Vybíjení telefonu, i když na něm nejsem

6
5.9.20 20:07

Vybíjení telefonu i když na něm nejsem

Zdravím, mám takový problémek, od prosince 2019 mám iPhone 7 a asi před 3 dny se začal extrémně rychle vybíjet když na něm nejsem. Šla jsem spát se 100% a probudila jsem se s 27%, předtím se mi v noci vybil třeba o 5% protože si zapínám letový režim. O baterii se celkem starám, nedávno jsem měnila za novou, mám 94% kapacity baterie. Co mám dělat? Budu vděčná za každou radu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14254
5.9.20 20:17

Zkoušela jsi to restartovat? Možná tam běží něco na pozadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.9.20 20:21
@nozu píše:
Zkoušela jsi to restartovat? Možná tam běží něco na pozadí.

Joo to asi 3×, ještě mě napadlo tovární nastavení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11847
5.9.20 20:31

@Alexxx1 Neinstalovala jsi nejakou novou aplikaci? Nebo aktualizace nejake aplikace?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
5.9.20 20:37
@cecetka píše:
@Alexxx1 Neinstalovala jsi nejakou novou aplikaci? Nebo aktualizace nejake aplikace?

Jen jednu, aplikace bakalář do školy na známky a tak

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
349
5.9.20 22:27

Ach, toto mi přesně dělal můj bývalý iPhone - byl schopny se vybít klidně za par minut a to jsem na nem nic nedělala - musela jsem nakonec vyměnit baterku a pak už to bylo lepší, mas originální baterii z oficiálního apple servisu? Nebo z nějakého jiného servisu? Protože mně toto dělala baterka z neoficiálního servisu a pak z oficiálního apple servisu už byla v pohodě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.9.20 06:39
@Malaika1234 píše:
Ach, toto mi přesně dělal můj bývalý iPhone - byl schopny se vybít klidně za par minut a to jsem na nem nic nedělala - musela jsem nakonec vyměnit baterku a pak už to bylo lepší, mas originální baterii z oficiálního apple servisu? Nebo z nějakého jiného servisu? Protože mně toto dělala baterka z neoficiálního servisu a pak z oficiálního apple servisu už byla v pohodě

Baterii mi měnili v eshopu ze kterého telefon mám, ale je origo od applu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6
6.9.20 06:41

Dvakrát jsem do eshopu telefon posílala zpátky, pokaždé s vadou na baterii, potřetí už mám nárok na vrácení peněz, myslíte, že mi to uznají jako stejnou vadu a peníze pošlou zpět?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
6.9.20 12:47

Tak tahle diskuze mě potěšila a doufala jsem, že taky dostanu odpověď, protože jsem v posledních dvou týdnech zaznamenala stejný problém. Nevybíjí se mi teda tak rychle, ale těch 50% za noc klidně taky zvládne, přestože s telefonem rozhodně nic nedělám. Kapacitu baterie mám teda 90% a Iphone SE starý tři roky. Tak nevím, jestli výměna baterie pomůže, abych do ní neinvestovala zbytečně, zatímco problém bude jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
720
6.9.20 13:25

Krom baterky to mohou dělat a dělají i aktualizace softwaru. Já si je stahuji sama, ale vždy až po přečtení recenzi, a když jsou špatně, nechávám starou verzi. Mám iPhone Se, ten starý.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama