Vyhazování z domu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:16
Vyhazování z domu

Dobrý den,
Jsem studentka SŠ ve třetím ročníku. Jsem na začátku 8 měsíce. Chtěla bych poprosit o radu co mám dělat. Můj otec me porad vyhazuje z domu ze tady byt nemůžu, ze me tady nechce ani s miminkem.. ze mám jít k pritelovi ale i přítele možnost není být.. k mojí matce také nemůžu. Na byt s přítelem nemáme abychom šli do podnájmu.. A ja jsem uz v koncích nevím co mám dělat..
děkuji za rady a informace ;)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
nozu
Extra třída :D 11759 příspěvků 13.03.18 18:18

Zkus azylový dům pro matky s dětmi.

BlueFairy
Závislačka 4373 příspěvků 13.03.18 18:21

Proč nemůžete k mamce? Přítele rodiče nepomůžou? Napadl mě azylovy dům pro matky s dětmi v nouzi ale nevím, jestli není podmínkou plnoletost. Zašla bych si na sociálku k nějaké OSPOD pracovníci a požádala je o radu, určitě ti rády pomůžou :hug: odkud jsi?

ka2ka
Extra třída :D 13188 příspěvků 13.03.18 18:23

Rodiče přítele nepomůžou?

Uživatel je onlinetruelly
Závislačka 2846 příspěvků 13.03.18 18:25

Proč sis dítě nechávala, když na něj nemáš podmínky? To jsi zjistila těhotenství tak pozdě?
Ano azylový dům…co jiného, když se nepostará tvoje rodina ani rodina přítele? Žádná teta, strýc, babička, kde bys mohla bydlet není? Jestli jsi z tak strašně špatného sociálního prostředí, tak ti nic jiného než azylák nezbývá. Nebo potom babybox a učiníš šťastnou rodinu, která bude moci dát dítěti nejen lásku, ale i super zázemí a podmínky pro vývoj :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:26

Jelikož moje matka bývá v garsonce a ma syna.. pomuzou ale ne s bydlením.. :( Jsem plnoleta ale je to pouze na půl roku.. ja se právě bojím. aby nedošli k mému otci dom.. protože můj otec by mi udělal takový cirkus a bordel ze bych byla ještě víc na dně než jsem.. a nic na něj nezabírá ani socialka, policajti nic..
Z Hodonína..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:27

S přítelem jsme měli vyřešené kde budeme i s malým.. Ale bouzel stala se špatná situace..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27433 příspěvků 13.03.18 18:27

Pritel nepracuje? A kde bydli ted?

Doe_Jane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:28

Ježiš další chudák dítě, takový život a to se ještě nenarodilo… proč? proč? proč???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.03.18 18:29

Ano přítel pracuje. A bydlí u rodičů. Jenže spolu tam byt uz nemůžeme a u nás také ne..

Regina Hero
Nadpozemská drbna 27433 příspěvků 13.03.18 18:32
@Anonymní píše:
Ano přítel pracuje. A bydlí u rodičů. Jenže spolu tam byt uz nemůžeme a u nás také ne..

Tak bude muset vic maknout a najit nejake bydleni… proc nemuzete byt u jeho rodicu aspon na chvili?

pecenaBrokolice
Stálice 75 příspěvků 13.03.18 18:32

To je celkem průšvih. Miminko bylo plánované? :think: Vždyť vůbec nemáte zázemí a ty školu… Přítel pracuje? Na tvém místě bych zkusila OSPOD a azylový dům. Během té doby byste mohli pořešit aspoň garsonku (pokud teda přítel pracuje). Nikdo jiný by se o vás nepostaral? Co přítelovi rodiče, babičky, tety…

Evelýna 1
Kecalka 366 příspěvků 6 inzerátů 13.03.18 18:34

Proč nemůžeš být u přítele?
V Hodoníně je azylový dům na ul. Dukelských hrdinů. Zajdi tam a poptej se. I kdyby to bylo na půl roku, získáš čas.
Zajdi na OSPOD, pomůžou ti. Přitel pracuje, budeš brát RP, to zvládnete.

růžový achát
Kelišová 5145 příspěvků 13.03.18 18:36
@truelly píše:
Proč sis dítě nechávala, když na něj nemáš podmínky? To jsi zjistila těhotenství tak pozdě?
Ano azylový dům…co jiného, když se nepostará tvoje rodina ani rodina přítele? Žádná teta, strýc, babička, kde bys mohla bydlet není? Jestli jsi z tak strašně špatného sociálního prostředí, tak ti nic jiného než azylák nezbývá. Nebo potom babybox a učiníš šťastnou rodinu, která bude moci dát dítěti nejen lásku, ale i super zázemí a podmínky pro vývoj :kytka:

Co je to za blbou otazku? Dítě přijde na svět a zabíjet ho jenom protoze ted zrovna nema kam jit? Tvl 8o, kdyz je zdrava? Zakladatelko hlavne nepanikař, tady holky ti spravne radí, zkus si zajit na úřady, zkus i nějaky azylovy dum, urcite budou mit nejake reseni. Vsechno se da zvladnout, budes skvela maminka ;). Jsi mlada, tak mas hodne sil a zivot pred sebou, ty tezkosti se zvladnou :hug:, priprav se na to, ze se budou lidi chytat za hlavu a desne se tomu divit. Nikomu do toho nic není.

Uživatel je onlineterien
Echt Kelišová 8514 příspěvků 13.03.18 18:42
@růžový achát píše:
Co je to za blbou otazku? Dítě přijde na svět a zabíjet ho jenom protoze ted zrovna nema kam jit? Tvl 8o, kdyz je zdrava? Zakladatelko hlavne nepanikař, tady holky ti spravne radí, zkus si zsjit na úřady, zkus i nějaky azylovy dum, urcite budou mit nejake reseni. Vsechno se da zvladnout, budes skvela maminka ;). Jsi mlada, tsk mas hodne sil a zivot pred sebou, ty tezkosti se zvladnou :hug:, priprav se na to, ze se budou lidi chytat za hlavu a desne se tomu divit. Nikomu do toho nic není.

Mě ta otázka přijde naprosto logická. Jak si může pořídit dítě někdo, kdo není schopný mu zajistit základní potřeby? Nezodpovědnost nejvyššího kalibru. Co teď? Azylak, zkusit zajít na sociálku a zjistit možnost přidělení městského bytu, ať si přítel najde brigádu a najít podnájem,…

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Vánoce ve špitále! Třešničková zůstává v Istanbulu, návrat domů je v nedohlednu

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) zažije patrně nejsmutnější vánoční svátky... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čokoládové lanýže a další vánoční cukroví, které zvládnete bez trouby

V hnětení těsta a vykrajování hvězdiček a srdíček nenacházíte potěšení, ale... číst dále >

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >