Vybíráme kočárek online 2021

3
11.2.21 17:18

Vybíráme kočárek online 2021

Zdravím, vím že už zde podobné témata jsou, ale v současném stavu bych chtěla založit nové. Jelikož jsou obchody zavřené a otevření je v nedohlednu chtěla bych se poradit tady. Chtěla jsem si samozřejmě budoucí kočárek osahat a vyzkoušet, ale to teď bohužel nejde. Tak prosím o rady a zkušenosti. Sháním kočárek dvojkombinaci, budeme jezdit hlavně po vesnici takže chodníky jsou místy horší, občas nějaká ta polní cesta nebo kamínky. Autem budeme cestovat taky poměrně často. Samozřejmě bych chtěla, aby hezky houpal a pružil. U sportovní verze, aby se dala opěrka sklopit do lehu. :) Poraďte prosim :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3014
11.2.21 17:50

Můžu ti říct, že jsem bezradná. Mám termín až koncem léta, a tedy času dost, nicméně jsem chtěla udělat předvýběr a pak jenom omrknout v prodejně, až otevřou. Mám podobné požadavky jako ty, plus aby byl fakt teréňák a aby nebyl polský (měli jsme na první dítě a naše tempo nevydržel, rozbil se po necelým roce). Zatim mám v merku ABC Salsa 4 Air (ale tam se mi nelíbí sportovní korba) a Noordi Fjordi (ten ale nevim jestli jde sporťák do lehu, myslim že ne). Ráda se připíchnu, třeba někdo poradí lépe :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3346
11.2.21 18:08

Měla jsem Camarelo Alicante na obě dcery (model 2018). Byl v provozu tři roky a úplně super. Teď mi praskla duše a jelikož se dá pořídit jen nový set kol za dva tácy, tak jsem si udělala radost novým kočárem X Lander X Move a není to ono.
Mám tedy trojkombinaci, ale sedačka do auta nic moc. Brala bych znovu jen dvojkombinaci. Vybrala jsem ho právě az po osahani v obchodě. Dobře pruží, dobře jede v terénu, velká korba, velký vak, sporťák do lehu a spousta místa, polohovatelná rukojeť, koženka na madlech, byla jsem fakt max spokojená a teď je mi líto, že jsem nekoupila ta nová kolečka. Z nového jsem pořád rozladěná..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
11.2.21 18:16

Mám ten stejný problém. Zatím mám ještě čas takže vyčkávám. Taky si chci ty kočárky ošahat. No je to na prd :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
11.2.21 19:08

Nám už se právě ten čas krátí. Termín 21. Dubna :( pořád jsem vyčkávala, že snad přece něco otevřou, ale už ztrácím naději.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
920
11.2.21 19:32

@qBrigip já si říkám, že v březnu už snad otevřou. Je to na palici. :zed: Já mám termín v červnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3132
11.2.21 20:16

Já kupovala na blind přes net, prostě tu nikde jak na potvoru nebyl a to bylo v té době zrovna v mezičase otevřeno. Dávala sem si aj poptávku na místní FB maminek, zda nějaká nemá a nic. Tak sem to riskla :lol: Zatím se vším spoko, ale ještě mám hluboký, syn bude mít 8 měsíců. Tak snad sporťák pak nezklame ;)

( KinderKraft Prime 2020 )

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
11.2.21 20:44

@Lily Evans já mám noordi fjordi a používáme ho od letošního ledna :) hledali jsme kočárek jak do města tak aby jsme s nim mohli do terénu ( hodně vyletujem). Jsem s výběrem absolutně spokojená a doporučuju. Ještě jak teď napadl sníh tak jsme lépe vybrat nemohli. Sporťák jde do úplného lehu. Kdyby jsi měla ještě nějaké otázky tak napiš. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
11.2.21 21:32

@Housenka2021 super, to je dobrá zpráva! A není moc velkej (jako vysokej)? Prej si ho pochvalujou vysoký maminky a to já fakt nejsem :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
11.2.21 21:49

@Lily Evans určitě patří mezi ty vyšší ( na tom trval manžel)ale já mám průměrnou výšku 170 cm a úplně v pohodě. Velké plus je krásně prostorná korba. Je to jedna z největších na trhu a opravdu prozatím zvládl každý terén (sníh, polní cesty, bláto). Jediný co bych vylepšila, tak aby byl uzavíratelný koš dole.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3014
11.2.21 21:54

@Housenka2021 no já jsem ještě o 10 cm menší než ty - nezbývá než vyzkoušet až něco otevřou! Díky! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
12.2.21 09:16

Všem Vám moc děkuju za rady. Myslím, že jsem se na první pohled zamilovala do Noordi Fjordi :D :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
14.2.21 21:50

Holky koukněte na YouTube nebo instagram obchodu Trendybaby, mají tam spoustu videí kočárků srovnání atd. Natáčejí je speciálně za účelem pomoci vybrat kočárek, když je pořád všude zavřeno :zed: za mě je to super ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14.2.21 21:55

Holky, napište do nejbližšího krámu co máte a uvidíte, od doby co povolili dětské oblečení, tak je možné, že budou mít otevřeno a něco vám ukáží. My před 14 dny byli u nás a normálně jsme mohli vyzkoušet všechny kočárky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
15.2.21 09:23

My máme Tutis Uno Plus a jsem velmi spokojená. Hezky pruží, výborně se ovládá i jednou rukou (třeba v obchodě, kde nejsou malé košíky a mám v jedné ruce zboží), teď v zimě zvládá i sníh. Vychytávky, které má oproti jiným = odlehčená korba (ale přesto prostorná), lehčí manipulace s korbou při sundávání - má cuplíky, díky kterým není třeba celou korbu „obejmout“. Tyto vychytávky ale nepotřebuje každý, my máme patro bez výtahu, hodně přenášíme korbu i kočár, takže nám moc pomáhají. Ručka je snadno polohovatelná, sedí mně (151 cm) i partnerovi (185 cm). Spodní taška je asi střední velikosti, lze ji plně uzavřít.

Jinak jsem ale za vyhlédnout obchod, kde mají vše, oblečení i kočárky, a požádat (případně zavolat, zda umožní) o vyzkoušení kočárků, je to nejspolehlivější postup. Já si takhle taky pár věcí pro malou, které jsem si jinak netroufla objednat, nedávno obhlédla. Prodavačky měly pochopení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat