Vyhořelý vztah, co s tím?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
2
29.10.21 11:22

Vyhořelý vztah, co s tím?

Zažili jste někdy vyhořelý nebo přechozený vztah?
Zachránili jste to, nebo jste se rozešli? A jestli jste to překonali, co vám pomohlo? Co jste udělali?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10876
29.10.21 11:29

Mimísek. A když nezabere první, tak druhej určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2416
29.10.21 11:31
@Caitlin1 píše:
Zachránili jste to, nebo jste se rozešli? A jestli jste to překonali, co vám pomohlo? Co jste udělali?

Rozešli. Naštěstí. Když to vidím s odstupem času…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9426
29.10.21 11:34
@Caitlin1 píše:

Jestli v tom nejsou děti, tak rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6129
29.10.21 11:35

Otázka je, co máte za sebou, zda jsou tam děti/majetek a aspon trochu respektu, lásky a přátelství :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 11:36

Zalezi jestli to chcete resit oba nebo jen ty. Zazila sem takovy vztah, ale snahu sem mela dlouhodobe jen ja :nevim:.Takze sem to nakonec po 9letech ukoncila, ikdyz v tom vztahu bylo dite. Byvaly trefil domu jen vecer, najedl se a sel spat. Chodil se posledni 2 roky domu jen najist a vyspat a pozdravit, obejmout syna. Jinak na nas nemel cas.Po praci mel jine zajmy. A ja chtela chlapa a otce pro syna, ne jen sponzora a spolubydliciho.Taky jsme spolu nespali, on nechtek nebo byl unaveny, same vymluvy. Poradnu odmitl, ze mu nikdo nebude rikat, co ma delat. Prozit to znovu, odejdu jeste driv.Ale u nas byl ten vztah dlouhodobe jednostranny. Zkousela sem o tom s nim nekolikrat mluvit.Musi mit proste chut resit to oba, aby to melo cenu. U me rozchod byl az posledni reseni. U nas paradoxne rozchodem syn ziskal otce.Ted se mu venuje konecne.

• Citovat
  • Nahlásit
334
29.10.21 11:37

Chápu jako udržovaný vztah, na kterém nikdo nepracuje. Pokud to tak je, tak má cenu něco křísit (když tam nejsou žádné závazky), pokud si Ti dva už předtím nestáli za to, aby něco budovali? Z mého pohledu tedy ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10155
29.10.21 11:54
@Caitlin1 píše:

Ano zažila jsem vyhořely vztah. Ukoncila jsem to…nikam to nevedlo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
632
29.10.21 12:04
@Anonymní píše:
Zalezi jestli to chcete resit oba nebo jen ty. Zazila sem takovy vztah, ale snahu sem mela dlouhodobe jen ja :nevim:.Takze sem to nakonec po 9letech ukoncila, ikdyz v tom vztahu bylo dite. Byvaly trefil domu jen vecer, najedl se a sel spat. Chodil se posledni 2 roky domu jen najist a vyspat a pozdravit, obejmout syna. Jinak na nas nemel cas.Po praci mel jine zajmy. A ja chtela chlapa a otce pro syna, ne jen sponzora a spolubydliciho.Taky jsme spolu nespali, on nechtek nebo byl unaveny, same vymluvy. Poradnu odmitl, ze mu nikdo nebude rikat, co ma delat. Prozit to znovu, odejdu jeste driv.Ale u nas byl ten vztah dlouhodobe jednostranny. Zkousela sem o tom s nim nekolikrat mluvit.Musi mit proste chut resit to oba, aby to melo cenu. U me rozchod byl az posledni reseni. U nas paradoxne rozchodem syn ziskal otce.Ted se mu venuje konecne.

A kdyz jsi mu oznámila konec, jak to vzal?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 12:39
@Modra1 píše:
A kdyz jsi mu oznámila konec, jak to vzal?

Par dni to nebral vazne.Mel se odstehovat on. Porad natahoval vystehovani, pak zas stehoval min veci nez mohl…Ziskaval cas a premlouval me, at mu dam sanci, ze nas prece miluje. Stridave prosil a hral na city a stridave mi nadaval sproste a obvinoval me, ze mu kradu syna, ze se ho nevzda atd.Bylo to desnych 14dni. Do posledni chvile byl presvedceny ze jen blbnu a prejde me to. Zacatky byly tezke. Predstavoval si ze maleho si veme kazdou druhou nedeli na par hodin :roll:.Malemu se styskalo, tak sem mu rekla, ze si ho bude brat vic nebo necham urcit peci o dite soud.Ze maly chce tatu a potrebuje ho. Nakonec si ho bere kazdy druhy vikend pa-ne a kdyz chce, tak si ho veme i v tydnu.Ja mu nebranim.Jsme ze stejneho mesta, tak kdyz napise, ze maleho chce vyzvedniut ze skoly, tak nemam problem. Kdykoliv chteji, tak si zavolaji.Ex plati alimenty + i neco navic.Na vsem jsme se domluvili a jsem za to opravdu stastna. Hlavne syn je nadseny, ze ma konecne tatu, co ma na nej cas.Syn chodi do druhe tridy a na tatu se vzdy tesi.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 12:46

@Modra1 Jinak ex me i skoro 2 roky od rozchodu chce zpet :mrgreen:.Coz ja nechapu.Mel dost sanci se probrat. Navic syn rozchodem ziskal tatu, ktery konecne se mu venuje.Vzit ho zpet, tak je vse pri starem.Zase bych poslouchala jak je unaveny a ze mam jit s malym ven sama atd.Me vzdy trapilo jak me nekdo potkal s malym a ptal se, zda jsem s malym sama, ze me jeste s chlapem nevidel…On proste s nama netravil cas.Max doma u tv.Ted s malym vyleti, jezdi na kolech, brusli. Najednou jde se mu venovat. Nechapu proc to neslo predtim :nevim:.

• Citovat
  • Nahlásit
632
29.10.21 14:05
@Anonymní píše:
@Modra1 Jinak ex me i skoro 2 roky od rozchodu chce zpet :mrgreen:.Coz ja nechapu.Mel dost sanci se probrat. Navic syn rozchodem ziskal tatu, ktery konecne se mu venuje.Vzit ho zpet, tak je vse pri starem.Zase bych poslouchala jak je unaveny a ze mam jit s malym ven sama atd.Me vzdy trapilo jak me nekdo potkal s malym a ptal se, zda jsem s malym sama, ze me jeste s chlapem nevidel…On proste s nama netravil cas.Max doma u tv.Ted s malym vyleti, jezdi na kolech, brusli. Najednou jde se mu venovat. Nechapu proc to neslo predtim :nevim:.

Právě jsem se ptala ze zajímavosti. A odpovídáš úplně typicky. Přijde mi, že to dopadne vždy stejně, jak přes kopírák. Většinou jim to dojde, až je pozdě. Bohužel…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 15:21
@Modra1 píše:
Právě jsem se ptala ze zajímavosti. A odpovídáš úplně typicky. Přijde mi, že to dopadne vždy stejně, jak přes kopírák. Většinou jim to dojde, až je pozdě. Bohužel…

Stejne do ted rika, ze se o nas staral.Ano staral se financne, ale to neni vse.On to ma nastavene tak, ze kdyz vydelaval a nosil penize, ze delal vse pro rodinu. Dokonce rikal, ze nekdo se nestara vubec, neplati alimenty atd. Proste to ma nastavene tak, ze chlap kdyz funguje jako zivitel, ma splneno a nikdy me nepodvedl, to mi taky rikal jako svou prednost.Ja ho taky nepodvedla a nebrala sem to jako nadstandart ale normu.

• Citovat
  • Nahlásit
632
29.10.21 15:35
@Anonymní píše:
Stejne do ted rika, ze se o nas staral.Ano staral se financne, ale to neni vse.On to ma nastavene tak, ze kdyz vydelaval a nosil penize, ze delal vse pro rodinu. Dokonce rikal, ze nekdo se nestara vubec, neplati alimenty atd. Proste to ma nastavene tak, ze chlap kdyz funguje jako zivitel, ma splneno a nikdy me nepodvedl, to mi taky rikal jako svou prednost.Ja ho taky nepodvedla a nebrala sem to jako nadstandart ale normu.
:zed: Klasika. Takto přemýšlí hodně chlapů.
Je fajn, že si zvládla odejít. Varovala jsi ho a nabízela řešení.

Jinak.. Dvě ženy v mém okolí se rozváděly.. A oba ti chlapi tvrdili, že to těm ženským poradily (rozvod) jejich kamarádky. :mrgreen: To mi přišlo taky vtipný.. že dva chlapi, kteří se vůbec neznají, vymysleli stejnou blbost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
29.10.21 19:10
@Caitlin1 píše:

Je to několik dní, co jsme měli s přítelem rozmluvu o tom, kam náš vztah spěje. Jsme spolu 7 let z toho 3 roky spolu bydlíme. A od té doby, co jsme se sestěhovali se náš vztah nikam nepohnul. Nemáme spolu děti, ani jsme neměli svatbu.
Já byla rozhodnutá, že vztah ukončím. Bylo to pro mě hodně velké trápení. Říkala jsem si, že radši budu sama, než ve vyhořelém vztahu. Nakonec jsme se domluvili, že tomu ještě nějaký čas dáme, budeme se sobě více věnovat (procházky, kino, večere, atd.)
Bohužel já v tom nevidím budoucnost. Ale přece jen, naděje umírá poslední.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat