Vydrží dezert z tvarohu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 01.02.18 20:22
Vydrží dezert z tvarohu?

Ahoj, možná trochu blbý dotaz. Dělala jsem dneska pohárky, měla se stavit kamarádka. obsahují krém ze zakysané smetany a tvarohu, dále piškoty a broskve. jenže kamarádka to nestihla. Mám je na balkoně, aby nenačichly lednicí. vydrží mi do zítra do večera. Normálně bych se neptala, ale jak jsem těhotná, tak jsem ze všech těch bakterií a kdečeho už prostě přeplašená.

Reklama

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 32861 příspěvků 10 inzerátů 01.02.18 20:23

V chladu to vydrží stoprocentně zcela v pořádku a vhodné ke konzumaci i pro těhotnou. ;)

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 01.02.18 20:31

Tak já to asi přece jen přendám do té lednice :-) a na balkon hodím manželovu nivu.

Saffiraa
Závislačka 3708 příspěvků 10 inzerátů 01.02.18 20:41

Určitě to vydrží, neboj se. A možná na balkonu bude chladněji než v ledničce. :-)

lucynka25
Kelišová 7024 příspěvků 2 inzeráty 01.02.18 20:47

@lalaláček určitě vydrží, bez obav.

zoy
Ukecaná baba ;) 1492 příspěvků 01.02.18 20:54

Bych se na balkóně skoro bála zmrznutí, pokud tedy nebydlíš v Praze.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 01.02.18 20:59

Tak zatím tady máme cca 5 stupňů, uvidíme, než půjdu spát. Tady na Moravě bývá teplo.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 01.02.18 22:58

Určitě do lednice a v klidu. A neplaš, těhotenství není nemoc.

lalaláček
Ukecaná baba ;) 1078 příspěvků 02.02.18 19:45

Tak kamarádka dneska marodí, tak to stejně asi budeme muset sníst sami, do zítra už by to asi nedalo…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama