Vychází vám chlap při sexu vstříc?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.10.21 08:19

Vychází vám chlap při sexu vstříc?

Ahoj,
tohle je pro mě dost citlivé téma.
Pozoruji to již delší dobu, dokonce jsem o tom partnerovi “promlouvala do duše”, ale nějak nevidím výsledek…
Včera jsme měli sex. To, že většinou musím začínat já - myšleno vezme mi ruku a přesune ji, no ehm … a snaž se, to ještě ok. Ale včera jsem prostě potřebovala předtím taky ještě nějakou pozornost, prostě buď rukou, nebo orálně. Jinak, když nejsem extra připravena mám pak docela bolest a bolí mě to i při tom. Ne, prostě mermomocí se dostal a měli jsme sex. Samozřejmě, že mě to trochu bolelo. Říkala jsem mu, že bych chtěla, aby to udělal rukou, nebo pusou, stačí minuta. Vím, že dřív to pusou dělal, říká mi ale, že si myslí, že to neumí. Jednou jedinkrát to za rok udělal i mně a já jsem mu řekla, že je skvělý a že se mi to moc líbí. Ale dál si jede, že to neumí… Stejně tak mi připadá, že máme sex, jen když zrovna chce on… a nota bene, většinou chce, abych byla nahoře, takže 70-80% našeho sexu jsem jen nahoře. Snažím se o tom s nim mluvit, směruji ho, aby věděl, co chci, říkám mu i vyloženě, co chci, připravuji pro nej překvapeni (nebo se mu snažím dělat radost, až už fyzicky, tak i třeba tím, že mu něco hezkého dám), ale nějak mi chybí z jeho strany to samé…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6550
22.10.21 08:24

Příspěvek upraven 13.11.21 v 14:55

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5930
22.10.21 08:26

Hrozný, jak dlouho chceš tohle snášet? Vždyť je to naprostý sobec, s takovým nikdy šťastná nebudeš, takové chování se projevuje i jinde než v sexu. Takhle podle toho popisu bych na sex vůbec chuť neměla, potom se nedivím, že některé ženy se sexu vyhýbají, pokud mají zažívat něco podobného. Já bych na tvém místě vůbec sex neměla, co z toho?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33755
22.10.21 08:29
@Anonymní píše:
Ahoj,
tohle je pro mě dost citlivé téma.
Pozoruji to již delší dobu, dokonce jsem o tom partnerovi “promlouvala do duše”, ale nějak nevidím výsledek…
Včera jsme měli sex. To, že většinou musím začínat já - myšleno vezme mi ruku a přesune ji, no ehm … a snaž se, to ještě ok. Ale včera jsem prostě potřebovala předtím taky ještě nějakou pozornost, prostě buď rukou, nebo orálně. Jinak, když nejsem extra připravena mám pak docela bolest a bolí mě to i při tom. Ne, prostě mermomocí se dostal a měli jsme sex. Samozřejmě, že mě to trochu bolelo. Říkala jsem mu, že bych chtěla, aby to udělal rukou, nebo pusou, stačí minuta. Vím, že dřív to pusou dělal, říká mi ale, že si myslí, že to neumí. Jednou jedinkrát to za rok udělal i mně a já jsem mu řekla, že je skvělý a že se mi to moc líbí. Ale dál si jede, že to neumí… Stejně tak mi připadá, že máme sex, jen když zrovna chce on… a nota bene, většinou chce, abych byla nahoře, takže 70-80% našeho sexu jsem jen nahoře. Snažím se o tom s nim mluvit, směruji ho, aby věděl, co chci, říkám mu i vyloženě, co chci, připravuji pro nej překvapeni (nebo se mu snažím dělat radost, až už fyzicky, tak i třeba tím, že mu něco hezkého dám), ale nějak mi chybí z jeho strany to samé…

Jemu na ten jeho „výkon“ bude do budoucna stačit nafukovací panna.

On ani živou ženu nepotřebuje, nechce zjištovat, co se jí líbí, nemá zájem ji uspokojit, jede si jen sobecky svoje.

Proč dobrovolně souložit s takovým chlapem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10224
22.10.21 08:35

Je líný a ignoruje tě. Pak se ale nemůže divit že časem si najdeš jiného

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
22.10.21 08:35

To už nespravis, pokud si mu vše takto řekla a on si jede pořád svoje, tak je to sobec nevhodný do vztahu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 08:36

Blbé je, že ho fakt miluju … on se mě třeba i zeptá, co chci, ale když mu to řeknu, stejně nic neudělá. Většinou se ani v noci nepřitulí, dneska jsem do něj už i strčila… Tak mi to ještě vyčetl, jestli mi to připadá normální do nej strkat loktem jen protože se nepřitočil. Prý se totiž už zlepšil, dřív to nedelal prý vůbec. Ale v 90% se otočí zády ke mně a chce, abych se přitočila já …

• Citovat
  • Nahlásit
5930
22.10.21 08:42
@Anonymní píše:
Blbé je, že ho fakt miluju … on se mě třeba i zeptá, co chci, ale když mu to řeknu, stejně nic neudělá. Většinou se ani v noci nepřitulí, dneska jsem do něj už i strčila… Tak mi to ještě vyčetl, jestli mi to připadá normální do nej strkat loktem jen protože se nepřitočil. Prý se totiž už zlepšil, dřív to nedelal prý vůbec. Ale v 90% se otočí zády ke mně a chce, abych se přitočila já …

Tak přitáčení se v noci je trochu blobost, nemyslíš? Tím ho teda neomlouvám, je to blb, ale řešit, kdo se na noc jak přitáčí nebo nepřitáčí je taky trochu praštěný, ne? Hodně lidí přitulených ani neusne a potřebuje určitou polohu na spaní, aby se dobře vyspal. Na tohle stačí přitulit se na chvíli před spaním, a potom po probuzení ráno, není snad nutné během noci řešit, kdo je jak natočený, když už se spí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5930
22.10.21 08:43

Jo a jestli ho fakt miluješ, tak neboj, ono tě to brzy přejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 08:47
@Josefuna píše:
Tak přitáčení se v noci je trochu blobost, nemyslíš? Tím ho teda neomlouvám, je to blb, ale řešit, kdo se na noc jak přitáčí nebo nepřitáčí je taky trochu praštěný, ne? Hodně lidí přitulených ani neusne a potřebuje určitou polohu na spaní, aby se dobře vyspal. Na tohle stačí přitulit se na chvíli před spaním, a potom po probuzení ráno, není snad nutné během noci řešit, kdo je jak natočený, když už se spí.

To jsem myslela, jen se přitulit a pak klidně spát … Já myslela, že on mi nedá ani pusu nic, jen si lehne, otočí se a nic …

• Citovat
  • Nahlásit
5930
22.10.21 08:51
@Anonymní píše:
To jsem myslela, jen se přitulit a pak klidně spát … Já myslela, že on mi nedá ani pusu nic, jen si lehne, otočí se a nic …

Aha, no tak to je blbý. Jak ale vidíš, vynutit se to nedá, chová se jako buran a sobec celkově. Tak nebuď hloupá a nenechej se zneužívat, ten tě nikdy mít rád nebude, tohle není žádná láska. Hlavně nespěchej na rodinu, ať potom nelituješ jako jiné tady, a co nejdříve to ukonči. Uvidíš, že až najdeš toho pravého, bude to úplně o něčem jiném a o tyto věci nebudeš muset prosit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 08:56

A přitom mi říká, že mě miluje a nikdy žádnou tolik nemiloval … Možná vůbec neví, co milovat znamená. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
5930
22.10.21 08:57
@Anonymní píše:
A přitom mi říká, že mě miluje a nikdy žádnou tolik nemiloval … Možná vůbec neví, co milovat znamená. :nevim:

No asi to tak bude, nebuď hloupá a nekaz si život. Přece nebudeme takové typy podporovat, buď se s novou poučí nebo ať je sám. Tohle není pro společný život.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22038
22.10.21 09:06

To je strašný, připadala bych si jen jako chodící vagína, která navíc většinu práce odedře za něj :zed: Nechápu, jak můžeš milovat někoho, kdo na tebe takhle kašle :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.10.21 09:12

Samozřejmě, že vychází, jinak by to nemohlo fungovat. Oba máme nějaké praktiky, které se nám moc nelíbí a tomu druhému ano. Je pravda, že ty až tak často neděláme, ale čas od času si i v těchto věcech vyjdeme vstříc. Je to moje nejbližší osoba a musí mě poslouchat, co mu říkám. Stejně tak, jako já jeho.

Pokud tvůj partner je takový sobec, že tě mermomocí musí ošukat i za cenu toho, že tebe to bolí. Tak bych ho kopla tou nejšpičatější botou do zadku a našla si někoho, kdo tě bude mít opravdu rád.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat