Výčitky o sexu

2
11.7.21 20:38

Výčitky o sexu

Ahojky jmenuji se Veronika. S manželem jsme spolem 16 let. Vzítí sme 11 let. Manžel dlouhodobé marodí. Se zadama. Máme spolem dceru 10 let. Poslední dobou mě co týden -1 dní vyčte že má málo sexu. Nebo prostě co se kolem toho dá. Chodím do práce na 8mi hodinové šichty, někdo si vezmu i 12ctku a sobotu do toho. Když padám hubou na zem tak sem ráda že si lehnu večer a jdu si chvilinku číst než usnu s knihou na hlavě. Vyčítal vam nekdy partner sex. Že je ho málo nebo že když můžete být spolem tak já že nic nechci. Atd. Když jsem utahaná šíleným způsobem. Pak mě tyhle výčitky a ještě něco do mobilu strašně štvou. Je mi s toho dobreku. Kolikrat mě vyčte aj to že mám měsíčky. Já nepotřebuji tolik sexu jako on a navíc pracují. Ještě do toho chodíme na zahrádku, makáme na baráku mě mamky co zdědila, doma to máme poklizene a uvařené atd. Strašně mě to vždycky zklame a hodí do takového stavu že nemám chuť na sex minimálně i 14 dní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14077
11.7.21 20:43

Dělá doma něco? Nebo i všechny práce doma děláš ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
11.7.21 20:46

Zapoj ho do práce doma a kolem dítěte a nebude se chovat jako v. l

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
11.7.21 20:52
@l.uu1987 píše:
Ahojky jmenuji se Veronika. S manželem jsme spolem 16 let. Vzítí sme 11 let. Manžel dlouhodobé marodí. Se zadama. Máme spolem dceru 10 let. Poslední dobou mě co týden -1 dní vyčte že má málo sexu. Nebo prostě co se kolem toho dá. Chodím do práce na 8mi hodinové šichty, někdo si vezmu i 12ctku a sobotu do toho. Když padám hubou na zem tak sem ráda že si lehnu večer a jdu si chvilinku číst než usnu s knihou na hlavě. Vyčítal vam nekdy partner sex. Že je ho málo nebo že když můžete být spolem tak já že nic nechci. Atd. Když jsem utahaná šíleným způsobem. Pak mě tyhle výčitky a ještě něco do mobilu strašně štvou. Je mi s toho dobreku. Kolikrat mě vyčte aj to že mám měsíčky. Já nepotřebuji tolik sexu jako on a navíc pracují. Ještě do toho chodíme na zahrádku, makáme na baráku mě mamky co zdědila, doma to máme poklizene a uvařené atd. Strašně mě to vždycky zklame a hodí do takového stavu že nemám chuť na sex minimálně i 14 dní.

Tak nevime, jak casto sex mate. Jestli chapu dobre, manzel kvuli zadum nepracuje a Ty delas vse ostatni a jsi vycerpana. Nemuze aspon doma s necim pomoct nebo to zada neumoznuji? Mozna ma pocit, ze ted k nicemu neni, kdyz nemuze pracovat a pomahat a odmitani sexu bere tak, ze ho ted v teto situaci uz nemas rada nebo tak. To si musite otevrene promluvit, my nevime, jake mate problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14077
11.7.21 20:54
@Josefuna píše:
Tak nevime, jak casto sex mate. Jestli chapu dobre, manzel kvuli zadum nepracuje a Ty delas vse ostatni a jsi vycerpana. Nemuze aspon doma s necim pomoct nebo to zada neumoznuji? Mozna ma pocit, ze ted k nicemu neni, kdyz nemuze pracovat a pomahat a odmitani sexu bere tak, ze ho ted v teto situaci uz nemas rada nebo tak. To si musite otevrene promluvit, my nevime, jake mate problemy.

Hlavně, že může sexovat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4597
11.7.21 20:55
@topazio píše:

Zakladatelka pise, ze se ji minimalne 14 dni nechce, tak asi tak cast nesexuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11559
11.7.21 20:57

@l.uu1987 Tak mu vysvětli, že toho máš moc. Ať doma hne zadkem, ty toho nebudeš mít tolik, a pak bude chutˇa čas i na sex.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100580
11.7.21 20:59
@topazio píše:

To mi připomíná jednu známou, dnes už vdovu.Ta taky měla podobného doma, to byl strašně nemocný na všechno, ani pivo ke stolu si sám neodnesl, práci doma a v hospodářství rozdal ženě a dětem, on nemohl nic, strašný nemocný chudák, ale o sex otravoval pořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14077
11.7.21 21:00
@Josefuna píše:

Nemá chuť na sex kvůli výčitkám. A vyčítat menstruaci může jen totální blbec.

Příspěvek upraven 11.07.21 v 21:00

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11559
11.7.21 21:00
@Josefuna píše:

To se jí ale nechce až po tom, když chlap začne vyčítat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6386
11.7.21 21:41

@l.uu1987 Kazdy má jinou potřebu sexu, mě třeba únava chuť na sex nebere, naopak aspoň se po náročném dnu odměním něčím příjemným. Ve vašem případě, by ti manžel měl víc pomáhat, pokud ty padas na hubu a on nedělá nic, je to špatně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1579
11.7.21 21:41

Zase na druhou k čemu vypiglovany byt a přesčasy, když si člověk ten život neužívá, včetně sexu :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24487
11.7.21 21:42

Jako vyčítat menstruaci je nesmysl… :roll: jinak bych tedy manžela požádala, ať se doma chopí práce, pak nebudu tak utahaná a budu sexit častěji.
Jinak těžko říct, no…jestli ho „pripustis“ dvakrát do měsíce, tak to bych byla vzteklá taky :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4131
11.7.21 21:42

Tak mi připadá, že to je problém v hodně manželství… Chlapi se někdy v tomto směru chovají jak blbci.

Kamarádky chlap chodí pořád na pivo, a když je teda někdy milostive doma, tak očekává sex. Tak se ho teda kamarádka zeptala, zda podmínka toho, aby nešel na pivo je sex a odpověď a co mám jinak doma dělat… Takže ještě ona se má cítí jako viník, že chudák musí jít do hospody, protože doma nic není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100580
11.7.21 21:56
@Janee19 píše:
Zase na druhou k čemu vypiglovany byt a přesčasy, když si člověk ten život neužívá, včetně sexu :nevim:

Tak jestli je chlap dlouhodobě nemocný, tak asi nevydělává, tak vydělává na rodinu zakladatelka ne? Z něčeho člověk žít musí. Takže by měla sexovat obden a jíst budou suchý chleba a bydlet v maringotce. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat