Výdrž při pohlavním styku

Anonymní
28.9.20 16:33

Výdrž při pohlavním styku

Zdravím, mám na vás otázku a prosbu. Necelé dva roky mám přítele, obou nám je 17 a nedávno jsme se poprvé pokusili mít pohlavní styk. Před tím jsme se taky mazlili atd atd…nechci zacházet do detailů :D Přítel nemá problém s ejakulací, když masturbuje, vydrží normální výdrž a nemá s tím problém…ale jakmile jsme okusili pohlavní styk, udělal by se ve mně tak za půl minuty. Takže s pohlavního styku nakonec nic moc nebylo. Takhle jsme to zkusili už třikrát a vždy to dopadlo podobně. Nevíme co s tím, chtěli bychom přítelovo výdrž prodloužit, ale nevíme jak na to + ani nevíme důvody, proč se tomu tak děje. Nějaké rady nebo vlastní zkušenosti? Fakt je také ten, že přítelovi jeho dětská doktorka řekla, že je možná neplodný. Nevím zda je možné, aby to na to mělo nějaký vliv. Předem děkuji za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1481
28.9.20 16:34

.. že je možná neplodný, to jako fakt? :D a z čeho to usoudila? Kontrolovala vzorek? :potlesk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.9.20 16:37
@EvieK píše: .. že je možná neplodný, to jako fakt? :D a z čeho to usoudila? Kontrolovala vzorek? :potlesk:

Tak může mít nějakou anomálii, chtělo by to více informací :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.9.20 16:38

Řekla bych, že u takhle mladého kluka není krátká výdrž až tak neobvyklá. Nepochopila jsem, jestli jste to zkusili 3× za sebou nebo 3× třeba během několika dnů?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1481
28.9.20 16:39
@Julča001 píše:
Tak může mít nějakou anomálii, chtělo by to více informací :nevim:

Jasně, je možná neplodný, protože mu to řekla dětská doktorka, tohle jsem tu už někde četla, jsem těhotná, přítel měl být neplodný. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 16:40

@EvieK já s ním u doktorky nebyla, ale měl by to po otci, který má též problém s oplodňováním a také, že má něco s varlaty už odmala nebo co, já nevím…nebyla jsem tam :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
1091
28.9.20 16:40

Uz byl na nejakem vysetreni, ze si troufa dr.toto tvrdit? Mozno navstivit sexuologa a pomuze s problemem :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
28.9.20 16:41

@Julča001 3× během několika dnů, možná týdnů spíš.

• Citovat
  • Nahlásit
851
28.9.20 16:44
@Anonymní píše:
@Julča001 3× během několika dnů, možná týdnů spíš.

Tak to zkuste několikrát po sobě, výdrž by se v dalších kolech teoreticky měla prodloužit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
28.9.20 16:45
@Anonymní píše:
@EvieK já s ním u doktorky nebyla, ale měl by to po otci, který má též problém s oplodňováním a také, že má něco s varlaty už odmala nebo co, já nevím…nebyla jsem tam :nevim:

Asi by sem se v tom nevrtala, co maji za geneticke anomalie. Zrejme to nebude zivotni partner a ten sexuolog by byl asi na miste. udelat se do minuty a nic s tim nedelat, tak by letel do minuty ze dveri

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.9.20 16:45
@EvieK píše:
Jasně, je možná neplodný, protože mu to řekla dětská doktorka, tohle jsem tu už někde četla, jsem těhotná, přítel měl být neplodný. :palec:

No ale počítám, že tazatelka se neptá proto, aby přestala používat antikoncepci, ale jestli to nemůže souviset s krátkou výdrží ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
851
28.9.20 16:46
@migmina píše:
Asi by sem se v tom nevrtala, co maji za geneticke anomalie. Zrejme to nebude zivotni partner a ten sexuolog by byl asi na miste. udelat se do minuty a nic s tim nedelat, tak by letel do minuty ze dveri

Hele jsi normální? Je mu 17 let a letěl by ze dveří?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
28.9.20 16:47

Spíš si myslím, že byl panic, proto se hned udělal. :lol: S každým sexem by ale výdrž měla být vyšší. Neříkám, že vyrží 5 hodin, ale třeba půl hoďky určitě zvládne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
528
28.9.20 16:51

Z pohledu chlapa, který lecos zažil doporučuji přestat onanovat a začít pouze pí. chat. Časová osa styku se srovná do normálu. Vlastní zkušenost, akorát já začínal o tři roky dříve než partner zakladatelky :mrgreen: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1136
28.9.20 16:59

Hoďte se do klidu a užívejte si i tu trošku, co jde. Ono se to časem pravděpodobně zlepší, fakt ;) Partner měl na začátku taky problém, trvalo to tak 3-4 styky, než vydržel tak, že jsem byla ochotná to akceptovat a považovat to za sex a ne jeho parodii :mrgreen: Prostě se to zpočátku stává, navíc je mu 17… Mému bylo podstatně víc a taky se to stalo. Lidské tělo není stroj - někdy se holt udělá rychle, někdy to nejde, někdy se ani nepostaví, někdy by mohl furt… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama