Reklama

Vyčerpaná z práce a školy - plný úvazek a studium

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 16.01.18 19:03
Vyčerpaná z práce a školy

Ahoj,

je tu někdo, kdo pracuje na plný úvazek a dělá i magisterské studium? Už jsem v posledním ročníku, tak budu státnicovat a obhajovat diplomku..
Veškerá moje náplň dne je, že ve tři přijdu z práce (asistent pedagoga u tří postižených žáčků) a do večera dělám věci do školy.. Vydržím to maximálně dvě hodiny, absolutně nemám motivaci :zed: :zed: Jsem ráda, jak stihnu cvičení, ale to zase pak brblám, že nestíhám školu :D

jsem už Bc. tak si říkám, že se nic nestane, když to neudělám, ale nechci to zahodit.. zvládlo to dost lidí přede mnou, takové tempo.,,Ještě že,, přítele mám 200 km daleko a že se vídáme jen o víkendech, jinak bych neměla čas už asi vůbec..

Jak se mám nakopnout? :nevim:

Nečekám žádné rady, spíš jsem se potřebovala vypsat :srdce: Hezký večer všem

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 16.01.18 19:10

@Misha666 Já dodělávala pedagogické minimum a na plný úvazek učím. Měli jsme každý týden spoustu online úkolů, čtení a reakce na čtení. Do toho praxi na uni a přednášky, na které jsme museli jezdit. Takže tě chápu.
Nic jiného než to překousnout a vydržet asi není. Jinak odpočinek bych si nevyčítala, je opravdu potřeba. Držím palce :)

hanka.br.
Neúnavná pisatelka 18304 příspěvků 16.01.18 19:14

@Misha666 Otázka je, jestli tě ten magisterský titul posune k lepší práci nebo jestli ho budeš mít jen pro parádu. Pokud ti umožní dělat to, co dělat chceš a netvrdnout jen na pozici asistenta, měla by to být pro tebe ta nejlepší motivace. Co děláš za obor - učitelství?

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 16.01.18 19:18
@hanka.br. píše:
@Misha666 Otázka je, jestli tě ten magisterský titul posune k lepší práci nebo jestli ho budeš mít jen pro parádu. Pokud ti umožní dělat to, co dělat chceš a netvrdnout jen na pozici asistenta, měla by to být pro tebe ta nejlepší motivace. Co děláš za obor - učitelství?

dělám specku-poradenství :? takže jako jo, určitě mě to nějak posune. Otázkou je, jestli to v budoucnu vůbec budu dělat :D

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 16.01.18 19:38

Já dělala dálkový studium u práce na plný úvazek. Bakalářský, ale mazec. Bydliště, škola i práce každé v jiném městě. Práci jsem měla tak do půl 5., v pátek tedy kratší :zed: Než jsem dojela dom, byl večer. Často jsem brala v práci ještě služby navíc-večerní nebo i víkendy a doma pomáhala s péčí o synovce. Školu-výuku jsme mívali pátky a někdy i soboty tak jednou za 2-3 týdny. Ke konci jsem už byla dost vyřízená, ale potřebovala jsem to k práci. Jsem ráda, že to mám, ale na mgr. jsem se již nezmohla a asi již nezmůžu :nevim:

janickaIII
Ukecaná baba ;) 2170 příspěvků 3 inzeráty 16.01.18 19:41

Žádná škola se neztratí. I kdyby pak dělala něco úplně jiného, budeš mít aspoň zkušenost z jiného oboru. Pokud nemáš ještě děti, tak se prostě musíš kousnout a zvládnout to. Až budeš mít děti tak nebudeš mít na studium už vůbec žádný čas. A možná buď ráda, že máš pravidelnou pracovní dobu. Já přemýšlím také nad jedním kurzem, ale vzhledem k tomu, že dělám 5 dní 12hodin, tak nevim… :nevim:

g.sandova
Závislačka 3737 příspěvků 16.01.18 19:47

Já studovala i s dětmi, při práci. Sice VOŠ, ale práce to bylo dost. Doporučuji se kousnout q dát to

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 16.01.18 20:00

Díky holky za reakce. Všechny jste šikovné, obdivuji :hug:

chaela
Ukecaná baba ;) 1165 příspěvků 16.01.18 20:02

Ahoj, já nedělám školu při práci, ale při dětech. Ale ve spoustě věcí je to podobný. Mgr jsem končila, když měl starší kluk rok. Teď má rok mladší a já jsem začala doktorát. Pokaždé, když večer místo odpočinku musím dělat školu, tak si nadávám. Ale vím, že kdybych se na to vykašlala, budu si to vyčítat. Navíc u mě je to v podstatě jediná možnost, jak později pracovat v oboru.
Pokud to neděláš jen pro titul nebo z nějakého jiného donucení, tak vydrž. Už to máš za chvíli za sebou, byla by škoda zahodit to na konci.

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28769 příspěvků 16.01.18 20:04
@Misha666 píše:
Ahoj,

je tu někdo, kdo pracuje na plný úvazek a dělá i magisterské studium? Už jsem v posledním ročníku, tak budu státnicovat a obhajovat diplomku..
Veškerá moje náplň dne je, že ve tři přijdu z práce (asistent pedagoga u tří postižených žáčků) a do večera dělám věci do školy.. Vydržím to maximálně dvě hodiny, absolutně nemám motivaci :zed: :zed: Jsem ráda, jak stihnu cvičení, ale to zase pak brblám, že nestíhám školu :D

jsem už Bc. tak si říkám, že se nic nestane, když to neudělám, ale nechci to zahodit.. zvládlo to dost lidí přede mnou, takové tempo.,,Ještě že,, přítele mám 200 km daleko a že se vídáme jen o víkendech, jinak bych neměla čas už asi vůbec..

Jak se mám nakopnout? :nevim:

Nečekám žádné rady, spíš jsem se potřebovala vypsat :srdce: Hezký večer všem

státnicovat? Co je to zase za nový módní patvar :zed:

Emka135
Zasloužilá kecalka 853 příspěvků 16.01.18 20:08

Při dětech si to už vůbec nedokážu představit. Mám teď malé tříměsíční. Ale kolegyně dodělávala při dvou magistra a další kolegyně při dvojčatech doktorát :roll:

P4ja
Kelišová 5776 příspěvků 16.01.18 20:12

@Burj Chalifa To už se používalo za mě a to už móda určitě není. :D

Misha666
Povídálka 20 příspěvků 16.01.18 20:17
@Burj Chalifa píše:
státnicovat? Co je to zase za nový módní patvar :zed:

Takhle se to u nás ve Slezsku prostě rika :D

Burj Chalifa
Nadpozemská drbna 28769 příspěvků 16.01.18 20:39
@Misha666 píše:
Takhle se to u nás ve Slezsku prostě rika :D

tak to jo, to už není Evropa :lol:

tulipán
Závislačka 2977 příspěvků 16.01.18 20:47

Studovala jsem pri praci a s detmi a dala jsem to. Kdyz jsem ztracela viru, tak mi kolegyne rekla:” kdyz to dal nas tata se dvema detma v 30m garsonce a pri plnem uvazku, tak to das taky. Jde to.” To das. :kytka:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Stala se mladá herečka obětí agresorů, nebo ji k zemi poslal alkohol?

Z toho jde strach! V baru na pražské Vinohradské třídě mělo dojít k napadení... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >