Vyčůraná tátova manželka

Anonymní
5.8.15 12:56

Vyčůraná tátova manželka

Ahoj, nepotřebuju ani tak radu, ale spíše se někde vykecat. I když ráda si přečtu nezávislé názory na tuto věc. Můj táta se před několika lety oženil, ale s partnerkou už spolu několik let předtím žili a mají spolu dvě děti. Jak jsem docházela na střední, tak kvůli tak jsem se k němu odstěhovala. Důvod proč si z osobních důvodů nechám pro sebe. Byl na mě moc hodný, to ano. Ale jeho manželka mě jaksy nemohla zkousnout, hold výdaj navíc. Jeho příjem je a byl více než 30000, jeho manželka taky nějaký měla a byt mají v osobku, jsou bez půjček, každý má své auto. Dostávala jsem 600,– kč na měsíc, ze kterých jsem si platila jak zábavu, tak oblečení i hygienu (šampony, sprcháče…), když mi dal 20 kč na svačinu a já si od babičky přinesla bábovku tak šla a tu dvacku mi vzala, tátovi ji nedala a normálně si jí strčila do kapsy, když jsem jednou nestihla sestřenici koupit bonboniéru k narozeninám, tak mi dala svojí, kterou dostala ona a měla jí ve špajzu a nechala si jí zaplatit. Takových situací bylo víc. Po škole jsem se odstěhovala, vdala a s manželem se nám hodně dobře dařilo, takže jsme byli i dobrý zdroj. Ráda si vypije, takže nás pořád zvali k nim na obědy atd, protože věděli, že manžel koupí flašku (podotýkám, že manžel moc nepije, možná dva tři panáčky a končí) a zbytek stáhla ona. Když jsme se zmínili, že jedeme někam na výlet tak jen řeči no tam já bych nejela, tam já bych nešla (ona nevezme děti ani do zoo, protože by to neměla zadarmo, jen obráží akce ve městěkde se něco dává třeba dny dětí atd a nebo posbírá u koho se co dá). Potom bohužel jsme s manželem udělali špatné rozhodnutí a blbou investici a dostali jsme se do dluhu a po čase byli nuceni vyhlásit bankrot. Od té doby se to změnilo. Už nezvali, jen rejpali no byly jste tam a tam, proč máte takovou televizi…jak jsme si s manželem koupili tenisky, které jsme už fakt nutně potřebovali tak to nemohla přežít. A i když jsme v tom čem jsme nebylo jí zatěžko ode mě posbírat plnou krabici kosmetiky a když jsem se před ní zmínila, že jsem dělala úklid ve skříni, protože jsem dost zhubla, tak jí nebylo zatěžko mi oznámit, že jí to oblečení mám donést. Žádný prosím nebo tak. No nic jsem jí nedala, ale třeba tu kosmetiku posbírala co se dalo, přitom se skoro vůbec nemaluje a 3/4 z toho rozdala. Když prostě viděla, že z nás nekape už jsme nebyli v kurzu. Když jsme se museli z velkého bytu bohužel přestěhovat do 1+kk tak se nám jenom vysmívali (oba dva i s tátou), předtím než jsme se do té špatné situace dostali pořád vykřikovali, že kdykoliv budem potřebovat pomoc tak se na ně máme obrátit. Túdle núdle, když jsem se zmínila o pomoci, ne materiální, ale fyzické né já nemám čas, když byli u nás a viděli, že já jsem pár dní před porodem, manžel v práci a starej děda mi přišel navrtat gárnyž tak během dvou minut byli pryč, jednou jsme je požádali o čtyři tisíce, protože nám přišel nečekaný výdaj a museli jsme si koupit novou pračku, jo půjčili, dostali jsme termín na vrácení a pokaždé když jsme tam přišli, tak jsme to od ní slyšeli snad 3×, že je třeba to do toho termínu vrátit. Měli jsme na to půl roku, ale když jsme to slyšeli pětkrát v týdnu jak u nich tak v telefonu tak jsme z výplaty ty 4000 vzali a hodili jí je na stůl snad po měsíci a půl. Dokonce mi ani nechtějí dát zlato, které u nich mám a dostala jsem jej od rodiny. Pak nastala jedna věc, kdy nebylo po jejím, dokonce jsem jí vynadala a ona pak něco nakecala tátovi, nevím co, ale přestal mi reagovat na zprávy, ona to samé, nepřejí nám k narozeninám, na jejich narozeniny taky nezvou (hold už drahé ary by nebyly), o vnouče se také nezajímá, smazali nás oba z fb. Je to už řada měsíců a už to ani nezkouším a netrápí mě to, ale začala jsem podnikat a je jen otázka času, než se to k nim donese a věřím, že pak strašně zase budou chtít napravovat rodinné vztahy. Ale to už je můžu ohrát. A navíc jsem se přes jiný profil podívala na ten její a můžu říct, že jsem se srdečně zasmála. Fotky rozjedeného oběda, koupí dítěti pytlík na bačkory tak to tam vyfotí, no prostě se tam chlubí i s namazaných rohlíkem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: tak jsem se vypovídala, díky všem co mají odvahu a čas si to přečíst :mrgreen: :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1219
5.8.15 13:04

Vy jste teda rodinka… problém bude asi na obou stranách… ten poslední „odstavec“ spíš něco napovídá o tobě :nevim:
Já nechci soudit tebe ani tátovu manželku, ale nedivila bych se, kdyby si zase ona o tobě myslela, že jsi vyčůraná.
Jestli je v životě potřebuješ tak hold budeš muset některé věci překousnout… Nebo se s nimi jednoduše přestaň vídat a řešit jejich Facebook apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
5.8.15 13:06
@JaneDoe píše:
Vy jste teda rodinka… problém bude asi na obou stranách… ten poslední „odstavec“ spíš něco napovídá o tobě :nevim:
Já nechci soudit tebe ani tátovu manželku, ale nedivila bych se, kdyby si zase ona o tobě myslela, že jsi vyčůraná.
Jestli je v životě potřebuješ tak hold budeš muset některé věci překousnout… Nebo se s nimi jednoduše přestaň vídat a řešit jejich Facebook apod.

Odstavec? 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
226
5.8.15 13:06

Tos tomu dala teda :? jestli ti stojí za to, tady vypisovat takové věci-blbosti. Co od toho čekáš 8o trošku jsem to nepochopila. Každopádně ať se ti zase daří.
@JaneDoe : naprostý souhlas.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
5.8.15 13:08

Co myslíš v tom posledním odstavci? Jako že já bych záviděla jejímu dítěti pytlík na bačkory? :mrgreen: :mrgreen: Tak to jsi možná špatně pochopila :) bylo to spíš míněno tak, že jsem se zasmála nad její potřebou se vším chlubit. Já neřeším její facebook. Jen jsem se podívala a tomuhle se prostě zasmála. A jak je v mém příspěvku uvedeno, již se nestýkáme, z náš už nic nekape a jednou jsem se jí vzepřela a ignorují nás oba dva, jak táta tak ona. Žádná reakce na pokus o kontakt apod

• Nahlásit
  • Citovat
1219
5.8.15 13:09
@radkka píše:
Odstavec? 8o

v uvozovkách

@Anonymní píše:
Co myslíš v tom posledním odstavci? Jako že já bych záviděla jejímu dítěti pytlík na bačkory? :mrgreen: :mrgreen: Tak to jsi možná špatně pochopila :) bylo to spíš míněno tak, že jsem se zasmála nad její potřebou se vším chlubit. Já neřeším její facebook. Jen jsem se podívala a tomuhle se prostě zasmála. A jak je v mém příspěvku uvedeno, již se nestýkáme, z náš už nic nekape a jednou jsem se jí vzepřela a ignorují nás oba dva, jak táta tak ona. Žádná reakce na pokus o kontakt apod

no právě jen to, že máš potřebu kontrolovat jejich FB a smát se tomu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20807
5.8.15 13:11

@JaneDoe Uvozovek jsem si všimla, ale i tak mi to přijde, jako silné slovo. Nemyslím to zle, pobavilo mě to, protože jsem to právě díky stylistice textu ani nedočetla :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1219
5.8.15 13:12
@radkka píše:
@JaneDoe Uvozovek jsem si všimla, ale i tak mi to přijde, jako silné slovo. Nemyslím to zle, pobavilo mě to, protože jsem to právě díky stylistice textu ani nedočetla :kytka:
:mrgreen: chápu, já se očima vždy snažím to nějak oddělit, tak jsem to asi napsala špatně, každopádně, hned pochopila, co jsem myslela :kytka:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2874
5.8.15 13:16

Podívej, macechy už takové jsou. Přestaň jí řešit a postav sebe a manžela na první místo v životě. Jím se víckrát nevnucuj, nepiš, nevolej a bude ti lépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4914
5.8.15 13:18

A co je hlavní pointou příběhu??
Mimochodem já dostávat na střední nějaký kapesny tak si pískám :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.8.15 13:22

Netrápí tě to, ale vypisuješ tu něco, co se ani nedá číst. Pokud jsi dospělá a rozumná, tak se nad to povzneseš. Sešla bych se pouze s otcem, řekla mu, že ho mám ráda, že bych chtěla aby byl dědou mýmu dítěti, ale že s ní se scházet nechceš, ale že jí uznáváš jako jeho novou ženu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
L92
5.8.15 13:25

Soustřeď se na svou rodinu. Z tvého popisu mi úplně čiší, že se těšíš až zase naberete majetek, ona přileze a vy jí odkopnete. Takže jí určitě vůbec neřešíš. Určitě vůbec.

• Nahlásit
  • Citovat
1780
5.8.15 13:28

Chápu, jak se cítíš. Já měla něco podobného, ale s vlastním tátou. Furt dokola.
Před týdnem jsem se rozhodla ho od sebe i dcerky odstřihnout a doufám, že mi to tetokrát vydrží. Ty nervy za to nestojí.

Soustřeď se na sebe a svou rodinu a udělej, jak ti píše Lentilka. Lepší řešení mě nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56906
5.8.15 14:01

Nějak nechápu, o co Ti jde.. tak dítěti taky kup pytlík a vyfoť ho na fb.. se říká - žij a nech žít - řiď se dle toho, nešmíruj je atd.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3328
5.8.15 14:05

Podle toho, co píšeš mi přijde, že je řešíš až moc a závidíš jim i ten pytlík na papuče. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama