Vydejni okno, zakaz prodeje

11691
28.2.21 14:07

Vydejni okno, zakaz prodeje

Jak je to s prodejem přes výdejní okna? Pokud je obchod zavřený, lze to takovýmto způsobem? Vím, že tady v době zavreni, fungovalo papírnictví, dětská obuv… Půjde to i teď? Říkali, že ano. O víkendu asi musí být všude narvano.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6168
28.2.21 15:05

Pokud má obchod eshop, tak asi ano, objednáš, vyzvedneš. Pokud myslíš, že jako přijdeš a u okýnka nakoupis jakoze u pultu, řekneš, co chceš a oni ti to dají, tak to si myslím, že ne… Ale též jsem nikde přesnou informaci nenašla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
28.2.21 15:59
@Fazulina píše:
Pokud má obchod eshop, tak asi ano, objednáš, vyzvedneš. Pokud myslíš, že jako přijdeš a u okýnka nakoupis jakoze u pultu, řekneš, co chceš a oni ti to dají, tak to si myslím, že ne… Ale též jsem nikde přesnou informaci nenašla.

Třeba v obchodu s obuví tvrdili, že budou prodávat. Já teda boty dětem koupila v pátek. Tak mě zajímá, jak to je se vším ostatním.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6168
28.2.21 16:23
@Sára 1 píše:
Třeba v obchodu s obuví tvrdili, že budou prodávat. Já teda boty dětem koupila v pátek. Tak mě zajímá, jak to je se vším ostatním.

Aha, zajímavé. A jak to tam ty lidi budou zkoušet u toho okýnka? Jako jo, pokud si člověk zavolá a objedná, pak jo, vyzvedne u okýnka… Ale jinak si to nedovedu moc představit.

Já boty objednávám přes internet, tak mě to zas tak netrápí, ale chápu, že někdo to opravdu potřebuje…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
112
28.2.21 16:28
@Sára 1 píše:
Jak je to s prodejem přes výdejní okna? Pokud je obchod zavřený, lze to takovýmto způsobem? Vím, že tady v době zavreni, fungovalo papírnictví, dětská obuv… Půjde to i teď? Říkali, že ano. O víkendu asi musí být všude narvano.

Tak u nás ve městě přes prodejní okno fungují už delší dobu skoro všechny zavřené obchody - elektro, knihkupectví, spodní prádlo a ponožky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11691
28.2.21 16:28
@Fazulina píše:
Aha, zajímavé. A jak to tam ty lidi budou zkoušet u toho okýnka? Jako jo, pokud si člověk zavolá a objedná, pak jo, vyzvedne u okýnka… Ale jinak si to nedovedu moc představit.Já boty objednávám přes internet, tak mě to zas tak netrápí, ale chápu, že někdo to opravdu potřebuje…

Dá se zkoušet na chodníku. :nevim: To bych fakt absolvovat nechtěla. Mým dětem kolikrát boty vůbec nesedí. Nevim, jestli musi být e-shop nevíš to jde objednat telefonicky a vyzvednout (myslím že ne). Něco mi přijde nepřehledné a netuším, co do toho, co je povoleno, spadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2942
28.2.21 19:29

Pokud mas u baraku konkretni prodejnu tak tam zitra zajdi a nebo zavolej. Uvidis, treba to kazdy ma jinak a opatreni obchází aby vysel logicky lidem vstric

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8669
28.2.21 19:39

No výdejny tam jsou ve výjimkách. Takže předem objednané objednávky co jen dají zákazníkovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat