Vyhodil nás z ložnice

Anonymní
12.1.20 01:16

Vyhodil nás z ložnice

Prosim o nejaky nazor jak z toho ven, ja to myslela dobre, ale podelala jsem to asi. Nemuzu ted ani usnout. Pritel me vyhodil z loznice, sice neprimo, ale je to hnus. Pres tyden, kdyz chodi do prace tak spim s nasim novorozenym miminkem v jinem pokoji, aby se vyspal. Ma praci, kde je potreba, aby byl vyspaly prevazi zbozi, zivy nas a opravdu nechci, aby naboural a zpusobil nehodu, mimi ma obcas koliky nebo se budi na kojeni. Dnes jsem se chystala spat do loznice, koupila jsem si lampicku, aby jsem videla pri kojeni. Chtel, aby jsem ji zhasla a kdyz jsem odmitla s tim, ze nebudu v noci vstavat a chodit rozsvicet pres celou mistnost a taky protoze vedel proc si ji kupuji rekl „to se tu tak krasne spi, kdyz jsem tady sam“. Vzala jsem dite a odesla. Jsem z toho ted mimo nevim, jestli nastvana nebo me to mrzi. Asi oboji. Ale mam chut vratit se a schvalne tam spat. Ale kdyz nejsme zadani, nechci vypadat ze dolejzam a ze mi to nevadilo. Vadilo a zitra ho snad ani neznam.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14921
12.1.20 01:27

Je to prekérní situace, zdruhé strany pokud jsem živitel, kde fakt chci být v pohodě a vyspalá, tak mě někdo svítit celou noc a budit do toho brečící miminko několikrát za noc..asi budu taky protivná.
Navíc ty ještě nejen že jsi nevyspala ale i pod palbou hormonů.
Zítra v klidu si promluvte a kdyžtak si zařidte, ať,,on,, odejde spát jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
12.1.20 01:33

Ty jsi chtěla nechat svítit lampičku celou noc? Proč? Chlapovi se nedivím, že mu to vadí. Ne každý je odvázaný z toho, aby spal při světle. Snad si rozsvítíš lampičku u postele ve chvíli, kdy je třeba, nakojíš a zhasneš. Já jsem si pořídila malou lampičku na baterie, má tlumený světlo, takže nikoho neruší a vydrží na baterie svítit tři měsíce. Měj trochu ohledy, chlap není nabuzený hormonama, aby snášel noční bdění. Urazila jsi se úplně zbytečně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:34

@Malike Ano, to chapu, jenze zitra nikam nevstava a v prvni rade to tak bylo domluvene. Kdyz bude druhy den doma, ze budeme spat normalne spolu. A tu lampicku jsme kupovali take spolecne, prave aby jsem nesvitila velkym svetlem. Chvili s nami spal tak vi, jake to je. A mimi dlouho neplace, bude se 1 max 2× kdyz ho nic netrapi, utisim ho celkem rychle, max. potom jen chvili kouká nebo dele usina.

• Citovat
  • Nahlásit
3465
12.1.20 01:35

Jste oba pod tlakem. To ti ta lampička musí svítit celou noc? Já to taky nesnáším, chlap zase zásadně nezavira notebook a mě to ruší. Udělejte kompromis. Nesvit celou noc, miminko si dej vedle postele, ať si ho můžeš rychle přiložit na kojení. Já s miminkem odcházím z ložnice, když mrci nebo pobrekava, aby nerusili chlapa. KN na oplátku si ho o víkendu bere ráno a já spím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:36

@Janli Me to neprijde zbytecne. Nikam do prace nevstava, ja vstavam v noci k malemu i o vikend. Kojim, kdyby ne tak mu klidne vrazim sunar at krmi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:38

A to jeste chodim chlapa budit odpoledne, jestli by uz racil konecne vstavat a taky mi pomoct. Div nedostanu vynadano :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
14921
12.1.20 01:38
@Anonymní píše:
@Malike Ano, to chapu, jenze zitra nikam nevstava a v prvni rade to tak bylo domluvene. Kdyz bude druhy den doma, ze budeme spat normalne spolu. A tu lampicku jsme kupovali take spolecne, prave aby jsem nesvitila velkym svetlem. Chvili s nami spal tak vi, jake to je. A mimi dlouho neplace, bude se 1 max 2× kdyz ho nic netrapi, utisim ho celkem rychle, max. potom jen chvili kouká nebo dele usina.

Dobře ale ono je to asi dlouhodobý.. Žena se kvůli potomků na nepohodlí zvyká, chlap s tím má problém.
On třeba nahlas neřekne, že světlo v žádném případě..ale myslí si to a bohužel mu to ujelo no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
12.1.20 01:42
@Anonymní píše:
@Janli Me to neprijde zbytecne. Nikam do prace nevstava, ja vstavam v noci k malemu i o vikend. Kojim, kdyby ne tak mu klidne vrazim sunar at krmi.

Nejde přece o to, že nikam nevstává, pokud mu je rozsvícené světlo nepříjemné, tak se mu prostě bude špatně spát. Kdyby mně chtěl někdo svítit celou noc, tak jsem nepříjemná pořádně. Jen proto, že dvakrát za noc vstáváš, nemusí ta lampička svítit a pokud nemáš tlumenou lampičku u postele, tak se to dá vyřešit jinak. Promiň, ale chováš se jako paličatý sobec.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:46

@Janli Mam lampicku nad posteli, ta mu vadila snad jeste vic, tak jsem si dala jinou na druhy konec mistnosti. A sobec? Vis co, usnula jsem u kojeni u rozsvicene lampicky v noci a on me vzbudil at ji zhasnu. Proc ji nezhasl a me nenechal spat? Proc ma porad brat ohledy jen zenska na chlapa?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.20 01:48

Odesla jsem a nezhasla ji. Ted jsem sla do loznice, chlap spi a lampicka porad sviti, tak mu asi tak nevadila, kdyz se ani nezvedne ji zhasnout.

• Citovat
  • Nahlásit
1931
12.1.20 01:49

Oba jste unavení a oba se chcete vyspat. On přes den řídí a opravdu usínat za volantem je mnohem nepříjemnější, než usínat doma. To zaprvé. A zadruhé člověk by měl spát v úplné tmě. Když necháš rozsvícenou lampičku, v těle se pak při spánku neprodukují ty správné látky a člověk se nevyspí tak, jak za tmy.

Takže upozornění tvého přítele, ať na noc zhasneš, je podle mě adekvátní. Vymyslete svícení jinak. Nějakou prodlužku s vypínačem u postele, nebo se prodávají žárovky na dálkové ovládání.

Dá se koupit i taková malá dioda do zásuvky, co svítí jen úplně nepatrně, takže když se v noci probudíš, tak se v místnosti krásně orientuješ, ale neruší při spaní. Prostě hledejte řešení. A ne, že si oba budete prosazovat slepě svou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
12.1.20 01:54
@Anonymní píše:
@Janli Mam lampicku nad posteli, ta mu vadila snad jeste vic, tak jsem si dala jinou na druhy konec mistnosti. A sobec? Vis co, usnula jsem u kojeni u rozsvicene lampicky v noci a on me vzbudil at ji zhasnu. Proc ji nezhasl a me nenechal spat? Proc ma porad brat ohledy jen zenska na chlapa?

Tak ty víš, že mu vadí i lampička u postele, že nemůže spát a rovnou mu necháš jinou svítit celou noc? Hele, ono je to o vzájemné toleranci. Mě prostě přijde, že ty jsi naštvaná, že musíš v noci vstávat na kojení a on může spát. Viz ta poznámka o sunaru… Prudíte se oba navzájem a těch problémů bude asi víc než jen ta lampička, že? Já jsem dělala všechno proto, abych manžela budila co nejmíň. respektuju to, že on není nabuzenej hormonama a to noční vstávání snáší blbě, on si na oplátku bral ráno o víkendu děti k sobě, abych se mohla dospat. Tolerance a komunikace, to vám oběma chybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14921
12.1.20 01:55
@Anonymní píše:
Odesla jsem a nezhasla ji. Ted jsem sla do loznice, chlap spi a lampicka porad sviti, tak mu asi tak nevadila, kdyz se ani nezvedne ji zhasnout.

No mě vadí kolikrát otevřené balkonové dveře a nemám sílu je z postele zavřít.
Věř mi, že tě tu všichni chápeme..ale pravda je, že já nesnáším světlo přes noc takže se chlapovi nedivím..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17784
12.1.20 03:05

Lampicku si zhasinej i kvuli sobe, budes lip spat. Pak rozni jen kdyz vstavas krmit. Pri svetle se dobre nevyspi nikdo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat