Výběrové řízení lidl 2

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 12:51
Výběrové řízení lidl 2

Hezký den. Chtěla jsem se zeptat, zda někdo prošel výběrovým řízením v Lidlu, na pozici prodavač a pokladní. Jak to řízení probíhá? Má více kol? Díky za odpověď.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 13:09

Zrovna tam nastoupila moje mamka. Poslala zivotopis, pozvali ji na pohovor a za dva dny ji volali, ze ji berou. Vic nevim :think:

Khalesi
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 03.06.19 13:09

Bezny pohovor na vybrane prodejne. Uplne v poho. Proc tam chces, co jim muzes dat, co od nich ocekavas. Za me pohoda, bylo to velmi prijemne povidani. Volali mi jeste ten den ze jsem prijata a domluvila se mnou zbyle veci typu kdy jake papiry atd. Niceho neboj. Jen teda prace v lidlu je ficak obrovsky ale aspon se porad neco deje. Doifam ze narazis na supwr kolektiv.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 13:24

Holky, díky za info. Jde o to, že mi konci výpovědní lhůta v současném zaměstnání 31.7, takže bych mohla nastoupit od 1.8, což jsem tam i uvedla.
Za jak dlouho od doručení životopisu se ozvali?
A na pohovor přijít oblečená normálně, nebo si spis vzít něco “lepšího”? A ještě jeden dotaz. Na pohovoru bude víc lidi, nebo tam budu sama?

Dekuju moc.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66562 příspěvků 03.06.19 13:32

Upřímně, povětšinou mají takový podstav, že berou každého použitelného, takže bych to nehrotila.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 13:45

@j.a.n.i1

Opravdu? Mas to zažitý? :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66562 příspěvků 03.06.19 13:50

Tak může to být místně jiné, ale co pracuje známá, tak říkala, že na směně minulý týden byla vedoucí,, ta známá, jedna, co je tam cca půl roku a 5 brigádníků, z toho 2 první den… Jo, najdou se prodejny, kde mají sehraný kolektiv a může to být jinak, ale tam zas vybírají podle toho, aby jim tam daný člověk zapadl.

Khalesi
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 03.06.19 14:15

Ja tam mela manazera prodejny a zastupce. Porad to jsou lidi s kterymi se budes denodenne potkavat tak nevadi. Po zaslani zivotopisu se ozvali cca po 14 dnech, za dalsi tyden na pohovor. Nastup od pphovoru po dalsich 14 dnech. VYsli mi vstrict absolutne ve vsem, den nastupu, smeny, vytizenost, vikendy. A sla jsem oblecena normalne, ke to obchod a jsou to lidi. Zadna slavnost, jen jsem zadala o praci. I kdyz ja jsem potetovana od hlavy k pate tak na me pusobi vsechno slavnostne :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jo a informace jsou 3/4 roku stare, hakze dost cerstve ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 14:22

@j.a.n.i1 Tak to jsem zvědavá. :)
@Khalesi Tak to zní dobře. A plat mas takový, jaký se inzeruje? Všude se píše, ze je hodně prescasu, tak ta výplata musí byt radost. :D

Khalesi
Zasloužilá kecalka 892 příspěvků 03.06.19 14:34

Plat je takovy, skutecne ano plus prescasy. Musim rict ze lidl plati kralovsky. Maknes si ale pak ta vyplatnice je krasnej pohled. Jedine-na bilboardech jsou vyvesene platy za full tyden hodinove-tedy za myslim 40 hod tydne. Standartne se v lidlu nabira na 30-35 hod tydne takze plat logicky pomerove k tomu ovsem uz i ten nastupni stoji za to, po roce pridano, kazda minuta navic zaplacena. Hele-delala jsem v ruznych kramech, v bance a musim rict ze ted sem mela plat jak nikdy predtim. A to sem delala hodne malo prptpze mam dve male deti skolou a skolkou povinne.
Mmch ted jdu na materskou tak prpto v minulem case ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 14:42

@Khalesi

No u nás je nástupní 21 tisíc hrubého. V současném zaměstnání mám 14k čišteho, tak doufám, ze si přilepšim. :)
Já bych klidně dělala i přesčasy, to mi nevadí, ale aspoň 16 - 17 čistým by bylo fajn. :)

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66562 příspěvků 03.06.19 14:58

Tak třeba co dělá ta známá, tak se celkem snaží aby lidi, co dělají na těch 30 - 35 hodin týdně pokud možno přesčasy neměli, ale jinak jo, každá minuta navíc je zaplacená, jen pozor na to že do 40 hodin týdně nenáleží ten příplatek za práci přes čas.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:02

@j.a.n.i1

Aha, to jsem nevěděla. A kolik tak myslíš, že na začátku je? S uvazkem 30h/týden?
Musím udělat nad 40h, abych měla příplatek za prescas?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.06.19 15:14

@j.a.n.i1
Při 30h/týden to bude cca 16500 hrubého, ne?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 66562 příspěvků 03.06.19 16:21
@Anonymní píše:
@j.a.n.i1
Při 30h/týden to bude cca 16500 hrubého, ne?

Tech 21 by melo byt uz za 30 hodin.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama