Vyhořelý vztah - jak pokračovat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  13.04.18 23:29
Vyhořelý vztah-jak pokracovat?

Zdravm vsechny.Jdu si sem pro radu.Je to citlive tema, takze doufam, ze pochopite anonym.
Jsem 5 let s pritelem mame spolu jedno dite. Bohuzel uz to neni vztah jaky by to mel byt.Jsme spolu, protoze musime.Doma si sebe vubec nevsimame. Kazdy travi cas ve svem pokoji.Jde z prace rovnou k PC a o vikendu do hospody.Sex jednou za mesic, jeste si o to musim rikat ja.Jeho to nenapdane.Kdyz se zeptam proc, tak mi odveti, ze to nema cenu, ze zna odpoved. Z jeho strany absolutni nezajem. Mluvila jsem o tom tisickrat, ale bylo to k nicemu. Nikam jsme se nedostali. Pripadam si jak sluzka.Pred par mesici jsem vyrazila ven s kamarady a seznamila jsem se s jednim muzem, se kterym je mi dobre, kdyz s nim jsem.Nic jsem s nim nemela. Vsichni vcetne jeho mi rikaji, ze tohle nikam nevede.Ja nevim co delat.Doma jsem nechtena, ale o tatu sveho ditete prijit kvuli rozptyleni taky nechci. Zivot me nebavi takhle a koukat se na svoje dite, jak breci za tatou, to by me roztrhalo. Zajimalo by me, jak kdo resil podobny problem ve vztahu.Ja uz nevim kudy kam. :nevim:

Reklama

Reakce:

Krychle
Povídálka 45 příspěvků 13.04.18 23:41

Jak se otec dítěti věnuje??

Petruna21
Echt Kelišová 9216 příspěvků 14.04.18 00:00

Určitě bych nedržela vztah kvůli dítěti, odešla bych.

Ketris
Echt Kelišová 8532 příspěvků 14.04.18 00:30

@Petruna21 Asi tak..

Jogy
Kecalka 153 příspěvků 14.04.18 00:57

Možná by sa oheň dál zapalit pokial by se snažili obe strany dorazom na možna :nevim: :,(

Verun83
Echt Kelišová 7838 příspěvků 43 inzerátů 14.04.18 06:36

Jo, dite urcite potrebuje takovy vzor rodiny. Myslis, ze je slepy? Zena=sluzka, muz=povalec. Prosim te, chlap te nechce, ty mu delas full servis, skemras o sex. Desny. Odejdi, bud stastna a bude stastny i dite, otce mu snad neberes. Ho muze vidat, jak bude chtit.

pannda
Kelišová 6266 příspěvků 29 inzerátů 14.04.18 07:10

Každý je svého štestí strůjcem…Když se nerozejdete ted, rozejdete se později, ale mezitím ti spousta věcí uletí. Dítě potřebuje oba, ale dá se to řešit společnou výchovou, ikdyž nebudete spolu žít. Jen je třeba se domluvit.

Anonymní  14.04.18 08:32

Mam to doma stejne a odchazet nehodlam kvuli diteti. Tohle nejsou dosttecne zavazne duvody.

Milan42
Kecalka 267 příspěvků 14.04.18 08:51
@Anonymní píše:
Mam to doma stejne a odchazet nehodlam kvuli diteti. Tohle nejsou dosttecne zavazne duvody.

Hmmm a co když právě kvůli dítěti je lepší rozchod?

Dítě teď poznává smutnou a depresivní atmosféru doma. Nemluvíte spolu netravite čas společně. Celý tento špatný vztah dítě chápe jako normu a bude mu to negativně ovlivňovat jeho vztahy v budoucnosti. A když jsou rodiče nešťastní a frustrovaní, tak i k dítěti se chovají hůře, než když jsou spokojení a usměvaví.

Lama Lama
Hvězda diskuse 46073 příspěvků 1 inzerát 14.04.18 08:52

Kdyby nebyl onen objev, tak odejdeš?

Petruna21
Echt Kelišová 9216 příspěvků 14.04.18 10:57
@Ketris píše:
@Petruna21 Asi tak..

Na co přetrvávat v takovém to vztahu :nevim:

Cepell
Povídálka 22 příspěvků 14.04.18 14:47

Já jsem měla podobný vztah, ale neměli jsme děti. V práci jsem se seznámila s novým kolegou, všichni mě zrazovali, že nemá cenu opouštět dobře zajištěného přítele. Zabouchla jsem se tak, že jsem stejně nikoho neposlouchala a odešla. Teď je to 7let a dva roky jsme manželé. Nikdy jsem nelitovala, že jsem odešla. Proto bych vztah ukončila a hledala štěstí jinde. :srdce:

Rouzálie
Kecalka 193 příspěvků 14.04.18 15:45
@Cepell píše:
Já jsem měla podobný vztah, ale neměli jsme děti. V práci jsem se seznámila s novým kolegou, všichni mě zrazovali, že nemá cenu opouštět dobře zajištěného přítele. Zabouchla jsem se tak, že jsem stejně nikoho neposlouchala a odešla. Teď je to 7let a dva roky jsme manželé. Nikdy jsem nelitovala, že jsem odešla. Proto bych vztah ukončila a hledala štěstí jinde. :srdce:

Taky bych takový vztah ukončila, on už má stejně bokovku. Jinak by přece mladý chlap nevydržel bez sexu měsíc, to je nesmysl. Stoprocentně někoho má.

nostress
Extra třída :D 12171 příspěvků 14.04.18 21:07
@Anonymní píše:
Zdravm vsechny.Jdu si sem pro radu.Je to citlive tema, takze doufam, ze pochopite anonym.
Jsem 5 let s pritelem mame spolu jedno dite. Bohuzel uz to neni vztah jaky by to mel byt.Jsme spolu, protoze musime.Doma si sebe vubec nevsimame. Kazdy travi cas ve svem pokoji.Jde z prace rovnou k PC a o vikendu do hospody.Sex jednou za mesic, jeste si o to musim rikat ja.Jeho to nenapdane.Kdyz se zeptam proc, tak mi odveti, ze to nema cenu, ze zna odpoved. Z jeho strany absolutni nezajem. Mluvila jsem o tom tisickrat, ale bylo to k nicemu. Nikam jsme se nedostali. Pripadam si jak sluzka.Pred par mesici jsem vyrazila ven s kamarady a seznamila jsem se s jednim muzem, se kterym je mi dobre, kdyz s nim jsem.Nic jsem s nim nemela. Vsichni vcetne jeho mi rikaji, ze tohle nikam nevede.Ja nevim co delat.Doma jsem nechtena, ale o tatu sveho ditete prijit kvuli rozptyleni taky nechci. Zivot me nebavi takhle a koukat se na svoje dite, jak breci za tatou, to by me roztrhalo. Zajimalo by me, jak kdo resil podobny problem ve vztahu.Ja uz nevim kudy kam. :nevim:

A kdy se věnuje dítěti? :nevim: Pokud by mě chlap přehlížel dlouhodobě jako krajinu, tak bych o takový vztah nestála. Dítě rozchodem přeci o tátu nemusí přijít. Rodičemi budete už napořád.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč chyběla Petra Němcová na královské svatbě? Vadila slavnějšímu milenci?

Ačkoliv se mělo za to, že na královskou svatbu nebyl pozvaný nikdo z Čechů,... číst dále >

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Články z Ona Dnes

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Reklama