Výchovná opatření ve škole

13
25.6.20 20:15

Výchovná opatření ve škole

Ahoj, chci se zeptat hlavně učitelek jestli tu jsou. Jde o to že dnes jdem synovi kontrolovala známky (ty už má uzavřené, ale o to nejde), ale také jsem se podívala do výchovných opatření. S údivem jsem zjistila že tam má za toto pololetí důtku třídního učitelé. Důtku obdržel až teď, když jsem se na to meilem zeptala třídního, tak ten mi jenom odepsal, že to je za průser co udělal začátkem března a že můžeme být rádi že je za to jenom důtku třídního ucitele, proto se chci zeptat, jestli je v tomto nestandardním pololetí možné něco takového obdržet? Já osobně si myslím že to co udělal je tak na napomenutí maximálně :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

129
25.6.20 20:17

Co udělal? Pochlubte se :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2142
25.6.20 20:18

No a co udělal?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
25.6.20 20:22

Jestli něco provedl v době, kdy se chodilo do školy (no kdy jindy taky, žejo :mrgreen: ), tak mi nepřijde nic divného na tom, že tu důtku dostane. Koronavirus není omluva na už proběhlý průsery. No a jestli je důtka opravněná, to záleží, co udělal, no :lol:. Každopádně mi spíš přijde divné, žes o tom doteď nevěděla? :think:

Příspěvek upraven 25.06.20 v 20:23

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12989
25.6.20 20:23

A není to jedno? koho nějaka dutka zajímá :roll: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1081
25.6.20 20:23

Učitel si beztak na chudáčka kluka zasedl, že? :cert: Raději synovi vysvětli, jak se má chovat, aby ti nedělal ve škole ostudu. Snad se z důtky poučí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
25.6.20 20:25
@Darkandeep píše:
Co udělal? Pochlubte se :lol:
Škola to vyhodnotila jako distribuci omamných látek. Syn chodí jakoby do druháku (sexty), je mu 17,ale vypadá starší. Já mám kamarádku, která má syna a chodí do tercie na stejnou školu, kluci se ve škole na chodbě vždy pozdravili, ale jednou kamarádi toho mladšího, chtěli sehnat cigarety a protože věděli že se zná s mým syn3m, kterému by je mohli prodat tak za ním zašli. On teda řek že jo, ale že jenom jednou ať si pak seženou někoho jiného. Byly domluveni, že jim to předá na záchodě během 5. hodiny kterou on měl volnou (oni se v hodině omluví že chtějí na záchod a cigarety schovaji do kapsy) chtěli po něm aby jim ještě koupil i nějaký žvýkací tabák. Když už mu to vše předával a bral si od něj peníze, tak tam nečekaně přišel jeden učitel a vše viděl a šel to oznámit.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13
25.6.20 20:26
@yocheved píše:
Jestli něco provedl v době, kdy se chodilo do školy (no kdy jindy taky, žejo :mrgreen: ), tak mi nepřijde nic divného na tom, že tu důtku dostane. Koronavirus není omluva na už proběhlý průsery. No a jestli je důtka opravněná, to záleží, co udělal, no :lol:. Každopádně mi spíš přijde divné, žes o tom doteď nevěděla? :think:Příspěvek upraven 25.06.20 v 20:23

Když odcházel že školy, tak ještě v to pondělí mi třídní volal, ale pak do toho vlezlo tohle „volno“ já sama jsem měla dost práce, učitel už nic, tak jsem to brala jako hotovou věc a teď tohle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21171
25.6.20 20:27

@Bara753 tak to může být rád za třídní důtku. A je to naprosto normální, že se na konci roku trestají průšvihy i ze začátku pololetí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41246
@Bara753 píše: Škola to vyhodnotila jako distribuci omamných látek. Syn chodí jakoby do druháku (sexty), je mu 17,ale vypadá starší. Já mám kamarádku, která má syna a chodí do tercie na stejnou školu, kluci se ve škole na chodbě vždy pozdravili, ale jednou kamarádi toho mladšího, chtěli sehnat cigarety a protože věděli že se zná s mým syn3m, kterému by je mohli prodat tak za ním zašli. On teda řek že jo, ale že jenom jednou ať si pak seženou někoho jiného. Byly domluveni, že jim to předá na záchodě během 5. hodiny kterou on měl volnou (oni se v hodině omluví že chtějí na záchod a cigarety schovaji do kapsy) chtěli po něm aby jim ještě koupil i nějaký žvýkací tabák. Když už mu to vše předával a bral si od něj peníze, tak tam nečekaně přišel jeden učitel a vše viděl a šel to oznámit.

tak je asi vychovne opatreni v poradku, ne :roll: Bud rada, ze to dopadlo takto mirne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
@Bara753 píše: Škola to vyhodnotila jako distribuci omamných látek. Syn chodí jakoby do druháku (sexty), je mu 17,ale vypadá starší. Já mám kamarádku, která má syna a chodí do tercie na stejnou školu, kluci se ve škole na chodbě vždy pozdravili, ale jednou kamarádi toho mladšího, chtěli sehnat cigarety a protože věděli že se zná s mým syn3m, kterému by je mohli prodat tak za ním zašli. On teda řek že jo, ale že jenom jednou ať si pak seženou někoho jiného. Byly domluveni, že jim to předá na záchodě během 5. hodiny kterou on měl volnou (oni se v hodině omluví že chtějí na záchod a cigarety schovaji do kapsy) chtěli po něm aby jim ještě koupil i nějaký žvýkací tabák. Když už mu to vše předával a bral si od něj peníze, tak tam nečekaně přišel jeden učitel a vše viděl a šel to oznámit.

No, hele, jako ne, že my bychom nevyváděli vylomeniny, ale rozhodně pak naši nebyli naštvaní na školu :mrgreen:. Každopádně já dostala na střední důtku za to, že jsem nebyla přezutá, takže tohle mi přijde adekvátní :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21212

@Bara753 Myslim, ze muze byt rad za dutku.
A jeste je tak blbej, ze si to slozite predavaj ve skole na hajzlikach behem vyucovani. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5159
25.6.20 20:28

Já myslím, že může být rád, že má jen třídní dutku :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
25.6.20 20:29
@yocheved píše:
No, hele, jako ne, že my bychom nevyváděli vylomeniny, ale rozhodně pak naši nebyli naštvaní na školu :mrgreen:. Každopádně já dostala na střední důtku za to, že jsem nebyla přezutá, takže tohle mi přijde adekvátní :mrgreen:

U nás to ale chodilo domů dopisem, nevěřili, že rodiče pravidelně kontrolují systém, tak je mi divný, že to doteď nevíš :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18646
25.6.20 20:30

@Bara753 no, pokud slo o cigarety, da se to povazovat za klukovinu. Ale vysvetli mu, ze s necim jinym by nemusel mit bezvyznamnou dutku, ale mohl skoncit uplne jinak. Pouceni
pro nej, za ktere bud rada a dutku neres.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama