Výčitky kvůli sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:28
Výčitky kvůli sexu

S přítelem máme vztah na dálku, vždycky za ním přijedu v pátek k večeru a odjíždím v neděli, a jelikož se vidíme docela málo a vždy to rychle uteče, mám hrozné výčitky kvůli sexu..v pátek jezdím ze školy unavená a poslední dobou vždycky hned usnu a víkendy většinou to samé, někdy to vyjde přes den, když nikdo není doma, ale i tak..hrozně si to vyčítám, mám pocit, že když ode mě přítel nic nedostane, začne hledat jinde, i když mě uklidňuje, že se mnou není kvůli sexu, tak mám ze sebe stejně špatný pocit..musím se přiznat, že většinu času nemám na sex ani chuť, ale vnímám to jako nějakou povinnost, že prostě musím, aby to přítele se mnou ještě bavilo..opravdu se do toho vždy spíše nutím, abych se cítila líp, že jsem přítele potěšila, i přesto, že mi říká, že se do toho nutit nemusím a že by ani nic nechtěl, jestli nechci sama a zrovna se necítím..nemám dostatek sebevědomí, proto pořád bloudím v myšlenkách, že nejsem dost dobrá..a druhá věc je, že jsem ještě nikdy v životě neměla orgasmus a už tomu pomalu i přestávám věřit, že by se to někdy povedlo, připadám si vadná.. tak možná i proto už mě sex přestává bavit, jenže mě to opravdu dost trápí a nevím, co mám dělat

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 06.01.19 20:47

Pokud nekecá, tak tě opravdu miluje. A sama se sebou jsi orgasmus měla? Pokud ano, měl by se chlapec pochlapit a ty mu poradit jak na tebe.

alimdar
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 06.01.19 20:47
@Anonymní píše:
S přítelem máme vztah na dálku, vždycky za ním přijedu v pátek k večeru a odjíždím v neděli, a jelikož se vidíme docela málo a vždy to rychle uteče, mám hrozné výčitky kvůli sexu..v pátek jezdím ze školy unavená a poslední dobou vždycky hned usnu a víkendy většinou to samé, někdy to vyjde přes den, když nikdo není doma, ale i tak..hrozně si to vyčítám, mám pocit, že když ode mě přítel nic nedostane, začne hledat jinde, i když mě uklidňuje, že se mnou není kvůli sexu, tak mám ze sebe stejně špatný pocit..musím se přiznat, že většinu času nemám na sex ani chuť, ale vnímám to jako nějakou povinnost, že prostě musím, aby to přítele se mnou ještě bavilo..opravdu se do toho vždy spíše nutím, abych se cítila líp, že jsem přítele potěšila, i přesto, že mi říká, že se do toho nutit nemusím a že by ani nic nechtěl, jestli nechci sama a zrovna se necítím..nemám dostatek sebevědomí, proto pořád bloudím v myšlenkách, že nejsem dost dobrá..a druhá věc je, že jsem ještě nikdy v životě neměla orgasmus a už tomu pomalu i přestávám věřit, že by se to někdy povedlo, připadám si vadná.. tak možná i proto už mě sex přestává bavit, jenže mě to opravdu dost trápí a nevím, co mám dělat

A miluješ ho? Já když s mužem nebydlela a jen jsme se navštěvovali, tak jsme se na sebe tak těšili, že touha a vášeň ospalost a únavu hodně rychle zahnali. Pokud se do toho nutis, asi zo není to pravé ořechové. Vztah nestojí na sexu, to je jasný, ale je přirozenou součástí a ta vášeň tam být musí. Já bych s partnerem, který pi mě netouží být nemohla.

A vůbec, jezdí o on někdy za tebou? Zo by mohlo taky hodně napovědět, jak to má on

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 20:53

@Taťulda tří Sama taky ne, možná je chyba v tom, že jsem během života ani nezkoušela, co se mi vlastně líbí..je mi 19 a pořád mám pokoj s mým bráchou, takže mám vlastně nulové soukromí

https
Kecalka 125 příspěvků 06.01.19 20:56

Pro spoustu holek platí, že přivést je k orgasmu jen klasickou souloží je dost těžké. Když se ale použije jazyk, rty a prsty, tak je za minutku orgasmus velkej jak vodopád. Stačí se jen naučit, co přesně na tu kterou zrovna platí.

Ideální je to co říká @Taťulda tří - vědět, že sama si to udělat dokážeš a jak, případně pak partnerovi poradit.

To, že jsi v pátek večer po škole utahaná a bez chuti na hrátky se dá celkem pochopit. Určitě klukovi nebude vadit, když se k němu jen přitulíš, budete se mazlit a společně usnete. Pozor si ale dej na to, abys ho od sebe neodháněla a nebránila se něžnostem jako jsou třeba polibky, hlazení nebo okusování oušek. Pokud ho při takových pokusech budeš od sebe odstrkovat, spolehlivě ho to otráví a za pár týdnů se začne koukat jinde.

Co sobota a neděle? To taky nemáš chuť na sex a intimnosti?

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 06.01.19 20:56

Proc taky neprijede on za tebou? Se ti ani nedivim, ze ses vyrizena. Byt ulitana z celyho tydne, byt pak v cizim prostredi, kde jsou asi i jeho rodice… taky bych se neuvolnila. Sotva se clovek aklimatizuje uz jede zase domu.

Taťulda tří
Kecalka 335 příspěvků 06.01.19 20:57
@Anonymní píše:
@Taťulda tří Sama taky ne, možná je chyba v tom, že jsem během života ani nezkoušela, co se mi vlastně líbí..je mi 19 a pořád mám pokoj s mým bráchou, takže mám vlastně nulové soukromí

Tak to máš fakt ještě čas. Chce to důvěru v partnera, klidné prostředí, čas a uvolněnost.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 06.01.19 20:59
@Micaella22 píše:
Proc taky neprijede on za tebou? Se ti ani nedivim, ze ses vyrizena. Byt ulitana z celyho tydne, byt pak v cizim prostredi, kde jsou asi i jeho rodice… taky bych se neuvolnila. Sotva se clovek aklimatizuje uz jede zase domu.

protože má pokoj se sourozencem? to by tam spali asi ve 3, a možná nemá v pokoji manželskou postel tak by musel spát na zemi

https
Kecalka 125 příspěvků 06.01.19 21:01
@Anonymní píše:

Tak za tohle by rodičům patřilo nafackovat. To musí být trápení pro tebe i pro bráchu.

zuracz1
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 06.01.19 21:03
@https píše:
Tak za tohle by rodičům patřilo nafackovat. To musí být trápení pro tebe i pro bráchu.

ono pokud bydlí např v paneláku v 3+1 tak se není čemu divit popř u RD se kdysi uvažovalo a stavělo trochu jinak

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:05

@alimdar Miluju a už si ani nedokážu představit, že bych ho ztratila, taky hodně žárlím a to někdy až moc přehnaně a hlavně v něm nemám takovou důvěru, za což vůbec nemůže on, nevěřím si a to se pak přenáší do našeho vztahu..on by pro mě udělal naprosto cokoliv a vím, jak moc mě miluje, i přesto ale, když jsme od sebe, jsem často hodně domýšlivá, něco si vezmu do hlavy, např., že s někým je, když mi chvíli neodepisuje, že pak začnu být hnusná i na něho a vím, že bych tohle měla co nejrychleji řešit, že by mě mohl opustit už kvůli tomu, že v něm nemám důvěru..nikdy jsem si nevěřila, nelíbila se sama sobě a mám hrozný psychický problémy..zkoušela jsem psychoterapeutku, ale finančně bych to bohužel nedala..
To jsem teď trošku odbočila, tak se omlouvám, ale všechno s tím tak nějak souvisí..co se týče nějakého vzrušení a chuti do sexu, tak to vůbec neznám..hrozně mě to štve a mrzí, už jen kvůli němu a nevím, jestli by to s někým jiným bylo třeba lepší, ale vím, že přítele ztratit nechci za žádnou cenu, vážím si ho neskutečně moc
Na začátku vztahu jsem měla problémy, když jsme chtěli začít s naším sexuálním životem, hrozně jsem trpěla bolestmi a povedlo se to snad až po půl roce a to mi ještě paní gynekoložka řekla, že panenská blána je hodně pevná a není celá protržená..za pár dní jdu na preventivní prohlídku, tak uvidím, co mi řekne, ale jestli pořád nic, tak už opravdu nevím, bolesti už většinou nemám, ale sex si tolik neužívám a přijde mi to zvláštní, že mi kolikrát ani nechybí a nepotřebovala bych ho

alimdar
Zasloužilá kecalka 966 příspěvků 06.01.19 21:05

To co píše @https je taky pravda, musíš se poznat sama a pak partnera navest. Nebo se prostě nech onuchnavat od něj a jen si to uživej, možná by ten stres a unava z tebe mohly odplynout. Pak by tě vto třeba navnadilo natolik, že by se role obratily. Nikde není psáno, že sex je jen o souloži, je to třeba i jen uspokojení jednoho a tím by mohl být on, ten, kdo bude rozmazlovat. Aspoň pro začátek, nabidni se mu. A s tím orgasmem si holt někdo musí počkat déle a někdo se ho od partnera nedočká nikdy. Důležitý je ten vnitřní tvůj osobní pocit uspokojení a jestli je to simrani nebo intenzivní stahy, je úplně jedno. Hlavně, že ty se citis dobře.
Ale trochu mám pocit, žes to vzdala kvuli neúspěchu a ze jseš k sexu celkově negativně naladena

https
Kecalka 125 příspěvků 06.01.19 21:09
@zuracz1 píše:
ono pokud bydlí např v paneláku v 3+1 tak se není čemu divit popř u RD se kdysi uvažovalo a stavělo trochu jinak

Technicky máš pravdu, ale pokud mám dvě takhle starý děti, tak snad pochopím, že holka i kluk musí mít nějaký soukromí. A proto si jako rodina odpustíme třeba tři dovolený a místo toho se přestěhujeme do většího bytu. Nebo upravím nějakou místnost v RD na samostatný pokoj.

Podle mne na to ty rodiče měli čas minimálně od 13ti do 19ti, takže 6 let. Za tu dobu to už dávno mohli vyřešit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.01.19 21:10
@Anonymní píše:
@alimdar Miluju a už si ani nedokážu představit, že bych ho ztratila, taky hodně žárlím a to někdy až moc přehnaně a hlavně v něm nemám takovou důvěru, za což vůbec nemůže on, nevěřím si a to se pak přenáší do našeho vztahu..on by pro mě udělal naprosto cokoliv a vím, jak moc mě miluje, i přesto ale, když jsme od sebe, jsem často hodně domýšlivá, něco si vezmu do hlavy, např., že s někým je, když mi chvíli neodepisuje, že pak začnu být hnusná i na něho a vím, že bych tohle měla co nejrychleji řešit, že by mě mohl opustit už kvůli tomu, že v něm nemám důvěru..nikdy jsem si nevěřila, nelíbila se sama sobě a mám hrozný psychický problémy..zkoušela jsem psychoterapeutku, ale finančně bych to bohužel nedala..
To jsem teď trošku odbočila, tak se omlouvám, ale všechno s tím tak nějak souvisí..co se týče nějakého vzrušení a chuti do sexu, tak to vůbec neznám..hrozně mě to štve a mrzí, už jen kvůli němu a nevím, jestli by to s někým jiným bylo třeba lepší, ale vím, že přítele ztratit nechci za žádnou cenu, vážím si ho neskutečně moc
Na začátku vztahu jsem měla problémy, když jsme chtěli začít s naším sexuálním životem, hrozně jsem trpěla bolestmi a povedlo se to snad až po půl roce a to mi ještě paní gynekoložka řekla, že panenská blána je hodně pevná a není celá protržená..za pár dní jdu na preventivní prohlídku, tak uvidím, co mi řekne, ale jestli pořád nic, tak už opravdu nevím, bolesti už většinou nemám, ale sex si tolik neužívám a přijde mi to zvláštní, že mi kolikrát ani nechybí a nepotřebovala bych ho

Tak to sebevedomi by mohl byt problem.
Kdyz jsem zacinala sexualne zit, tak jsemmsi tak neverila, nemela se rada a sex me nebavil, neuvilnila jsem se, stydela jsem se, mela jsem zabrany.
A ted je to milionkrat lepsi. Musis zacit u sebe, mit se rada, verit si, verit partnerovi, ze te miluje jaka jsi, vypnout pri tom hlavu.
Je to tezke, ale jde to!

zuracz1
Zasloužilá kecalka 761 příspěvků 06.01.19 21:12
@https píše:
Technicky máš pravdu, ale pokud mám dvě takhle starý děti, tak snad pochopím, že holka i kluk musí mít nějaký soukromí. A proto si jako rodina odpustíme třeba tři dovolený a místo toho se přestěhujeme do většího bytu. Nebo upravím nějakou místnost v RD na samostatný pokoj.Podle mne na to ty rodiče měli čas minimálně od 13ti do 19ti, takže 6 let. Za tu dobu to už dávno mohli vyřešit.

na tohle musí odpovědět jedině autorka, nevíme z jakých finančních poměrů pochází, a jaká je celková situace a velikost RD, ono se lehko řekne prodat dům, starý RD prodají max tak za 2M, za to pomalu dneska není ani stavební parcela, o ceně RD na klíč už vbc ne

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama