Vydržování milenky

Anonymní
16.12.19 14:12

vydržování milenky

Zdravím,
je tu spoustu diskuzí, jak ženský mají ženatého milence. Zajímá mě ale, když je ženatý a s manželkou se tedy nerozvede, co z toho máte vy? Vydržuje si vás nějak nebo s vámi jenom spí? Mám totiž takového a kladu si tuto otázku. Jako sex je s ním skvělý o tom žádná, ale říkám si, že i k***** jsou na tom líp, protože z toho něco mají a já defakto nic, jen ten sex. Není to málo? Nebo jsem náročná, že z toho chci mít i jiné benefity? Jenom chci podotknout, že nechci aby mi platil nájem nebo platil drahé dovolené. Stačila by mi občasná večeře nebo kytka jako pozornost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18794
16.12.19 14:13

Dobrej troll :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
16.12.19 14:17

Buď ráda, že mu za to nemusíš ještě platit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
16.12.19 14:17
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
16.12.19 14:19

A ty s nim chceš spát nebo chceš spát s někym za něco?

Příspěvek upraven 16.12.19 v 14:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1281
16.12.19 14:19

Máš pravdu, raději bych se dala na dráhu placené společnice :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
16.12.19 14:21

Tak pokud jste milenka jenom na sex a nedá vám ani kytku a nepozve vás na večeři, tak bych si asi našla jiného milence :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
38
16.12.19 14:21

Já nechápu co z toho mají lidi jako ty, spát s ženatým mužem je jako něco jinýho než s nějakým nezadanym? Nevím já se v tom nevyznám tohle se mi fakt hnusí 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.12.19 14:22
@Anonymní píše:
Zdravím,
je tu spoustu diskuzí, jak ženský mají ženatého milence. Zajímá mě ale, když je ženatý a s manželkou se tedy nerozvede, co z toho máte vy? Vydržuje si vás nějak nebo s vámi jenom spí? Mám totiž takového a kladu si tuto otázku. Jako sex je s ním skvělý o tom žádná, ale říkám si, že i k***** jsou na tom líp, protože z toho něco mají a já defakto nic, jen ten sex. Není to málo? Nebo jsem náročná, že z toho chci mít i jiné benefity? Jenom chci podotknout, že nechci aby mi platil nájem nebo platil drahé dovolené. Stačila by mi občasná večeře nebo kytka jako pozornost.

Ahoj. Já po rozvodu nechtěla žádného chlapa ani vidět a sex mi chyběl. Tedy jsem se rozhodla pro ženatého milence. Žádná láska, jen sex. Hned jsem na rovinu řekla, že chápu žádné víkendy, večeře, kino atd. To že nemusí. Na vše si půjdu sama a očekávám, že mi na to tedy jako kompenzaci dá. Fungovalo to rok perfektně. Pořádek dělá přátelé. Já si pak našla známost a už si jen píšeme. Tedy spíš on.. Jestli nejsem zase volná..
Jako bez nějaké financí podpory bych do toho nešla.. Napíšu to tu natvrdo.. Raději kurva, co si za to něco koupí, než blbka nějakému ženáči..

• Citovat
  • Nahlásit
2634
16.12.19 14:31

Tak buďto chceš milence, tak ho teda máš,,,nebo vztah, a tak to hledej jinde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28072
16.12.19 14:36

Krom toho, že jsi milenka zenateho, jsi navíc socka, co si nedokáže vydělat na večeři ani na kytku. Bože, kdo má tohle zapotřebí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6716
16.12.19 14:51

Podle novych navyku a genderove rovnopravnosti by si mela zena platit muzi za to ze ji prisel osustit. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
16.12.19 14:54

A ty svojí matraci zveš na večeři?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9214
16.12.19 15:16
@Anonymní píše:
Zdravím,

Poradila bych prostituci :D a budes ve vate :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4496
16.12.19 15:18

Ty dáváš sex jemu, on ho dává tobě. Mně se to zdá vyvážený. Jestli to vnímáš jako něco, co mu poskytuješ a sama z toho nic nemáš, tak to nedělej, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat