Vydědění nezletilého

• Fotoalbum (2)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Velikost písma:
1795
5.12.21 22:30
@Izumi Miyako píše:
No nic. To je to psaní na mobilu. A srolované menu. O troll jako takový nejde. Jde o to, že když se zeptám sama za sebe, tak mně budete napadat, jak máte ve zvyku. Tato situace není pro mně nereálná. Otec je opravdu toho schopen. Ostatní s tím počítám jako jeho další tah, když mu předchozí nevyšly. Přibližně okolo příštího zvyšování alimentů. Šlo by o dědictví bytu za dva milióny. Dělá povolání, u kterého je zvýšené riziko úmrtí. Vážně doufám, že něco takhle na první pohled absurdního naše zákony neumožňují. :nevim:

Pozn. 1500,– není málo. Naopak ex tvrdí, že cokoli nad 300,– je moc.

P. s. Kdo bude mít zájem pošlu fotku člověka, který je schopen být tím asi největším… Proč myslíte, že nás u těch soudů ti soudci naprosto zbožňují.

Chtělo by to psychiatra, ale pro tebe :roll: to ti tolik jde o byt za 2 miliony? :roll:

• Nahlásit
41881
@Izumi Miyako píše:
No nic. To je to psaní na mobilu. A srolované menu. O troll jako takový nejde. Jde o to, že když se zeptám sama za sebe, tak mně budete napadat, jak máte ve zvyku. Tato situace není pro mně nereálná. Otec je opravdu toho schopen. Ostatní s tím počítám jako jeho další tah, když mu předchozí nevyšly. Přibližně okolo příštího zvyšování alimentů. Šlo by o dědictví bytu za dva milióny. Dělá povolání, u kterého je zvýšené riziko úmrtí. Vážně doufám, že něco takhle na první pohled absurdního naše zákony neumožňují. :nevim:

Pozn. 1500,– není málo. Naopak ex tvrdí, že cokoli nad 300,– je moc.

P. s. Kdo bude mít zájem pošlu fotku člověka, který je schopen být tím asi největším… Proč myslíte, že nás u těch soudů ti soudci naprosto zbožňují.

Základ je tu nelhat.

• Nahlásit
4007
@VitaminC píše:
@ludmilaadamkova Jedna dnesni diskuze. Podle stylu psani a „pozadi“ jsem ji tipla. Holky to tam taky psaly.

https://www.emimino.cz/…teni-448297/

• Nahlásit
11649
5.12.21 22:31
@VitaminC píše:

Děkuji pán velkomozny

• Nahlásit
4007
5.12.21 22:32
@vokishka píše:
Myslis, ze je to ta sama? To ona ma vecne problem s rodicema?

Jo, ma caklou narcistni matku a dite vyvojove pozadu. U rodicu bydli, bo zustala sama a ti ji deptaj.

• Nahlásit
4007
5.12.21 22:33

@ludmilaadamkova Nuda na materske, no.

• Nahlásit
4412
@Krista 1 píše:
To jako ženská vymýšlí takové krávoviny?? 8o 8o

Jojo, asi nějaký mindrak

• Nahlásit
108410
@VitaminC píše:
Jo, ma caklou narcistni matku a dite vyvojove pozadu. U rodicu bydli, bo zustala sama a ti ji deptaj.

Má to těžké, není jí co závidět,

• Nahlásit
11649
5.12.21 22:34

Tak jestli je ta druhá diskuze její o tom decaku tak je na tom asi dost blbě

:roll:
  • Nahlásit
6504
5.12.21 22:34
@eva valoi píše:
Buď je to troll (doufám), a nebo zatím největší de bil, co se tu za ta léta objevil.

Troll

• Nahlásit
4007
5.12.21 22:35

@Izumi Miyako Prosim te, mrzi me, ze to mas cele na houno. Ja mozna i trochu rozumim ten pohnutkam k zalozeni diskuze, ale podle me resis kraviny a zbytecne si zasiras hlavu. Odstehuj se od rodicu, pozadej o zvyseni alosu a zacni meditovat.

• Nahlásit
11649
5.12.21 22:37
@VitaminC píše:

Hele naposled když jsem na ni někde narazila tak tvrdila že už s rodiči nebydlí a že všechny co jí radily ať se odstěhuje ( mluvila i ke mě i když já jsem se diskuzi s ní o rodině nezucastnovala ) že by nás nejraději za to postavila ke zdi a odpraskla všechnym že to vůbec nepomohlo a přitom jsme ji to slíbily.

• Nahlásit
1127
5.12.21 22:37
@VitaminC píše:

Já nechápu, jak to vždycky poznáte..

• Nahlásit
31151
5.12.21 22:38

Holka už ti tu nikdo nic neuvěří. Zoufalá matka nemá důvod psát pohádky. Za mě jsi troll, který si vymýšlí pohádky. A u tebe už je to vážné. Měla by si vyhledat psychiatra.

• Nahlásit
8982
5.12.21 22:40
@eva valoi píše:
Prosím vás všechny, neházejte perly svini!

Ani jsem nedočetla diskuzi a to je asi jediná možná reakce.
Ale je pěkné, že má partnerku na VŠ, tříleté dítě s jinou, takže mu asi nebude až tak moc roků a POŘÁD se mu honí hlavou, co bude po jeho smrti. :lol:
Takový de.il musí být troll, tohle nemůže být ani živá zrůda.

Příspěvek upraven 05.12.21 v 22:41

• Nahlásit

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat