Vyděšená z pohybů

2.4.21 11:22

Vyděšená z pohybů

Zdravím holky :) Jdu si pro rady zkušenějších :) Jsem 21+2..a pohyby citim tak od 20 týdne ale ně teda pravidelně spíš 1-2× denně, ale před 3 dny jsem mimčo citila 2 dny každou hodinu..né nějak hodně, ale miminko to bylo..následující den jen ráno a večer a velmi slabounce, včera jen jednou večer a dneska zase ráno ale od té doby zase nic :-/ Myslela jsem, že jak jsem ho už citila každou hodinu, že to jsou ty pravidlené pohyby a už to tak zustane :think: :,(…znáte to některá? Je to normální? Placentu mám na přední straně a jsem vyděšená prvorodička snad ze všeho :) Moc děkuji, k lékaři jdu 6.4. na druhý screening,,,Hezky den :nevim: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
563
2.4.21 11:23

Neplas, miminko vetsinu dne spinka ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7527
2.4.21 11:26

Ono tam ma ještě docela dost místa a taky hodně spí. Nemusíš ho cítit každou hodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:30

@JancaS84 to určitě :) Jen mě děsí a vyděsilo, že jsem ho dva dny citila vážně co hodinu pod pupíkem…a pak právě takový velku útlum :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:31

@Sardelka takže je ted ještě normální když ho nějaké dny citim hodně a nějaké skoro vůbec? :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
563
2.4.21 11:32
@Katherine1995 píše:
@Sardelka takže je ted ještě normální když ho nějaké dny citim hodně a nějaké skoro vůbec? :andel:

Naprosto! :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:33

@Sardelka Děkuju :srdce: :andel: Ono já jsme od začátku ve stresu, vyděšená co se zase po…tak ze všeho hned plaším, šílím..je to boj :zed: :zed: :pocitac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7527
2.4.21 11:37
@Katherine1995 píše:
@JancaS84 to určitě :) Jen mě děsí a vyděsilo, že jsem ho dva dny citila vážně co hodinu pod pupíkem…a pak právě takový velku útlum :zed:

Ja jsem si v prvním těhotenství taky kolikrát myslela jak cítím pohyby a po porodu jsem zjistila, že to byly docela hodně i střeva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:48

@JancaS84 nene tohle bylo mimčo :D tohle střeva neudělají :D :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
2.4.21 11:49

Ahojky jsem teď 22+2tt pohyby mám od 20tt a cítím to stejně jako ty teď už Teda občas v noci rádi ale většinu dne asi spinká tak buď v klidu 😊až ti nedá pokoj si řekneš svatý klid kdyz kopal 3× denně 😬 😬 😬

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 11:55

@Misasisi tak někde uvnitř vím, že je v pořádku když se aspon párkrát za den ozve…jak jsem no..překvapilo, že to bylo už hodně a velmi často a pak takový vleký útlum…tak to člověka vyděsí, zarazí :nevim: 8o :roll: :srdce: :srdce: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
108
2.4.21 12:03

Ty malý se hýbou hodně, protože mají hodně místa i vody. Mě se holka na jednom ultrazvuku otacela jak na kolotoči. Maj to tam jak v bazénku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
591
2.4.21 12:10

Ahoj, klid, mám to stejně, jsem 22+1. Včera aktivka už od rána, dneska nic a takhle už to bylo několikrát. Navíc, obrovská a tlustá placenta přes celou přední stěnu, takže jsem ji i na UTZ při screeningu viděla, jak mě loktem ostře žďuchla přímo do ní a já to sotva postřehla a to jsem ležela a na břichu doktorova paže. Naštěstí mám doma Angelsounds, takže když mám opravdu pochybnosti, na pár vteřin si ji poslechnu. A navíc, v těchto týdnech má opravdu ještě hodně místa…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
844
2.4.21 12:16

@Katherine1995 jasně že je v pořádku čekám taky první mimi vše vyšetření a screningy máme v pořádku tak se nestresuju.. Prostě někdy ty kopačky malyho jsou cítit více někdy méně ale vždy se ozve 😊 😬nejlepší to je když jdu spát celý den nic a on začne 😬.. Takže buď v klidu a zbytečně se nestresuj 🍀 💋

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.4.21 12:32

@Misasisi nás druhý screening teprve čeká v uterý :) tak doufáme, že je chlapeček v pořádku :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat