Vyhlídky matky samoživitelky těsně po škole

Anonymní
17.1.20 06:19

Vyhlídky matky samoživitelky těsně po škole

Ahoj holky.. No tak to potkalo i mě, zasnoubili jsme se, už je to nějaký pátek, no přišla taková ta typická vztahová krizovka. Mám za sebou dost zdravotních komplikací, spodek mám jen na reverz a tak nikdo ani nečekal, že bych kdy měla svoje děti. No a ono světě div se, na Štědrý den měla přijít MS a ona nepřišla. 27.12. jsem si dělala tt a ukázalo se, že čekáme fazolku. Teď jsem podle ultrazvuku cca 7+3, no jenomže nastal problém. Snoubenec děti vždycky miloval, ale když jsem za ním přišla s tím, že budeme mít mimčo tak začal být úplně histerický. Dítě nechce. Nutí mě do potratu. Já potrat nechci. Mám za sebou bohužel 2 samovolné a dr mi řekla, že tohle je moje poslední možnost na normální těhu.. Vyhrožuje mi, že jeho rodiče budou žádat o opatrovnictví a že jestli si to nechám tak to dítě nikdy neuvidim. Nemyslím si, že by to zašlo až do takového extrému. Nicméně, maturitu dodělávám teď v květnu. Chtěla jsem pak zkusit dálkově VŠ, ale bydlíme se snoubencem v jednom bytě a když mě vyhodí nemám moc kam jít. Moje rodina se mě nezastane. Máme hodně špatné vztahy… Co byste dělali na mým místě? Termín porodu mám koncem srpna. Nechci se toho maličkého vzdát..

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4811
17.1.20 06:38

Děťátka se nevzdávej. Jestli doktorka řekla, že to je tvá poslední šance, kopni přítele do zadnice a jdi se poradit na sociálku. Existují azylové domy pro matky s dětmi, kde ti pomohou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.1.20 06:44

Azylový dum je jen na přechodnou dobu a musí se v něm platit za pobyt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
17.1.20 06:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky.. No tak to potkalo i mě, zasnoubili jsme se, už je to nějaký pátek, no přišla taková ta typická vztahová krizovka. Mám za sebou dost zdravotních komplikací, spodek mám jen na reverz a tak nikdo ani nečekal, že bych kdy měla svoje děti. No a ono světě div se, na Štědrý den měla přijít MS a ona nepřišla. 27.12. jsem si dělala tt a ukázalo se, že čekáme fazolku. Teď jsem podle ultrazvuku cca 7+3, no jenomže nastal problém. Snoubenec děti vždycky miloval, ale když jsem za ním přišla s tím, že budeme mít mimčo tak začal být úplně histerický. Dítě nechce. Nutí mě do potratu. Já potrat nechci. Mám za sebou bohužel 2 samovolné a dr mi řekla, že tohle je moje poslední možnost na normální těhu.. Vyhrožuje mi, že jeho rodiče budou žádat o opatrovnictví a že jestli si to nechám tak to dítě nikdy neuvidim. Nemyslím si, že by to zašlo až do takového extrému. Nicméně, maturitu dodělávám teď v květnu. Chtěla jsem pak zkusit dálkově VŠ, ale bydlíme se snoubencem v jednom bytě a když mě vyhodí nemám moc kam jít. Moje rodina se mě nezastane. Máme hodně špatné vztahy… Co byste dělali na mým místě? Termín porodu mám koncem srpna. Nechci se toho maličkého vzdát..

Máš za sebou dva samovolné potraty, teď jsi znovu těhotná. To jste s partnerem nikdy nemluvili o dětech ani neřešili antikoncepci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4811
17.1.20 06:56
@matkabagristy píše:
Azylový dum je jen na přechodnou dobu a musí se v něm platit za pobyt

Vyřídí jí tam sociální dávky a v řadě AD počkají s placením.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
281
17.1.20 06:57

Doporučuji si vybrat školu, kde mají stipendia pro matky/pečující otce i tomu uzpůsobené koleje. Taky jsou sociální stipendia, a hodně VŠ už mají i hlídací skupiny (to asi upotřebíš až o pár let později). Případně mrknout i na výši prospěchových stipendií (někde ti dají jen 10 000, jinde i 80 000 za rok). A pokud by sis troufla, tak může být fajn se porozhlédnout i v zahraničí - jsou tam s podporou rodících studentek o dost dál. Ale bude to perné, to je ti asi jasné…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2890
17.1.20 07:01

Ty jeste nemas dodelanou maturitu a uz mas za sebou 2 samovolne potraty bravo. Jinak jsi teprve v 7tt. Pokud nelzes a opravdu mas za sebou 2 potraty, tak ted ti nikdo nerekne jestli se miminko udrzi. Budes to mit tezke…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32794
17.1.20 07:02

Co na to říct..ještě nemáš dodělanou ani SS a už má za sebou dva potraty a třetí těhotenství…ochrana ti nic neříká…nebo to zase bylo přes prášky jak je na emimi zvykem.. :roll:
já na tvém místě bych na potrat rozhodně šla ale já na tvém místě nejsem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9419
17.1.20 07:05
@smurfka píše:
Co na to říct..ještě nemáš dodělanou ani SS a už má za sebou dva potraty a třetí těhotenství…ochrana ti nic neříká…nebo to zase bylo přes prášky jak je na emimi zvykem.. :roll:
já na tvém místě bych na potrat rozhodně šla ale já na tvém místě nejsem.

Nikdo přece nečekal, že by mohla mít vlastní dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12121
17.1.20 07:10

@ivašot. @smurfka @elinka90 však píše, že má spodek na reverz a je zázrak, že přirozeně otěhotněla, je to její poslední šance - v 18 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17580
17.1.20 07:11
@ivašot. píše:

To nejaka slatanina… Kolik ji je? To si dodelava maturitu ve ctyriceti? Neverim, ze ma nekdo za sebou v 19 dva potraty a jeste se od dr. dozvedela, ze ma posledni moznost mit dite…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
32794
17.1.20 07:14
@ivašot. píše:

tak když už poprvé otěhotněla…tak asi pochopila že by to jít mělo.., když už otěhotněla podruhé…tak to je divné, když nemůže ne :P…jasně proto se nebudu chránit, protože někdo řekl..ale já 2× otěhotněla, ale stejně pořád nemůžu, když to řekli :mrgreen: :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12029
17.1.20 07:15

Heled nemas skolu, nemas prachy, nemas zazemi u partnera ani u rodicu. Z ceho chces zit? Kde chces zit? Jak chces ziskat pronajem bez penez? No holka… budes to mit nesmirne tezky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5185
17.1.20 07:16
@Anonymní píše:

Byt samotivitelkou a byt bez niceho bude sakra těžké. Radit ti nech si dítě ja nebudu. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5861
17.1.20 07:26

Takže nemáš školu, za sebou dva samovolne potraty, jsi znovu těhotná. No super. Zajimavy, že každá, která nemůže dle doktorů nikdy otěhotnět, je na první stouch v jinaci. Přítel bude nejspíš taky mladý. krasne vyhlídky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama