Reklama

Vydrží dezert z tvarohu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 01.02.18 20:22
Vydrží dezert z tvarohu?

Ahoj, možná trochu blbý dotaz. Dělala jsem dneska pohárky, měla se stavit kamarádka. obsahují krém ze zakysané smetany a tvarohu, dále piškoty a broskve. jenže kamarádka to nestihla. Mám je na balkoně, aby nenačichly lednicí. vydrží mi do zítra do večera. Normálně bych se neptala, ale jak jsem těhotná, tak jsem ze všech těch bakterií a kdečeho už prostě přeplašená.

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 10 inzerátů 01.02.18 20:23

V chladu to vydrží stoprocentně zcela v pořádku a vhodné ke konzumaci i pro těhotnou. ;)

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 01.02.18 20:31

Tak já to asi přece jen přendám do té lednice :-) a na balkon hodím manželovu nivu.

Saffiraa
Závislačka 3721 příspěvků 13 inzerátů 01.02.18 20:41

Určitě to vydrží, neboj se. A možná na balkonu bude chladněji než v ledničce. :-)

lucynka25
Kelišová 7385 příspěvků 2 inzeráty 01.02.18 20:47

@lalaláček určitě vydrží, bez obav.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 01.02.18 20:54

Bych se na balkóně skoro bála zmrznutí, pokud tedy nebydlíš v Praze.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 01.02.18 20:59

Tak zatím tady máme cca 5 stupňů, uvidíme, než půjdu spát. Tady na Moravě bývá teplo.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 01.02.18 22:58

Určitě do lednice a v klidu. A neplaš, těhotenství není nemoc.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1118 příspěvků 02.02.18 19:45

Tak kamarádka dneska marodí, tak to stejně asi budeme muset sníst sami, do zítra už by to asi nedalo…

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >