Vyhodili vás od státnic s břichem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 18:32
Vyhodili vás od státnic s břichem?

Ahoj, stalo se vám nebo někomu, koho znáte, že vás vyhodili od státnic těhotné? Půjdu ke státnicím v 6. měsíci a nemůžu se za nic na světě soustředit na učení, nemám tolik času! kolik bych potřebovala, musím taky fungovat v jiných povinnostech a věčně jsem neskutečně unavená, většinu dní nemám energii vůbec na nic, ani si třeba umýt vlasy… natož tohle :roll: Už fakt nevím, co mám dělat. A že bych tam něco vypotila jen tak nehrozí, mám dva roky odklad státnic. Takže nevím už nic. :,( anonym-stydím se za sebe

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
karkarka
Závislačka 3807 příspěvků 24.04.19 18:34

Kamaradku vyhodili. neumela, takze bohuzel.

Lioness34
Závislačka 2664 příspěvků 24.04.19 18:36

Nespolehala bych na to, ze te nevyhodi, když jsi těhotná. Pokud umet nebudes, tak te pravděpodobne nenechají projít.

nozu
Extra třída :D 12500 příspěvků 24.04.19 18:36

Teda doufám, že nedávají státnice jen za to, že je ženská těhotná :roll: Možná na nějaké soukromé zaplacené škole…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.19 18:37
@Anonymní píše:
Ahoj, stalo se vám nebo někomu, koho znáte, že vás vyhodili od státnic těhotné? Půjdu ke státnicím v 6. měsíci a nemůžu se za nic na světě soustředit na učení, nemám tolik času! kolik bych potřebovala, musím taky fungovat v jiných povinnostech a věčně jsem neskutečně unavená, většinu dní nemám energii vůbec na nic, ani si třeba umýt vlasy… natož tohle :roll: Už fakt nevím, co mám dělat. A že bych tam něco vypotila jen tak nehrozí, mám dva roky odklad státnic. Takže nevím už nic. :,( anonym-stydím se za sebe

Ano, vyhodili jsme, ale slečna byla hloupá a nic neuměla, opravdu se nebylo čeho chytit a snahu jsme měli. Obecně musím říct, že tolerance zkoušejících k těhotným je větší…

terien
Extra třída :D 11659 příspěvků 24.04.19 18:37

A jaký je rozdíl jít tam s břichem a bez něj?

kve-tinka
Kelišová 5145 příspěvků 2 inzeráty 24.04.19 18:37

Trosku mimo, ale pisu to pro ty, co tu zabloudi:… chci dite, statnice zvladnu s brichem, nebo miminkem…
Tobe zakl. preju velke stesti ;)

Příspěvek upraven 24.04.19 v 18:38

silvie1978
Kecalka 331 příspěvků 24.04.19 18:38

Kamarádku vyhodili v osmém měsíci, spoléhala na to, že ji před porodem nevyhodí a ono jo.

eviku-miluna
Kelišová 6952 příspěvků 1 inzerát 24.04.19 18:39

Nespoléhej na to, že ti to dají jen kvůli těhotenství :roll:

phoma
Echt Kelišová 7965 příspěvků 24.04.19 18:40

Vyhodili kamosku taky nic neumela ale pokud si se cele roky neflakala urcite tam neco vypotis a jeste na to mrkni treba i v posteli pred usnutim. :roll: drzim pesti

Tejule
Zasloužilá kecalka 915 příspěvků 24.04.19 18:41

Kámošku výhodili a vůbec je nezajímalo, že je těhotná. Prostě jako bambus. :lol:

sakota
Kelišová 5822 příspěvků 24.04.19 18:41

Ja delala teda jen zaverecne zkousky, jeste ne statnice, s pupkem a pak se dvoutydennim miminem, ale vzdy jsem umela a rozhodne jsem se nespolehala a ani nevymlouvala na svuj stav. Tvoje unava nikoho nezajima, skolu zajima (doufam!) uroven tvych dovednosti a znalosti.

chaela
Ukecaná baba ;) 2254 příspěvků 2 inzeráty 24.04.19 18:43

U nás jednu s břichem ke statnicim ani nepustili. To, že máš břicho nijak nesouvisí s tvymi znalostmi. Doufám, že to tak uvidí i zkousejici. Ne, že bych ti nepřála úspěch, ale pokud by ses spoléhala jen na své těhotenství a výmluvy typu únava, že si ani neumyjes vlasy, tak bych byla obezretna už předem.

Kelsey
Hvězda diskuse 46008 příspěvků 24.04.19 18:44

Nam radili, ze mame delat hluche, slepe, blbe, ale mluvit neco. Nesedet a tupe mlcet, ze klidne radeji stocit tema, ale mluvit.
At nedopadneme, jak dopadla dva roky zpet tehotna, ze hladila bricho a rozbrecela se, ze je tehotna a vic nevedela. Pozdeji to dodelala, ale v cervnu neuspela.

tulipán
Závislačka 4425 příspěvků 24.04.19 18:48

Neco takoveho prece nemuzes ocekavat. Jestli neumis nic, tak te yvhodi. Ja jsem statnicovala v sedmem mesici, bricho jako sutr, houpala jsem se na podpadkach, jak jsem se prevazovala. Cele tehotenstvi jsem chodila jsem na plny uvazek do prace a ucila se v noci, ale opakovat statnice se mi fakt nechtelo. Je pravda, ze jsem mela asi rychleji hotovo, predseda je popohanel slovy “kolego, uz vam odpovedela”, nebo “kolego, to neni predmetem otazky” a “popjedem dal, ja uz mam jasno”. :lol

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama