Vychytávka pro usnadnění života

3233
9.10.19 10:13

Vychytávka pro usnadnění života

Ahoj,

dneska jsme objevila super věc, kterou už určitě spousta z vás nějakým způsobem používá, ale já jsem nadšená a chtěla bych se o to podělit s těmi, kteří to ještě neznají. Pro mě to má neocenitelnou hodnotu, protože už nemusím vypisovat všechna cizí slova do slovníku nebo translatoru, ale jen si okopíruji celý text nebo slova, která neznám.

Zároveň věřím, že se vám taky stalo, že jste dělali něco zastarale a zbytečně zdlouhavě a pak jste přišli na to, že to jde dělat i jednodušeji.

Třeba si tímto tématem vzájemně pomůžeme a ušetříme čas :) Co jste dělali zbytečně zdlouhavě a pak jste přišli na to, že to jde udělat i lehce vy?

Převod psaného textu do počítače

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

56201
9.10.19 10:15
@fia80 píše:
Ahoj,

dneska jsme objevila super věc, kterou už určitě spousta z vás nějakým způsobem používá, ale já jsem nadšená a chtěla bych se o to podělit s těmi, kteří to ještě neznají. Pro mě to má neocenitelnou hodnotu, protože už nemusím vypisovat všechna cizí slova do slovníku nebo translatoru, ale jen si okopíruji celý text nebo slova, která neznám.

Zároveň věřím, že se vám taky stalo, že jste dělali něco zastarale a zbytečně zdlouhavě a pak jste přišli na to, že to jde dělat i jednodušeji.

Třeba si tímto tématem vzájemně pomůžeme a ušetříme čas :) Co jste dělali zbytečně zdlouhavě a pak jste přišli na to, že to jde udělat i lehce vy?

Převod psaného textu do počítače
že nějaký udělár funguje, to jsem v+děla. Ale ne, že google a jeho disc s mobilem. Dík.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
51
9.10.19 10:37

Není úplně podstatné zjistit novinky, i když pro tebe jsou to novinky a pro mě ne. Jenomže já o tom ví dlouho a neumím je používat. Kdo vyhrává? Ty. Nikdy se neboj zeptat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11642
9.10.19 10:46

Jj, převod textu znám, ale s tím translatorem bych byla opatrná. Protože čím delší text zadáš, tím větší blbost to přeloží. Stejně tak jednotlivá slova jsou někdy nesmyslná. To bych neradila.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama