Reklama

Výběrové řízení na místo referenta životního prostředí a služeb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Vertula
Nováček 2 příspěvky 01.03.18 08:44
Výběrové řízení odboru životního prostředí a služeb

Ahoj holky,
přihlásila jsem se na mú s žádostí o místo referenta živ. prostředí a služeb. Zajímalo by mě, zda máte někdo zkušenosti s tímto výběrovým řízením. Co tam chtějí vědět atd..? Moc díky za každou zkušenost :)

Reklama

Reakce:

Jade84
Závislačka 3743 příspěvků 01.03.18 08:50

@Vertula Ahoj, každý úřad to bude mít asi trošku jiné, ale kdysi jsem se tam také hlásila a měli jsme nejdřív test z příslušných zákonů o životním prostředí a ti, kteří uspěli šli pak ještě do druhého kola k ústnímu pohovoru. Z testu jsem měla sice nejlepší výsledek ze všech, ale nakonec vzali paní, která na tom stejném místě pracovala na jiném úřadě a měla tudíž praktické zkušenosti. Dneska už by ale takový nával být třeba nemusel. Hodně štěstí :palec:

truelly
Závislačka 2712 příspěvků 01.03.18 09:18

Záleží z jakého jsi regionu…vim o místech, kam berou jen po známostech.

Vertula
Nováček 2 příspěvky 01.03.18 09:38

@truelly z Karvinska Moravskoslezsky kraj

Sany80s
Kelišová 6407 příspěvků 01.03.18 09:46

Tam, kde není dopředu jasno, to probíhá tak, jak popsala @Jade84 .
Na tom osobním pohovoru to může být takové oťukávání člověka jako takového, zda to není nějaký fanatik do ochrany přírody.
Kamarádky se třeba ptali na její názor na atomové elektrárny a tak.

Premek_Orac
Závislačka 4307 příspěvků 01.03.18 09:52

@Vertula Měla bys znát zákon o obcích, správní řád, a příslušné zákony a vyhlášky k životnímu prostředí.

truelly
Závislačka 2712 příspěvků 01.03.18 10:02

@Vertula bingo,trefila ses.tak to fakt držím palce, ať tam není tlačenka :potlesk:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Dejte pokutu všem, nebo si na vás došlápneme! Kristelová s Řepkou vyhrožují úřadu.

Rádi prohlašují, že jim jsou výpady vůči jejich vztahu lhostejné. Ve... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >