Výčitky po rozchodu

Anonymní
8.12.19 05:26

Výčitky po rozchodu

Ahoj holky a kluci, chci se zeptat, zda jste někdo taky zažíval po rozchodu tyhle pocity.. Jsme od sebe měsíc a já si strašně všechno vycitam, nebyla v tom nevěra, ale špatná komunikace.. bojím se, ze kdybych řekla v danou chvíli něco jiného neodešel by.. a pořad myslím na to co by mohlo být a jak mi chybí.. bojím se ho kontaktovat, ze se mi vysměje. Když jsme se rozešly začal říkat mému otci, jak jsem byla taková a taková a věci které jen zaboleli.. nejspíš jsem si to zasloužila a mám hrozny pocit, ze je to konec kvůli mě.. On si teď užívá a chodí po barech a já jsem doma a myslím na to co bylo a mohlo být.. děkuji za jakoukoliv odezvu :))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11936
8.12.19 07:34

Zapomeň na něj a jdi si taky užívat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31150
8.12.19 07:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky a kluci, chci se zeptat, zda jste někdo taky zažíval po rozchodu tyhle pocity.. Jsme od sebe měsíc a já si strašně všechno vycitam, nebyla v tom nevěra, ale špatná komunikace.. bojím se, ze kdybych řekla v danou chvíli něco jiného neodešel by.. a pořad myslím na to co by mohlo být a jak mi chybí.. bojím se ho kontaktovat, ze se mi vysměje. Když jsme se rozešly začal říkat mému otci, jak jsem byla taková a taková a věci které jen zaboleli.. nejspíš jsem si to zasloužila a mám hrozny pocit, ze je to konec kvůli mě.. On si teď užívá a chodí po barech a já jsem doma a myslím na to co bylo a mohlo být.. děkuji za jakoukoliv odezvu :))

Nejspíš prožiješ všechny pocity při rozchodu. I tu lítost. On se s tím vyrovnává po svém, ty taky. Zapomeň. Najdeš určitě po čase jiného.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24152
8.12.19 08:40

Tak ono ten druhej se vždycky snaží hodit vinu ze sebe na tebe…Protože on přece neřekne „choval sem se jako debil/káča, promiň“.
Kašli na to. Když se začneš utápět v pocitu viny, nepomůžeš si. Na všechno jsou potřeba vždycky dva, takže i na rozchod.

Jdi ven a taky si užívej, si mladá, není to konec světa. I když ti to teď tak může připadat. Já sem po rozchodu taky pár týdnů, a když vidím, jak se můj bejvalej chová, tak ho nepoznávám. Nechá se tak ovlivňovat svojí novou drahou, že se mi chce brečet. A víš co? Brečím, ono i to je potřeba. Ale pak se nadechnu a koukám do budoucna, co všechno jsem nemohla a můžu, zařídit si podle svého bydlení, kamarádky, záliby, víkendy, dovolenou…
Neseď doma na zadku a nelituj se, nebo aspoň né moc dlouho. Ono to chvíli trvá, se odpoutat, ale je to potřeba. Jen se musíš naučit a uvědomit si, že tvůj vlastní pocit štěstí a pohody se nemůže odvíjet od někoho jiného nebo od závislosti na něm, ale od tebe samé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
394
8.12.19 17:21

Každý se s tím vyrovnává po svém. Jdi a taky si užívej! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu