Výchova při střídavé péči a škola

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Radka Svatka
Nováček 10 příspěvků 26.04.18 12:00
Výchova pri střídavě péči a škola

Ahoj maminky,
jsem ted čerstvě po rozvodu a s bývalým mužem mame dvě deti(7, 4) ve stridave péči.
Doposud jsme bydleli vsichni v jedne vesnici, kam deti chodi do školy a školky.
Ja ale ted řeším, ze bych se chtela odstěhovat k příteli, ktery bydli daleko a musela bych deti vozit kazdy den do školy a školky.
Jake bych mela šance deti vysoudit do své péče, aby mohli navštěvovat školu a skolku v novém místě bydliště?
S bývalým manželem nevychazime dobre. Nemáme dobré vztahy ani s jeho rodinou.
Je tu nejaka šance, ze by se tato komplikace mohla vyřešit?
Děkuji za Vase názory.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

salamio
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 26.04.18 12:05

Hustý.

Bábrdl
Generální žvanilka 20287 příspěvků 26.04.18 12:06

@Radka Svatka No a co teda nechat děti manželovi a začít nový život s přítelem? :think:

Uživatel je onlineterinka4444
Hvězda diskuse 65025 příspěvků 26.04.18 12:08

Šanci vysoudit minimální. Pokud se chceš stěhovat, holt budeš muset řešit ty komplikace a děti vozit.

salamio
Ukecaná baba ;) 1377 příspěvků 26.04.18 12:09

Nebo ať se přistěhuje přítel. BTW, co to je daleko?

Keyllah
Echt Kelišová 8262 příspěvků 26.04.18 12:13

@Radka Svatka při fungující střídavé péči je šance minimální. Obzvlášť když se dá udržet střídavá péče a tedy vliv otce, jejich stávající škola s kamarády a tvá touha bydlet jinde, dojížděním…kolik to je km?

Keyllah
Echt Kelišová 8262 příspěvků 26.04.18 12:13
@salamio píše:
Nebo ať se přistěhuje přítel. BTW, co to je daleko?

doufám, že tím míní minimálně 50km

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 26.04.18 12:14

Díky bohu se šance blíží nule.

Doe_Jane
Kelišová 6392 příspěvků 26.04.18 12:18

Já vysloveně miluju ty matky, co se jim rozpadne vztah a hned se musí přestěhovat k novému příteli a změnit tím život svým dětem! doufám, že soud nechá děti u tatínka

TinaAn
Zasloužilá kecalka 993 příspěvků 26.04.18 12:26

Já děti vozím každý den do školy/školky, chodí v místě předchozího bydliště. Když už jsem se s nimi odstěhovala od exmanžela, nechtěla jsem je úplně vytrhávat z jejich prostředí. I když je to samozřejmě pro nás komplikace, jak časová, tak i finanční (spádovou školu by měly cca 5min od domu.

Edit: děti mám v péči já, domluvili jsme se na rozšířené péči, ex je má 10dní v měsíci.

petulka23
Ukecaná baba ;) 1229 příspěvků 26.04.18 12:29

Řeším to z opačné strany, otec se před 4 lety odstěhoval 160km daleko a najednou si vzpomněl že je vidí málo a chce je do péče nebo stridavou peci. Za mne naprostý nesmysl, deti zmatené, tahané po znalcích…jestli vám na dětech záleží řešte jak zůstat v původním bydlišti a co nejméně dělat změny v životě dětí

radkka
Generální žvanilka 20234 příspěvků 26.04.18 12:31
@Doe_Jane píše:
Já vysloveně miluju ty matky, co se jim rozpadne vztah a hned se musí přestěhovat k novému příteli a změnit tím život svým dětem! doufám, že soud nechá děti u tatínka

A ještě se ohání mateřskou láskou :mrgreen: to jo, to to dítě musí hodně milovat, když ho vyrvou z jejich prostředí, kamarádů, školy, jako batoh ho přestěhují k jinému chlapovi a nazdar. Že mu vezmou otce je už zbytečné zmiňovat, protože je to samozřejmě h. ajzl…Ale, vybraly jim ho samy :mrgreen:

carsa
Ukecaná baba ;) 1065 příspěvků 26.04.18 12:51

Nech děti manželovi a odstěhuj se.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 46908 příspěvků 1 inzerát 26.04.18 12:57
@Radka Svatka píše:
Ahoj maminky,
jsem ted čerstvě po rozvodu a s bývalým mužem mame dvě deti(7, 4) ve stridave péči.
Ja ale ted řeším, ze bych se chtela odstěhovat k příteli, ktery bydli daleko a musela bych deti vozit kazdy den do školy a školky.
Jake bych mela šance deti vysoudit do své péče, aby mohli navštěvovat školu a skolku v novém místě bydliště?

doufám, že žádnou

Ahoj maminky,
S bývalým manželem nevychazime dobre. Nemáme dobré vztahy ani s jeho rodinou.
Děkuji za Vase názory.

odstěhuj se a nech děti otci, budou se mít líp. Matka, co dětem sebere tátu, aby mohla táhnout za nějakých chlapem. :roll:

martina.se
Hvězda diskuse 56898 příspěvků 26.04.18 12:59

@Radka Svatka žádné. jestliže jsi se teď rozvedla, tak Ti hned rozsudek nikdo nezmění, navíc kvůli cizímu chlapovi.. nech děti chlapovi a odstěhuj se sama..

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Superštíhlá Herzigová s párkem: Jen pózovala, nebo se konečně pořádně najedla?!

Topmodelka a příležitostná herečka Eva Herzigová (45) hned několikrát čelila... číst dále >

Xenofobní radní z ODS: Žloutenka v Paříži, osahávání v Německu a kyselina v Londýně!

Strach, nenávist a panika! Radní Prahy 4 Klára Cingrošová (ODS) se pravidelně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anna Wintourová vdávala dceru za syna italské kolegyně z Vogue

Přísná šéfka magazínu Vogue se už několikrát pochlubila sexy dcerou Bee... číst dále >

Zuby moudrosti: trhat, nebo ne? Když nezlobí, mohou být i prospěšné

Každý o nich slyšel, ne každý je má a nikdo je nikomu nezávidí. Třetí... číst dále >

Reklama