.

Asi tak. V každé speciálce doporučí hlavně svůj největší hit. Já bych třeba do výše zmíněného Gessleina už nešla (jakože jsem ho měla), byl poměrně těžký a jak dítko rostlo, stalo se to neúnosné, takže jsme lehčí sporťák kupovali stejně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1567
17.6.20 07:21

Vzhledem k tomu uvedenému běhání a bruslím bych volila kvalitní trojkolku. Za tímto účelem mívají právě i ruční brzdu, do terénu jsou super a ve městě také fajn ovladatelné. Ne všechny ale půjdou do úplného lehu, chce to vybírat. Já bych vybírala ze značek Baby Jogger, TFK, Thule. Cenově je to trochu výš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12930
17.6.20 07:37

Do terénu trojkolku s ruční brzdou. Do MHD holky klasické nebo takového toho křížence se spojenou rukojeti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.6.20 08:05

A co takovy ten mutant se zdvojenym predtim koleckem, mate nekdo zkusenost?

• Citovat
  • Nahlásit
12930
17.6.20 08:13
@Anonymní píše:

No to je to nejhorší do terénu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12930
17.6.20 08:16
@Anonymní píše:

Ještě doplním, pokud se dá vyměňovat, tak ano. Za mě ale není potřeba vůbec.
Já jezdím i po městě s trojkolkou a jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat