Vyhodí mě z úřadu práce, nestíhám pohovor v termínu

Anonymní
20.11.15 17:54

vyhodí mě z úřadu práce?

Ahoj, na uřadě práce mi dala zprostředkovatelka doporučenku že si mám zajít do jedné firmy zeptat na práci, dnes jsem paní poslala životopis a zavolala jsem že to potřebuju do úterka vyřídit, že jak to nevyřídim do 3 dnů a nepotvrdí mi to razítkem jestli mě vzali nebo ne tak mě z úřadu vyhodí, no a ona mi řekla že to prostě nestihne, že mám říct té zprostředkovatelce z úřadu práce že jí má zavolat že půjdu na pohovor, myslíte že to bude v pohodě nebo mě vyhodí?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

10638
20.11.15 17:56

Ja myslim, ze to je v pohode, dulezite je, ze ses na to nevykaslala a domluvila si to. Navic z up si tam muzou zavolat a overit si to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Frantiskaaa
20.11.15 17:57

Bude to v pohodě

• Nahlásit
  • Citovat
745
20.11.15 17:58

Za tohle tě nevyhodí. Jen si ještě pro jistotu zjisti, která paní ti to řekla a sděl to na ÚP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4337
20.11.15 17:58

A proč jsi nešla přímo hned do firmy? Když ti dají na pracáku doporučenku, tak to funguje tak, že jedeš do firmy, tam ti řeknou co a jak a orazí ten papír. No a potom jdeš na případný pohovor nebo nic…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
57020
20.11.15 18:00

Bude to v klidu - máš doklady o odeslání emilu nebo dopisu? Pak jsi z obliga ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.15 18:02
@Halamka píše:
A proč jsi nešla přímo hned do firmy? Když ti dají na pracáku doporučenku, tak to funguje tak, že jedeš do firmy, tam ti řeknou co a jak a orazí ten papír. No a potom jdeš na případný pohovor nebo nic…

Mě řekla na úřadě že mám nejdřív zavolat a domluvit se no a to nešlo, zavolá mi až bůh ví kdy během příštího týdne kdy mám přijít na pohovor.

• Nahlásit
  • Citovat
3913
20.11.15 18:08

Přesne jak píše @Halamka mela jsi jít s tim papírem do firmy, kde da razitko, že Te zaradili do výběrového řízení. měla jsi se s paní spis dohodnout, kdy si můžeš přijít pro razitko. takto je to spravne, ale třebas ti to vezmou i takhle, uvidíš :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Meha
20.11.15 18:29
@Halamka píše:
A proč jsi nešla přímo hned do firmy? Když ti dají na pracáku doporučenku, tak to funguje tak, že jedeš do firmy, tam ti řeknou co a jak a orazí ten papír. No a potom jdeš na případný pohovor nebo nic…

Jasně, všichni jsou ve firmě zvědaví na to, až tam někdo bez ohlášení přijde.

Zakladatelko, udělala jsi dobře, kvůli tomuto Tě určitě z ÚP nevyhodí.

• Nahlásit
  • Citovat
Orlene
20.11.15 20:38

Taky si myslím, že to bude v pohodě :) pokud tvoje paní na úřadě není *** tak si myslím, že v tom nebude problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
4337
20.11.15 21:00
@Meha tak s tim asi pocitaji, kdyz maji inzerat na urade prace. Kdyz jsem byla na pracaku, tak to bylo tak, ze jsem dostala papir a s tim sla do firmy. Samozrejme jsem pred tim volala, ze dojdu, protoze potrebuji potvrzeni. Ale nebylo zadne my si vas pozveme. Proste to slo hned.
@Anonymní píše:
Mě řekla na úřadě že mám nejdřív zavolat a domluvit se no a to nešlo, zavolá mi až bůh ví kdy během příštího týdne kdy mám přijít na pohovor.

Tak asi pani ve firme nepostupovala spravne, neni to tvoje vina. Zavolala bych tam v pondeli rano s tim, ze musis dolozit pracaku potvrzeni, ze se o praci uchazis. A pokud by ti ani potom nevyhovela, tak to tak rict na pracaku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama