Vycpaná podprsenka v 15 letech

Anonymní
27.5.21 19:21

Vycpaná podprsenka v 15ti letech

Ahoj holky, dcera už delší dobu nosí hodně vycpanou podprsenku větší velikosti + ještě vycpávky do podprsenek. Prsa má docela malá, řekla bych, že ani ne jedničky. Chápu ji a proto jí do toho nechci kecat, ale myslím si, že by měla mít vhodně padnoucí podprsenku, která jí ty prsa bude podpírat, a ne obrovskou vycpanou podprdu s vycpávkami. Co si o tom myslíte vy? Zdá se Vám to v pořádku? Jinak dcera má 15 let. Děkuji za všechny slušné reakce.
Anonym, citlivé téma.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17410
27.5.21 19:26

Udělejte si holčičí výlet do prahy či brna a přitom si domluvte brafiting v caresse - předem se s nimi domluv.

Jsou milí, s porozuměním pro nejistotu z vlastního těla a kompetentní. A tobě tam taky určitě podprsenku najdou https://www.caresse.cz/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 19:30
@Ou píše:
Udělejte si holčičí výlet do prahy či brna a přitom si domluvte brafiting v caresse - předem se s nimi domluv.Jsou milí, s porozuměním pro nejistotu z vlastního těla a kompetentní. A tobě tam taky určitě podprsenku najdou https://www.caresse.cz/

Děkuji, Prahu máme poměrně kousek, mrknu na to, určitě je to dobrý nápad :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
516
27.5.21 19:31

Nějak jí vysvětlit, že svět nestojí na velkejch prsou, že to pod tričkem stejně většinou je poznat a vypadá to směšně. Tedy alespoň já to poznám. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.5.21 19:45
@LadyDelRey píše:
Nějak jí vysvětlit, že svět nestojí na velkejch prsou, že to pod tričkem stejně většinou je poznat a vypadá to směšně. Tedy alespoň já to poznám. :nevim:

To už jsem jí říkala, že prsa rozhodně nejsou všechno, ale ona se pak prý cítí blbě, protože ostatní holky prý prsa mají větší. Připadne mi, že pod tričkem to u ní ani nějak poznat nejde.

• Citovat
  • Nahlásit
22462
27.5.21 19:57

Hele jestli ji to dodává sebevědomí, tak ji nech, pokud nemá ani jedničky, tak ani není co podpirat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8697
27.5.21 20:04

K tomu že prsa nejsou všechno, bude muset dozrát, nechala bych jí být. A s její velikostí fakt nepotřebuje nic podpírat, u malých prsou je důležitý hlavně správný obvod podprsenky, aby se nesoukala nahoru a člověk se v ní cítil pohodlně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
a12
46804
27.5.21 20:31
@Anonymní píše:
To už jsem jí říkala, že prsa rozhodně nejsou všechno, ale ona se pak prý cítí blbě, protože ostatní holky prý prsa mají větší. Připadne mi, že pod tričkem to u ní ani nějak poznat nejde.

a víš jak by se cítila blbe, kdyby ted najednou prisla s nulkama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
SAJ
9759
27.5.21 20:40
@Anonymní píše:
Ahoj holky, dcera už delší dobu nosí hodně vycpanou podprsenku větší velikosti + ještě vycpávky do podprsenek. Prsa má docela malá, řekla bych, že ani ne jedničky. Chápu ji a proto jí do toho nechci kecat, ale myslím si, že by měla mít vhodně padnoucí podprsenku, která jí ty prsa bude podpírat, a ne obrovskou vycpanou podprdu s vycpávkami. Co si o tom myslíte vy? Zdá se Vám to v pořádku? Jinak dcera má 15 let. Děkuji za všechny slušné reakce.
Anonym, citlivé téma.

Koupit dobrou podprsenku s přiměřenýma vycpávkama (nebo raději dvě) a občas nenápadně pochválit oblečení a postavu. Sem tam poznamenat, že jí to sluší. Líp se pak sama se sebou srovná a nebude ta malá prsa tak řešit. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
203
27.5.21 20:45
@a12 píše:
a víš jak by se cítila blbe, kdyby ted najednou prisla s nulkama?

správná velikost podprsenky dokáže i malými ňadry divy, i když není vycpaná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3680
27.5.21 20:58

Spíš chudák kluk pak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2545
27.5.21 21:06

Já bych to zkusila nějak usměrnit, aby tam nebylo nějaké zdravotní riziko, aby ji někde něco netlacilo nebo tak. A zrovna dnes jsme četla rozhovor s Janou Bernaskovou a ta si prý bere přes sebe dvě vycpaný pushupky, když chce nebo potřebuje mít pětky :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale to jen výjimečně, ne na denní nošení.

Pomohla bych dceři vybrat i lichotivé oblečení a protridit šatník.

Je spousta kousku, které vypadaji blbě na větších prsou, dělají se různé croptopy/cropped mikiny a mladým holkam moc sluší. Čtyřky prsa by z toho lezly spodem. Nebo volnější oversize trika ke krku a k tomu vysoké džíny/leginy. Rozevlate mikiny taky samy o sobě přidávají objem a teď se nosí. To samé různé kratke oversize bundy do pasu.

Naopak trička s hlubokým vystrihem nebo zavinovaci šaty/trika zavinovaciho střihu asi nebudou to pravé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ayo
88
28.5.21 07:31

To by mě zajímalo, jak to chce dělat v bazénu.

Zkus si o tom s ní promluvit.

Vždyť to bude připoutávat mnohem větší pozornost, když budou lidi zvyklý, že prsa má a pak půjde do bazénu a najednou je mít nebude a budou o tom víc drbat a víc koukat. :D

Je ji 15, dřív či později si najde kluka a jestli ji během líbání nebo mazlení zašmátrá na hruď a najde jenom samé vycpávky, tak bude holka terčem výsměchu a on si to možná pro sebe ani nenechá a budou to vědět všichni. To bude na psychiku mnohem horší.

Znala jsem jednu paní, co neměla prsa skoro vůbec a přesně nosila nějakou podprsenku s vycpávkami. Ta podprsenka ji lítala nahoru, protože jak neměla prsa, tak se to nemělo o co ani zastavit. Jasně, že to bylo vidět a všichni okolo to věděli.

Udělejte si holčičí akci a zajděte spolu do obchodu a něco společně vyberte. Určitě bude něco, co ji bude slušet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5203
28.5.21 10:01
@Anonymní píše:
Anonym,
@Anonymní píše:
Anonym, citlivé téma.

Ja moc nerozumim tomu, co ta holka, zenska pak rekne klukovi, chlapovi, kdyz se svlekne a je plocha jak runwei..ten chlap musi docela zirat, ja bych takovou zenskou nechtela, ale asi se mi to keca, ja mela v 15ti uz 3-4 ky prsa.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
227
28.5.21 10:08

Zbytočné komplexy. Za mňa ako za muža: aj malé cici sú krásne cici.
A hlavne kto nemá v hlave a srdci, tomu sú obdarenia prírody i tak k hounu.
Iste si tým môžu niečo zabezpečiť, no za cenu dôstojnosti.
Namiesto tých vypchávkových sprostostí nech to využije vo svoj prospech a ide behať.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat