Vyhodil mě, nechtěla jsem být milenka

Anonymní
8.7.20 22:18

vyhodil mě, nechtěla jsem být milenka

Holky, stalo se vám? Anebo jak to řešíte?

Na doporučení si mě vybral šéf do manažerské pozice. Hned od počátku jsem vnímala toké divné dusno, nátlak, jenže já byla vdaná, i když to v tu dobu moc neklapalo a nechtěla jsem. Tlak přestal, když přijal novou asistentku a ta po čtvrroce podlehla (chodili souložit i v pracovní době). Mě asi za dva roky nato vyhodil. Docela mě to mrzelo, práce mě bavila a byla dobře placená.

Pak jsem se dostala do další práce, šéf byl ze mě úplně nadšen. Jenže - jako jednatelku si udělal svoji milenku (ač byl stále ženatý, manželka to asi věděla, ale měla peníze, auto, navenek hráli rodinu, ona měla prestižní práci, tak jí to asi nevadilo). A šéf zase tak nějak kroužil okolo, jenže já se bála cokoliv, protože hned vedle byla ta jeho milenka. No za rok mě vyhodil. Milenka zřejmě se začala bát a tlačila na něj a on na ni dost dal.

Holky, jak se v takových případech chovat? Aby člověj)k nepřišel o práci?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

721
8.7.20 22:21

Jdi o firmu dál. Případně začni podnikat. Co víc chceš slyšet?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23062
8.7.20 22:21

Divné firmy, divní šéfové a ještě divnější vztahy na pracovišti

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
8.7.20 22:22

Podat zalobu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 22:23
@Mango_Lassi píše:
Divné firmy, divní šéfové a ještě divnější vztahy na pracovišti

Jedno velký korporát, jedno menší soukromá firma. V korporátech bohužel docela běžné.

• Nahlásit
  • Citovat
10413
8.7.20 22:24

8o Ne nestalo se mi to :lol: Ani jeden z mých šéfů, nemá milenku od nás z práce… Možná nemají vůbec žádnou, divné :D V jakém oboru pracuješ? :D :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4502
8.7.20 22:25

Neuděláš s tím vůbec nic. Taky jsem nechtěla být 3× milenkou a byla jsem proto 3× vyhozena. Práce dobrá, peníze taky. O to víc mě to vždy mrzelo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23062
8.7.20 22:25
@Anonymní píše:
Jedno velký korporát, jedno menší soukromá firma. V korporátech bohužel docela běžné.

V korporátech pracuju od začátku své kariéry a opravdu nemohu souhlasit. Naopak je tam vše pečlivě hlídané, etické kodexy jsou dodržované. Možná občas i zbytečně z mého pohledu.
Nikdy jsem tlak ani dusno nezažila a nevím o nikom, na koho by byl vyvíjen.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
379
8.7.20 22:29

Najdi si práci, kde bude šéfová.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8470
8.7.20 22:30

Promiň, já to asi nechápu - divné dusno, za čtvrt roku si najde asistentku, která podlehne, za dva roky tě vyhodí? Další šéf má milenku a za rok tě vyhodí? Fakt je v tom souvislost? Proč tě nevyhodili hned, když jsi nechtěla být po vůli?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23062
8.7.20 22:32
@Anonymní píše:

Na doporučení si mě vybral šéf do manažerské pozice. Hned od počátku jsem vnímala toké divné dusno, nátlak, jenže já byla vdaná, i když to v tu dobu moc neklapalo a nechtěla jsem. Tlak přestal, když přijal novou asistentku a ta po čtvrroce podlehla (chodili souložit i v pracovní době). Mě asi za dva roky nato vyhodil. Docela mě to mrzelo, práce mě bavila a byla dobře placená.

Pak jsem se dostala do další práce, šéf byl ze mě úplně nadšen. Jenže - jako jednatelku si udělal svoji milenku (ač byl stále ženatý, manželka to asi věděla, ale měla peníze, auto, navenek hráli rodinu, ona měla prestižní práci, tak jí to asi nevadilo). A šéf zase tak nějak kroužil okolo, jenže já se bála cokoliv, protože hned vedle byla ta jeho milenka. No za rok mě vyhodil. Milenka zřejmě se začala bát a tlačila na něj a on na ni dost dal.

Vytucnena pasáž mě pobavila. Chudera nesvepravny šéf, kterého milenka donutila vyhodit šikovnou zaměstnankyni. :mrgreen: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
664
8.7.20 22:32
@Anonymní píše:
Jedno velký korporát, jedno menší soukromá firma. V korporátech bohužel docela běžné.

Tak pokud to bylo v korporátu, tak proč sis nestěžovala? To si se vážně nechala vyhodit z korporátu, protože jsi nespala se šéfem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2904
8.7.20 22:34

A kolikrát se ještě necháš vyhodit, než pochopíš, že se po tobě chce práce a ne postelové hrátky? :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
463
8.7.20 22:35
@Anonymní píše:

Založ si vlastní firmu, ze které tě logicky nikdo vyhodit nemůže a ze svého milence udělej třeba ředitele marketingu :palec: :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.7.20 22:35
@Mango_Lassi píše:
Vytucnena pasáž mě pobavila. Chudera nesvepravny šéf, kterého milenka donutila vyhodit šikovnou zaměstnankyni. :mrgreen: :mrgreen:

Co je na tom divného? Ještě hůř na tom byla kolegyně, keré ta milenka zadávala (Anebo spíš nezadávala) práci a pak si na ni chodila stěžovat právě šéfovi. ten na ní řval, i když to nebylo po právu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama