Vyhořela ze všeho

Anonymní
29.4.20 21:52

Vyhorela ze vseho

Ahoj…holky prosim s. o.s…je mi 40 let…kdyz se rano budim..sla bych si lehnout..jsem bez zivota..bez jiskry..funguju, prozoze musim kvuli detem…jsem po rozchodu s partnerem..vztah byl strasny…a uz pro mne nemel zadny prinos…ba naopak. V podnikani se mi dari dobre…ale v praci jsem skoro porad..makam…deticky jsou to nejvic a moc je miluju..ale vse ostatni mi vycerpana..boli mi cele telo..zada…moje vizaz se za 5 let zmenila..citim se jako starenka…vaha mi sla nahoru..zajidam stres…slozil mi vice mene partnersky vztah..kdy me muz pasoval do role nezenske..nebyla jsem pro nej nic..zadna ucta..i kdyz jsem byla max pro rodinu..nevidel..neslysel..a jen urazel.Za tu dobu mi to moc poznamenalo…myslim ze pricina vseho meho k. o. je vztah…na ktery jsem vsazela a stale doufala…davam si vinu za vse…i kdyz vim ze zo je kravina nebavi mi nic..nelicim se..nepecuju o sebe…jak zacit se mit rada???a hlavne jak me ma zacit bavit svet? prominte..vim ze je to rouhani..ale ja za to nemuzu jsem fakt v prcicich

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

250
29.4.20 22:04

Terapie, komplex prohlídka u obvod. Minerály a hlavně železo, přinejmenším b komplex, vincentka pro začátek. Pomocí si můžete jen vy sama, pílí na sobě a svět nestojí na chlapovi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1220
29.4.20 22:06

Začala bych psychologem, a taky čas strávený v přírodě s dětmi je slušná psychoterapie sama o sobě.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 22:06

@Kokolina29
Dekuju.moc.nechala.jsem.si udelat labor. testy..vse.mam.ok…prasky zadne nejim..napadlo mi neco brat..ale nevim co..nechci zadne driaky na nerviky…spis nejakej dopl ek.aby mi. odplavil i bolest na hrudi…takove to stazeni..

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj…holky prosim s. o.s…je mi 40 let…kdyz se rano budim..sla bych si lehnout..jsem bez zivota..bez jiskry..funguju, prozoze musim kvuli detem…jsem po rozchodu s partnerem..vztah byl strasny…a uz pro mne nemel zadny prinos…ba naopak. V podnikani se mi dari dobre…ale v praci jsem skoro porad..makam…deticky jsou to nejvic a moc je miluju..ale vse ostatni mi vycerpana..boli mi cele telo..zada…moje vizaz se za 5 let zmenila..citim se jako starenka…vaha mi sla nahoru..zajidam stres…slozil mi vice mene partnersky vztah..kdy me muz pasoval do role nezenske..nebyla jsem pro nej nic..zadna ucta..i kdyz jsem byla max pro rodinu..nevidel..neslysel..a jen urazel.Za tu dobu mi to moc poznamenalo…myslim ze pricina vseho meho k. o. je vztah…na ktery jsem vsazela a stale doufala…davam si vinu za vse…i kdyz vim ze zo je kravina nebavi mi nic..nelicim se..nepecuju o sebe…jak zacit se mit rada???a hlavne jak me ma zacit bavit svet? prominte..vim ze je to rouhani..ale ja za to nemuzu jsem fakt v prcicich

Ahoj, mrzí mě, jak se cítíš :hug:
V první řadě se zaměř na to, co máš, ne na to, že vztah nevyšel atd. máš určitě zdravé krásné děti, už kvůli nim byses měla srovnat do krychličky. Začla bych menším výletem, příp. až tohle skončí tak nějaká dovolená u nás. S dětmi.
Za druhé, v podnikání se ti daří, vždyť to je super, nemusíš počítat a počítat jako většina samoživitelek. Můžeš si a hlavně dětem dopřát. A je ti 40, to ještě není věk na to vše balit a rezignovat na vzhled. Vem děti a jděte na kolo, brusle nebo si zaběhat. Maluj se, pečuj o sebe, to je strašně důležitý, když na tebe ze zrcadla vykoukne mdlá ženská na náladě to nepřidá. ;) Mě nejvíc vybudil můj tehdejší ex-tak 5 let, byla jsem taková oplácaná, ne moc, ale prostě rosol, žádné svaly. Taky mě ponižoval, urážel, rozešla jsem se s ním a volný čas věnovala sportu, pozvolna. Nejdřív 1× týdně zumba a do půl roku jsem už měla aktivity 5× týdně. Ale jako bezdětná. Pokud ale máš větší děti, spousta věcí se dá dělat s nimi. Na chlapi bych v dnešním světě už nespoléhala. Je žádoucí naučit se žít bez nich. Já jsem taky sama, samé špatné vztahy. Ale jde o to spoléhat na sebe, najít záliby hlavně v tom co máš a nevzdávat to. Držím palce ať se z té melancholie vyhrabeš, bude líp :* :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 22:16

@Zwetta diky moc ja v prirode ziju…takze v prirode jsem stale…a hlavne byla jsem zvykla vyrazet s ex…bylo to fajnn…i kdyz jsem byla sama…a on si me nevsimal..bylo to zazite

• Nahlásit
  • Citovat
1754
29.4.20 22:21

Jestli ses zbavila manipulativniho hajzla který tě psychicky týral tak gratuluju. Ty si pogratuluj taky, odpočiň si, podpoř se nejakyma mineralama, bylinkama, homeopatii, eventuelně psychologem a ono to půjde. V toxickém vztahu jsi byla několik let- nemůžeš čekat že se zotavíš za pár dní. To nejdůležitější máš za sebou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 22:23
@Anonymní píše:
Ahoj, mrzí mě, jak se cítíš :hug:
V první řadě se zaměř na to, co máš, ne na to, že vztah nevyšel atd. máš určitě zdravé krásné děti, už kvůli nim byses měla srovnat do krychličky. Začla bych menším výletem, příp. až tohle skončí tak nějaká dovolená u nás. S dětmi.
Za druhé, v podnikání se ti daří, vždyť to je super, nemusíš počítat a počítat jako většina samoživitelek. Můžeš si a hlavně dětem dopřát. A je ti 40, to ještě není věk na to vše balit a rezignovat na vzhled. Vem děti a jděte na kolo, brusle nebo si zaběhat. Maluj se, pečuj o sebe, to je strašně důležitý, když na tebe ze zrcadla vykoukne mdlá ženská na náladě to nepřidá. ;) Mě nejvíc vybudil můj tehdejší ex-tak 5 let, byla jsem taková oplácaná, ne moc, ale prostě rosol, žádné svaly. Taky mě ponižoval, urážel, rozešla jsem se s ním a volný čas věnovala sportu, pozvolna. Nejdřív 1× týdně zumba a do půl roku jsem už měla aktivity 5× týdně. Ale jako bezdětná. Pokud ale máš větší děti, spousta věcí se dá dělat s nimi. Na chlapi bych v dnešním světě už nespoléhala. Je žádoucí naučit se žít bez nich. Já jsem taky sama, samé špatné vztahy. Ale jde o to spoléhat na sebe, najít záliby hlavně v tom co máš a nevzdávat to. Držím palce ať se z té melancholie vyhrabeš, bude líp :* :kytka:

Ses uzasna a dekuju Ti za tvuj cas…ono toto vsechno vim…ale horsi je ze si nemohu pomoci;-(((to je ten prusvih…odhodlat se…drive jsem sportovala porad…dnes? jsem rada ze ziju…praci mam docela i narocnou fyz. takze makam…ale bavi mi to…budu muset zacit pomalicku… :roll: nedavno jsem zkoncila v nemocnivi se srdcem..mela jsem zlak 80 na 40 a srdce.mi neslo pravidelne…uplne mi jakoby preskakovalo..ja to citila..za 2 dny zase ok…nejsem. hypochondr..jsem. drzak..ale v zivote jsem si prosla takovym stresem/ztrata mladeho clovek-rodina/,pak rozvod..rozchod..atd…ze se to vsechno uroci a nasobi… :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 22:27

@elda ano ve sve postate me tyral…a dite nase. miloval..jeho vychova sla absolutne proti me vychove…:-(((atd.mama byla ta co zakazuje..tata byl ten co vzdy povolil vse.. to se neslucovalo…a pak zacal byt ke me hnusny..ne vulgarni..to prislo az ve finalni fazi…nastesti s nama nezil..ale i ten cas, ktery jsem s nim travila „stal za to“;-(((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 22:29

@elda moc dekuju za tvuj prispe ek a souhlasim s tebou. dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
1754
29.4.20 22:35
@Anonymní píše:
@elda ano ve sve postate me tyral…a dite nase. miloval..jeho vychova sla absolutne proti me vychove…:-(((atd.mama byla ta co zakazuje..tata byl ten co vzdy povolil vse.. to se neslucovalo…a pak zacal byt ke me hnusny..ne vulgarni..to prislo az ve finalni fazi…nastesti s nama nezil..ale i ten cas, ktery jsem s nim travila „stal za to“;-(((

Nemusel být nutně mizera… jenže ono stačí být dlouhodobě jaksi nekompatibilní a je to. Že nemáš energii je asi nějaký čas normální. Ona se zase objeví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.4.20 22:37

@elda prave..ja tomu davala nekonecne mnoho nadeji a sanci…10000 promluv a proseb…bylo to jako volani do tmy…bez odpovedi…;-((((

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
29.4.20 22:42
@Anonymní píše:
Ses uzasna a dekuju Ti za tvuj cas…ono toto vsechno vim…ale horsi je ze si nemohu pomoci;-(((to je ten prusvih…odhodlat se…drive jsem sportovala porad…dnes? jsem rada ze ziju…praci mam docela i narocnou fyz. takze makam…ale bavi mi to…budu muset zacit pomalicku… :roll: nedavno jsem zkoncila v nemocnivi se srdcem..mela jsem zlak 80 na 40 a srdce.mi neslo pravidelne…uplne mi jakoby preskakovalo..ja to citila..za 2 dny zase ok…nejsem. hypochondr..jsem. drzak..ale v zivote jsem si prosla takovym stresem/ztrata mladeho clovek-rodina/,pak rozvod..rozchod..atd…ze se to vsechno uroci a nasobi… :srdce:

Já to chápu, člověk má někdy období, kdy b jen ležel v posteli a koukal do zdi. Mě umřel loni blízký člověk. Teď to bude rok. No jo, někdy aby se člověk pos.al z toho světa co?..Ale věř tomu, že takový stavy má občas většina lidí. Hlavně buď ráda, že ses zbavila uzurpátora. A že tě už nijak neotravuje. To je fajn začátek :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
1.5.20 08:50

Mam za sebou něco podobného, sice to trvalo „jen“ skoro 3 roky, ale mě, silnou ženskou, co má opravdu něco v životě za sebou a vždy se dokázala sebrat a jít dál, to totálně polozilo po zdravotní strance. Byla to manipulace, využívání, vše vždy moje vina atd. Pomohla mi AD. Hodně moc. A blokace dotyčného, protože ac se mu beze mě strašně dobre daří, tak dlouhodobe mel potřebu mě stále kontaktovat. Preju vám hodne sil, dobra nálada a povzbuzení přijde brzy, protože, jak už tu někdo psal přede mnou, to nejtěžší mate za sebou. Gratuluji a držím moc pesti, at jsou spatne pocity co nejdřív za vámi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
1.5.20 20:35

@Vzteklinnka
Moc dekuju a preji Vam jen a jen same krasne dobre zitrky.♡ :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu