Výčitky svědomí z mazlení se

7
6.1.20 16:01

Výčitky svědomí z mazlení se

Ahoj, potřebovala bych poradit. Dva měsíce chodím se svým prvním klukem. Všechno je, jak má být. Stará se o mě, skládá komplimenty, dělá takové ty malé drobnosti a prostě… Je na něm vidět, jak mě má rád. Problém nastává v nějakých intimnostech. Když se třeba libame, tak si hrozně preju, aby mi sahal na zadek a tak. Ale když to udělá, tak mám později strašné výčitky svědomí. Že jsem se chovala jako lehká holka, nebo že je náš vztah o sexu a tak. Já vím, že mě nechce jen na sex, ale nevím, jak toto vyřešit. Hrozně mě přitahuje, ale pak si to všechno vyčítám. Po každém takovém společném mazlení se rozbrecim a on mě utesuje, že to příště dělat nemusíme. Jenomze když k tomu zase dojdeme a on se zeptá, zda to chci, já odpovím ano, protože v tu chvíli to tak cítím. Jenomze pak brečím nanovo. Zažil jste to někdo? Nevíte co s tím, prosím?
Moc děkuju za pomoc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

jun
610
6.1.20 16:10

Zažil :D Ale pokud bych byli tvoje mamka a tobě bylo míň než 18, tak bych řekla V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
6.1.20 16:12

Prosim te, prestan brecet :see_no_evil:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
6.1.20 16:14

Jeej, kolik ti je? Mozna na to proste jen nejsi psychicky jeste pripravena, zatimco fyzicky uz asi jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6.1.20 16:16

Nezažila. Podle mě to je tím, že na to nejsi ještě připravená. V plnohodnotným vztahu jsou intimnosti úplně běžný a důležitý, není to nic, za co by ses měla stydět nebo si připadat jako lehká holka. Nemůže to být třeba tím, že ti to rodiče zakazují, nebo že ti říkali, že je to špatný? Nějaká událost z dětství? Drželi tě zkrátka? Je ve vaší rodině běžný, že se objimate nebo dáš mámě a tátovi pusu (samozřejmě jinak a jinou než svýmu klukovi),?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11458
6.1.20 16:18

@Huluka

Ahoj,

no v prvé řadě - pokud ti je více jak 15let, tak z toho emusíš mít výčitky, tak to prpostě je, tak to chodí a pokud se na to necítíš, tak to stopni, protože a to je druhá řada - kluk, který po každém sáhnutí na zadek to muže hezky rychle vzdát, nebude se omlouvat do nekonečna a pod vlivem hormonů asi ani moc dlouho čekat nebude :nevim: a jen aby to pak neotočil proti tobě - pubertáci pak říkají něco, co druhé zranuje a sami si to někdy neuvědomí. :nevim:

Bud v pohodě, dělej to, co se ti líbí, pokud je to v soukromí, proč by jsi měla být lehká holka? První láska je krásná :srdce: :kytka: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22024
6.1.20 16:20

Kolik ti je? Jestli jsi mladounka, mozna jeste nejsi emocne vyzrala, ale zenou te urcite pudy.Na tom neni nic divneho.Ale pokazdy kvuli tomu plakat, to by mohlo tveho kluka rychle odradit. Proste s tebou cvici hormony. Hlavne oba myslete do budoucna na ochranu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.1.20 16:27
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.1.20 16:28

@Azeretereza no, poprvé jsem si začala připadat blbě, když nás mamka přistihla se líbat a řekla, že na to mám ještě čas. A od té doby je to čím dál horší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1139
6.1.20 16:29

@Huluka psychika. Jak u vas doma probiha „sexualni vychova“?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22009
6.1.20 16:30
@Huluka píše:
Ahoj, potřebovala bych poradit. Dva měsíce chodím se svým prvním klukem. Všechno je, jak má být. Stará se o mě, skládá komplimenty, dělá takové ty malé drobnosti a prostě… Je na něm vidět, jak mě má rád. Problém nastává v nějakých intimnostech. Když se třeba libame, tak si hrozně preju, aby mi sahal na zadek a tak. Ale když to udělá, tak mám později strašné výčitky svědomí. Že jsem se chovala jako lehká holka, nebo že je náš vztah o sexu a tak. Já vím, že mě nechce jen na sex, ale nevím, jak toto vyřešit. Hrozně mě přitahuje, ale pak si to všechno vyčítám. Po každém takovém společném mazlení se rozbrecim a on mě utesuje, že to příště dělat nemusíme. Jenomze když k tomu zase dojdeme a on se zeptá, zda to chci, já odpovím ano, protože v tu chvíli to tak cítím. Jenomze pak brečím nanovo. Zažil jste to někdo? Nevíte co s tím, prosím?
Moc děkuju za pomoc.

Nech to plynout a hlavně nebreč. Jinak si to asi bude vykládat špatně. Jsi asi ještě moc mladá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.1.20 16:34

@chs.jasmin protože kde je po dvou měsících vztahu norma, co je tak nějak normální? Kam až je únosné zajít?
@wildcherry mne je 16. Jemu 19. Jsem jeho druhá holka. S první chodil 8 měsíců a nikdy se nedostali dal než k líbání. Sice říká, že je ochotný se vším počkat dokud nebudu připravena, ale do jaké míry je pro kluka únosné být panicem v 19? Mezi spolužáky a kamarády, kteří žijí sexuálním životem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.1.20 16:38

@Mika.ella1 nijak. Co nezjistim na internetu, to nevím. Navíc když jsem byla menší, často jsem taťku přistihla podvádět mamku. A od tatky vím, že mamka sex odmítala tak ještě rok od začátku vztahu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22009
6.1.20 16:38
@Huluka píše:
@chs.jasmin protože kde je po dvou měsících vztahu norma, co je tak nějak normální? Kam až je únosné zajít?
@wildcherry mne je 16. Jemu 19. Jsem jeho druhá holka. S první chodil 8 měsíců a nikdy se nedostali dal než k líbání. Sice říká, že je ochotný se vším počkat dokud nebudu připravena, ale do jaké míry je pro kluka únosné být panicem v 19? Mezi spolužáky a kamarády, kteří žijí sexuálním životem?

Začni až ve chvíli, kdy tě nenapadne se ptát a poměřovat se s lidmi ve třídě. Všichni jistě sexuálně nežijí, spíš o tom mlží, aby vypadali dospěleji.

Když je mu zatěžko být v 19 panicem, musí si najít ostřílenější holku. Nebo počkat. Nespěchej. Máš na to celý zbytek života.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7
6.1.20 16:46

@Russet děkuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu