Reklama

Výčitky kvůli milencovi

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 15:49
Výčitky kvůli milencovi

Dobrý den, omlouvám se za zpověď, ale musí to ze mě ven. S manželem jsme spolu 4. Rok, máme úžasnou a sikovnou 10m dceru. S příchodem dítěte se vše změnilo. Ano, je úžasný otec, je na nej spoleh a postará se, ale milostný život je tak trochu v koncích. Před 2 měsíci jsem se koukala na seznamku, vůbec nevím proč jsem to udělala, napsal mi chlap, a od té doby si s nim píšu. Je milý, pozorný, umí mě rozesmat. Já vím, ze vidím asi to, co mi v manželství chybí. Teď jsem byla na party s manželem a kamarádkou, hodně jsme se s manželem pohádali a on mě zbil. Možná to byl vliv alkoholu, měli jsme už pěknou hladinku, ale i tak. Od té doby ho nemůžu vystat, snažím se nehadal před dcerou ale jsou dny kdy mě vytaci jen svou přítomnosti. Po té noci jsem se rozhodla ze se chci s mužem ze seznamky potkat. Viděli jsme se a je lepší než když jsme si psali. Moc si oblíbil teď dceru, říká ze mi nevadí ze mám mimco. Ale o tom ze mě manžel zbil, neví. Dnes u mě spal, manžel je na služební cestě, a čím více ho znám, tím min chci byt s manželem. Nechci bourat rodinu ale bojím se, ze když uhodil jednou, muže i znovu. Moc to bolelo, když mě mlátil, venku byla zima a on mě srovnal se zemi. Druhy den se omlouval. Jsem z toho hrozné zmatená, nevím co mám dělat, teď se bojím něco říct manželovi aby na mě zase nesahl. Omlouvám se za chyby a neprehlednost ale snad mě pochopite. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Serpentini
Zasloužilá kecalka 628 příspěvků 27.09.18 15:56

Sáhl jednou, sáhne znovu. Jsou hranice za které se nezachází. :?

Emimin7
Echt Kelišová 8842 příspěvků 27.09.18 16:00

Hlavní je fakt, že tě zbil. To je na rozvod. Řešit nějakého milence je druhořadé. A proč tě vůbec zbil?

Verun83
Echt Kelišová 8688 příspěvků 33 inzerátů 27.09.18 16:06

Nejak si neumim predstavit, ze najednou po 4 letech se z normalniho chlapa stane nasilnik, co srovna zenu se zemi. :roll: to musis vedet ty.
Jinak si poloz otazku, zda bys odesla, kdyby sis nezacala s tamtim.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 27.09.18 16:08

Až zase bude agresivní a bude Tě bude rovnat na zemi, tak se šikovně natočíš na bok, budeš si rukama chránit hlavu a kopneš ho do kolena. Při ležení nazemi se budeš směrem k němu otáčet nohama. Musíš být hbitá, ne ožralá. Můžeš ležet na zádech a stále směrem k němu vykopávat. Budeš se točit na zemi, podle toho, jakým směrem půjde, aby se k tobě nedostal. Přitom trefíš to koleno nebo koule. Ale tref se.
Nebo mu zespoda podeber pěstí nos. Nebo ho bouchni do ohryzku. Koule. Vyber si jakýkoliv citlivý bod.

divine woman
Echt Kelišová 8447 příspěvků 27.09.18 16:08

S 10 měsíčním miminem bys měla mít jiné starosti než honit milence po netu. A proč tě manžel zbil? Nepřišel náhodou na to, že si někoho hledáš? Jinak chlap, který zbije ženu je chudák.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1761 příspěvků 27.09.18 16:09

jestli Ti napsal muž ze seznamky, tak jsi tam měla profil
asi víš proč, nebo ne?
Takže podvědomně si někoho hledáš už dávno.

pikola
Neúnavná pisatelka 19073 příspěvků 27.09.18 16:19

To že tě zbil je věc jedna, ale hned si dovléct milence až do manželské postele je hnus od tebe.. Začni myslet hlavou a ne tím dole, odejdi pokud odejdeš i bez milence (hlavně se k němu nestěhuj)

Natalka93
Stálice 85 příspěvků 27.09.18 16:23

Trošku si protiřečí zakladatelka. Zláštní jsou spolu 4 roky bez problému a najednou je násilník? Dost divný. Pak ta seznamka a k tomu si přivedeš nějakého cizího chlapa až k vám do ložnice? Příjde ti to normální? Ja byt chlapem tak tě poplivu, sbalím ti tašky a čau. Asi máte zajimavé soužití. Myslím si že chlap nesáhne na babu jen tak z ničeho nic, to se na mě nezlobte. Ale jasně nikdo nenapíše uplnou pravdu, těžko se pak vyjadřovat k tématu do kterého uplně stejně nevidíme. :nevim:

Pidlák Povidlový
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 27.09.18 16:32
@Anonymní píše:
Teď jsem byla na party s manželem a kamarádkou, hodně jsme se s manželem pohádali a on mě zbil. Možná to byl vliv alkoholu, měli jsme už pěknou hladinku, ale i tak.

alkohol neomlouvá. násilí je nepřípustné vždy.

o čem jste se hádali? co byl spouštěč jeho agrese? měl dříve výbuchy zlosti?

Uživatel je onlineMicaella22
Kecalka 293 příspěvků 27.09.18 16:32

Neni dobry skoncit s prvnim kteryho nejaky dobe potkas… je mi jasny, ze ten novej je ted ve vsem lepsi nez manzel. Nejdriv skonci s manzelem a pak res jinej vztah. kdyz uz ti vadi tvuj chlp ted a prestavas ho mit rada, myslim, ze nejakou lasku uz jen tezko vratis. To uz nepujde slepit. Takze ja bych volila pak flirt, vztah, ale s cistym stitem

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.09.18 16:35

Mě můj ex manžel zmlátil taky ale já milence neměla.Nechtěla jsem mu dát peníze protože byl bez práce a já nevěděla za co utrácí.
Dřív to byl úžasný člověk.
Začal brát drogy to jsem se dozvěděla a hned odešla..
Krátce na to jsem poznala dalšího ale nešlo to prostě myslím si že člověk musí bejt chvíli sám .. srovnat se a ne jít ze vztahu do vztahu natož rozbít rodinu kvuli nějaký známosti z netu. :zed:

pohledzdruhestrany
Echt Kelišová 8092 příspěvků 27.09.18 16:37

Jestli nevíš, proč jsi udělala, že jsi koukala na seznamku, tak přemýšlej o zbavení způsobilosti, třeba takhle nevědomky podepíšeš nějakou půjčku nebo jinou nevýhodnou smlouvu :nevim:

A jestli si ten nový, co už spal v manželově posteli, když byl manžel pryč, již oblíbil dceru, tak je vše na dobré cestě, bude to nový vynikající tatínek :kytka:

Natalka93
Stálice 85 příspěvků 27.09.18 16:41

@pohledzdruhes­trany souhlasím o zbavení způsobilosti.

Uživatel je onlineLama Lama
Hvězda diskuse 48433 příspěvků 27.09.18 16:44

Co bys delala kdyby milenec nebyl?
Chces jit za milencem nebo od manzela?
Jses ochotna zit sama a zvladnes to nebo planujes jen prestoupit z vetve na vetev?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Doma a s vínem! Menzelovi zveřejnili spokojenou fotku z rodinné večeře

Rodina Jiří Menzela (80) slaví! Slavný režisér se po téměř roce, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >