Vydrží dezert z tvarohu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlinelalaláček
Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.02.18 20:22
Vydrží dezert z tvarohu?

Ahoj, možná trochu blbý dotaz. Dělala jsem dneska pohárky, měla se stavit kamarádka. obsahují krém ze zakysané smetany a tvarohu, dále piškoty a broskve. jenže kamarádka to nestihla. Mám je na balkoně, aby nenačichly lednicí. vydrží mi do zítra do večera. Normálně bych se neptala, ale jak jsem těhotná, tak jsem ze všech těch bakterií a kdečeho už prostě přeplašená.

Reakce:

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33459 příspěvků 10 inzerátů 01.02.18 20:23

V chladu to vydrží stoprocentně zcela v pořádku a vhodné ke konzumaci i pro těhotnou. ;)

Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.02.18 20:31

Tak já to asi přece jen přendám do té lednice :-) a na balkon hodím manželovu nivu.

Saffiraa
Závislačka 3805 příspěvků 11 inzerátů 01.02.18 20:41

Určitě to vydrží, neboj se. A možná na balkonu bude chladněji než v ledničce. :-)

lucynka25
Echt Kelišová 7875 příspěvků 1 inzerát 01.02.18 20:47

@lalaláček určitě vydrží, bez obav.

zoy
Ukecaná baba ;) 1495 příspěvků 01.02.18 20:54

Bych se na balkóně skoro bála zmrznutí, pokud tedy nebydlíš v Praze.

Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 01.02.18 20:59

Tak zatím tady máme cca 5 stupňů, uvidíme, než půjdu spát. Tady na Moravě bývá teplo.

MaminkaLucka
Ukecaná baba ;) 1017 příspěvků 01.02.18 22:58

Určitě do lednice a v klidu. A neplaš, těhotenství není nemoc.

Ukecaná baba ;) 1138 příspěvků 02.02.18 19:45

Tak kamarádka dneska marodí, tak to stejně asi budeme muset sníst sami, do zítra už by to asi nedalo…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 jednoduchých tipů, jak si užít Vánoce bez stresu a honičky

Vánoce by měly být svátky klidu a rodinné pohody. Bohužel v posledních letech... číst dále >

Kouzelné vánoční dárky: Hračky, které si vaše miminko zamiluje

Dáváte přednost originálním autorským dárkům před těmi průmyslovými?... číst dále >

Články z Expres.cz

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Zvrat v případu Terezy: Vykonstruované důkazy, má slíbené Vánoce v Česku

V pondělí se v Pákistánu uskutečnil další soud s Češkou Terezou Hlůškovou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >