Vybíráme snubní prstýnky. Poradíte?

Anonymní
19.1.21 10:42

Vybíráme snubní prstýnky. Poradíte?

Ahoj :mavam:
Tak pomalu a jistě začínáme s přítelem koukat na snubní prstýnky. Výhodou je, že vkus máme stejný, takže se na 99% sejdeme. JENŽE ani jeden nevíme kolik za prstýnky chceme utratit. Kolik stáli prstýnky vás? A hlavně jaký je nejlepší materiál? Zlato, stříbro? Jde mi z toho hlava kolem. Zatím jsem koukala jen na internet a z cen mi teda lezly oči z ďůlků.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
384
19.1.21 10:50

Musis to brat jako celozivotni investici :) Ja mam prstynek s brilianty a z bileho zlata, manzel jen bile zlato. Urcite bych nemenila, myslim, ze stribrno a zirkony se na to nehodi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3387
19.1.21 10:54

Koukni na stranky Brilas.cz. Tam mají všechny možné, ať si třeba uděláš představu. My máme od nich z bílého zlata. Vybrala jsem si je na netu a pak jsme byli se podívat osobně a hned objednali. Asi byste si měli udělat jasno kolik do nich chcete investovat. Já jsem právě chtěla z bílého zlata a to bylo jediný z čeho jsem nechtěla slevit ohledně svatby.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19983
19.1.21 10:57

Jestli chceš kvalitní prsteny co vydrží, tak určitě zlato a připrav si +- 20. Na všem ostatním jdeš s kvalitou dolů. Na internetu se ti může zdát, že seženeš levnější, ale přijdou tenké, co míň vydrží. Mě byl prstýnek jedno, tak mám z oceli za 300 a i když jsem ho nosit občas chtěla, tak nenosim vůbec protože mi vadí, jak je po celém obvodu stejně široký. A to mě třeba při koupi vůbec nenapadlo, takže jsem ráda, že jsem za něj nedala víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
188
19.1.21 10:57

Do stribra ci jinych materialu u snubaku bych nesla. Bereme to na cely zivot. Mame zlato v kombinaci dvou barev, ja s 5 briliantiky. Ceny sly trochu nahoru, takze aktualne by staly 26 tisic. Manzel totozny bez kamene. Je potreba pocitat s tim, ze zlato je mekci a delaji se na nem skrabance, ale mame servis zdarma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 10:59

My máme z damaškové oceli se zlatým proužkem a byli jsme si je u kováře sami vykovat. Moc se nám líbí a navíc to byl krásný zážitek. :)
Stály myslím lehce nad 10 tisíc, ale bez toho zlata by byly o dost levnější.

• Citovat
  • Nahlásit
62115
19.1.21 11:01

Bílé zlato, v roce 2007 staly oba 7 tis.. Dneska by byli mnohem dražší. Záleží na vás

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62115
19.1.21 11:04
@Anonymní píše:
My máme z damaškové oceli se zlatým proužkem a byli jsme si je u kováře sami vykovat. Moc se nám líbí a navíc to byl krásný zážitek. :)
Stály myslím lehce nad 10 tisíc, ale bez toho zlata by byly o dost levnější.

Damaskova ocel je boží, můj chlap je kovář a takový mi prý udělá.. Zajímala by mě ta kombinace se zlatem.. Nechceš poslat fotku, prosím? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
19.1.21 11:07

My jsme chtěli něco, co jen tak někdo mit nebude. Zlato ani stříbro se nám nelíbí a ocel jsme nechtěli. Nakonec vyhrál wolfram. Muselo se to dělat na zakázku v USA. Cena kolem 2tisic. Je to 6let a ani škrábanec a za celou dobu jsme nepotkali nikoho kdo by je měl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 11:07

@martina.se Fotka je teda trochu rozmazaná, ale lepší teď nemám. ;)

• Citovat
  • Nahlásit
62115
19.1.21 11:09
@Anonymní píše:
@martina.se Fotka je teda trochu rozmazaná, ale lepší teď nemám. ;)

Skvělé spojení.. Děkuju.. Jsou opravdu parádní :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.1.21 11:09

@lachtanice86 Kamarád má wolframový a otevírá s ním lahváče (zatímco ho má na ruce). :lol: Taky si ho tím ještě nepoškodil, tak asi vážně dost vydrží.

• Citovat
  • Nahlásit
116
19.1.21 11:17

Zásnubní i snubní prsteny máme od české značky Rýdl. Jsou nádherně provedené. Cena byla asi 25 tisíc. V mém prstenu jsou zasazeny brilianty. Vypadají hezky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15230
19.1.21 11:17
@Anonymní píše:
@lachtanice86 Kamarád má wolframový a otevírá s ním lahváče (zatímco ho má na ruce). :lol: Taky si ho tím ještě nepoškodil, tak asi vážně dost vydrží.

Vydrží. Manžel dělá rukama a bez poškození. Zatímco stříbro co měl před tím, se vždy ohnul

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2236
19.1.21 11:23

Já mám briliantový kroužek za 20 z růžového zlata a manžel má kombinaci bílého a decentní trošku růžového, aby prsteny měly stejný prvek, na bílé většině má vzor. Jeho stál 8.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat