Vyhazování miminka, batolete do vzduchu

124
16.5.16 17:08

Vyhazování miminka, batolete do vzduchu

Ahoj. jaký máte názor na vyhazování miminek, batolat do výšky? je to opravdu tak nebezpečné? děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24816
16.5.16 17:11
@Markéta456 píše:
Ahoj. jaký máte názor na vyhazování miminek, batolat do výšky? je to opravdu tak nebezpečné? děkuji

nikdy jsem to nikomu nedovolila, aby to s dcerkou dělal, nemám ráda ten pohled na létající mimi ve vzduchu, co kdyby…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
16.5.16 17:12

Jak jako názor? :zed: Prostě to JE nebezpečné - bez diskuze. Neslyšela jsi nikdy o baby shake syndrome?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3422
16.5.16 17:13

Někdy v nácti jsem časopise četla článek o tom, že chlap takhle vyhazoval cca 8měsíční dítě, chytla ho křeč do ruky, nechytil ho a mimčo spadlo hlavou na kámen, takže konec. Je to aspoň 15 let a doteď mi z toho jde mráz po zádech.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
16.5.16 17:13

Tak mimino bych do vzduchu opravdu neházela. Batolatům už se to většinou líbí :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
24816
16.5.16 17:14
@Tunrida píše:
Tak mimino bych do vzduchu opravdu neházela. Batolatům už se to většinou líbí :lol:

Líbí nelíbí, já to nedovolila a ni u batolete

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
16.5.16 17:14

@Markéta456 Já když to vidím, tak mám husinu. Nerada to vidím. A nejen z vyhazování, ale i s machrovinkama otců na jedné ruce..Nikdy nevíš, kdy ho blbě chytíš, udělá se ti mdlo, nebo já nevím co.. Mluvím o vyhazování hodně vysoko..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
16.5.16 17:16
@Narovnako píše:
@Markéta456 Já když to vidím, tak mám husinu. Nerada to vidím. A nejen z vyhazování, ale i s machrovinkama otců na jedné ruce..Nikdy nevíš, kdy ho blbě chytíš, udělá se ti mdlo, nebo já nevím co.. Mluvím o vyhazování hodně vysoko..

To mi povídej o tom nošení na jedné ruce.To se vymstilo známému, zakopl a kluk mu spadnul a rozbil si hlavu :roll: nepochopim, že někdo muže dělat takové kraviny s děckem :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
421
16.5.16 17:18

Tak jde o to jak vysoko že, pokud 5-10 cm tak by to asi nevadilo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
16.5.16 17:19

@Jančakecalka :cert: Vždyť stačí málo a je konec.. :( Souhlas, tohle dělal bratr se svým synem, machrovinky na jedné ruce a i ho chytal a vyhazoval jednou rukou :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13806
16.5.16 17:19

Nelibi se mi to, prijde mi to nebezpecne. Mluvim tedy o miminkach, u batolete no nerada to vidim, ale kdyz se to diteti libi, tak obcas za odmenu apod. Jinak NE, nebezpecne to je, viz. pribehy v teto diskuzi :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
16.5.16 17:20
@Narovnako píše:
@Jančakecalka :cert: Vždyť stačí málo a je konec.. :( Souhlas, tohle dělal bratr se svým synem, machrovinky na jedné ruce a i ho chytal a vyhazoval jednou rukou :cert:

No, to prostě nepochopim :roll: :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5382
16.5.16 17:22

@Jančakecalka Bohužel někteří si to uvědomí, až když se něco stane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43520
16.5.16 17:23

U miminka to nechápu, Ale u batolete, pokud se mu to líbí, jsem s tím problém neměla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24816
16.5.16 17:23
@Narovnako píše:
@Jančakecalka Bohužel někteří si to uvědomí, až když se něco stane..

přesně a já bych za to vraždila :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama