Vyhořelý vztah? Zůstaly byste?

Anonymní
17.11.19 02:16

Vyhorely vztah? Zustaly by jste?

Ahoj, letos to bude 17let co jsme s manzelem, je nam obema kolem 38let, deti nemame, netouzime po nich ani jeden, ale posledni rok je, ze manzel prijde z prace, placne sebou na sedacku a spi, nezepta se jak jsem se mela ja.. sex a pomoc v domacnosti perfektni, mame spolu dost majetku, ktery bych mu v 98% nechala, o ten mi nejde, spis mi chybi nejaky intimni kontakt, uz i premyslim nad tim ze si najdu chlapa jen kvuli tomu pokecu, manzel driv nezavrel papulu a ted proste nemluvi, nezajima se :nevim: mama rika ze to je normalni, ale mne to ubiji, zustaly by jste?
Prosim anonym nebo smazat :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

M-A
502
17.11.19 03:43

Vim, ze to neni tva otazka a ani to nejspis nechces slyset, ale me je 28, mam dve deti, tak mozna proste jiny pohled na vec.
Jste vyhorely, protoze se vztah neposouva?
Me hned napadlo ty vado chudak, chlap se na ni vyprdne, udela si v 45 dite s tricitkou a ona bude uplne sama a jeste v depce ze on ma dite a ona je sama..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23276
17.11.19 04:34

A chodí manžel na preventivní prohlídky, jestli není nemocný a proto unavený?

Jinak je dobré občas si třeba dát rande venku, procházku, něco dobrého, projet se na kole, do bazénu, do kina, na výstavu a věnovat se jen sobě, ale to určitě víš, že musíte vymýšlet aktivity, se vztahem je práce…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 06:18

Já bych nezůstávala. Řeším teď něco podobného, ale máme děti. Já zůstanu, kvůli dětem. Nebýt jich, jsem už dávno pryč :(

• Nahlásit
  • Citovat
38284
17.11.19 06:23

Promluvte si s manželem - třeba se nečo pohne. Odchod bych bral jako poslední možné řešení. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8561
17.11.19 06:40

Tak v podstatě když nechceš děti, tak jako není kam spěchat. Jestli si budeš hledat nového chlapa ve 38 nebo ve 42, to je prostě šumák. Když nejde o děti a majetek, tak je to prostě jedno. Počítej s tím, že jiný chlap nebude terno. Jaký taky, budeš hledat v kategorii 45+ ( jo bohužel, zatímco tvůj muž, pokud je stejně starý, jde do třicítek, ty jdeš k padesátníkům, tak holt život bohužel funguje), i kdyby ve tvé věkové, bude nejspíš rozvedený, s nějakýma dětma, nějakou minulostí. Předpoklad, že to bude jako v písni měli jsme se potkat dřív zdá se mi… je takový nulový. I když kdo ví. Každopádně, nijak tě netlačí čas. Pokud jde o vyhoření vztahu a problém posledního roku, tak bych upnula energii na to, abych to vzkřísila ( super sex u chlapů 45+ už taky nemusí být pravdou). Chápu, že člověk chce, aby se taky snažil ten chlap, ale v podstatě nemáte starosti, do práce a dál nic. Takže bych plánovala, víkendy, výlety, dovolené, i ve všední den večer klidně kino, večeře, výstavy. Prostě podnikat spolu všechno to, čím se dá nuda zahnat. A třeba se to zlepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9804
17.11.19 07:30

A co cekas od noveho chlapa? Zabavu? Povyrazeni? A za 2 roky tady zalozis tema, ze ti chybi stabilita a jistota? Jak pise @Šáruší, pokud ocekavas, ze si najdes nejakeho chlapa z druhe ruky (se zavazky z minuleho vzrahu), pak OK. Ale jsi pripravena delat macesku, kdyz vlastni deti nechces? Jsi pripravena starat se o „cizi“ deti, ktere budou soucasti noveho chlapa? Anebo jsi pripravena na to, ze uz nikdy nepotkas staleho bezdetneho partnera? Ze uz opravdu zustanes sama, treba jen s kratkodobymi povrchnimi znamostmi?
Sama musis vedet, co chces.

Osobne bych zapracovala na soucasnem vztahu :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2166
17.11.19 07:31

Podle me mu chybi nejaky naboj, penize mate, deti nechcete, vztah drzi, tobe prijde vyhorely, jemu treba ne, tak nema potrebu se snazit, tim, ze nejsou deti se ten vztah neposunul, ale kdyby byly taky by se mohl posunout negativne, tohke resi i pary s detmi.. Za me zkus vymyslet neco, co byste mohli delat spolu, novy konicek, crstujete? Cestujete treba na vkastni pest, co to zkusit takto, vemte nejnutnejsi a vyjedte a cestujte, nezustavejte na jednom miste, v mape planujte kam se kouknete, v mobilu na netu, kde prespite.. Pokud na to nejste musite najit neco novehi, co zas trochu prinese neco noveho, nejake vzruseni do te denni rutiny.. Jeste me napada, nema problem v praci? Ale spis bych rekla, ze nema potrebu se snazit, jste spolu dlouho, vse tak nejak zevsednelo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1231
17.11.19 07:32

Promiň za upřímnost, ale podle mě je to tim, že nemate/nechcete deti. Stereotyp je i s nimi, ba ještě větší, ale život dává tak nějak smysl, pořád je co řešit, proc se strachovat i radovat. Vy v podstatě nemáte vazne starosti, tím pádem vyrovnanější az „nudnejsi“ existenci. Proste chybí vyšší cíl. Buďto budete pořád muset nakopavat stále intenzívnějšími podněty, nebo prostě půjdete oba o dům dál a obrátíte zivot o 180° s někým jiným. Ale je to můj názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2166
17.11.19 07:35

Jeste me napada, stryc to takto mel taky, deti nechteli, dokud byli pry mladi a plny sil, uzivali si, budovali kariery, pak mi teta rikala, ze vekem uz vse meli a prazdni a ze stryc nakonec naznal, ze jim doma neco chybi, dite.. Takze nakonec si v 36 poridili moji sestrenici.. Mozna o tom premyslu, jen to nevytahuje, pre vi, ze ty bys nechtela.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21982
17.11.19 07:49
@Anonymní píše:
Ahoj, letos to bude 17let co jsme s manzelem, je nam obema kolem 38let, deti nemame, netouzime po nich ani jeden, ale posledni rok je, ze manzel prijde z prace, placne sebou na sedacku a spi, nezepta se jak jsem se mela ja.. sex a pomoc v domacnosti perfektni, mame spolu dost majetku, ktery bych mu v 98% nechala, o ten mi nejde, spis mi chybi nejaky intimni kontakt, uz i premyslim nad tim ze si najdu chlapa jen kvuli tomu pokecu, manzel driv nezavrel papulu a ted proste nemluvi, nezajima se :nevim: mama rika ze to je normalni, ale mne to ubiji, zustaly by jste?
Prosim anonym nebo smazat :kytka:

Tak se ho zeptej… Jiní si kupují motorky a shánějí milenky. Pokud opravdu je vaše netouha mít dítě platná pro oba, on nejspíš prožívá krizi středního věku. Nemá se pro koho snažit. Všechno má. Já bych se hodně bála, že kolem půjde navoněná pětadvacítka a on se „zamiluje“. Zkusila bych vyrazit ven mezi lidi, zavzpomínat na staré časy, doporučila bych mu preventivní prohlídku, pokud nechodí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
17.11.19 08:13

Hele mému muži je stejně jako Tvému, jsme spolu o chloupek dýl. Ale je to naprosto stejné a to děti máme. Muž teda nespí, ale sedne na gauč a sedí. Nemá chuť nic podnikat, nechce se mu nikam. Stává se z něj morous a pecivál a to jsme dřív nebyli doma skoro vůbec. Ubíjí nás to všechny, ale nevím, co s ním. Přijde mi bez energie, chuti k životu, bez elánu. Nechce si mu nic ani samostatně bez nás. A to byl letos 2× na pánské jízdě mimo ČR a ani tak nedokázal zrelaxovat.

Takže tím, že děti nemáte to být může, ale zároveň vůbec nemusí. Nevím, kroze středního věku? Ani nevím, jestli je z toho nějaká cesta ven. :(

• Nahlásit
  • Citovat
17.11.19 08:35

17let vztahu, pokud byl do teď dobrý bych jen tak nezahodila a pokusila se ten stereotyp nějak oživit.. Jineho chlapa si můžeš najít vždycky, jestli teď nebo za 5let, to je jedno, ale manželství dej ještě šanci.. Jinak tedy, jak ti tu předpovídají, že budeš lovit v chlapi v kategorii 45+ nemusí být nutně pravda, protože v mém okolí snad všechny rozvedené ctyricitky ulovily mladší chlapi :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
199
17.11.19 08:44

Nechcete si o tom promluvit? Mate to stale s temi detmi stejne? Ono, chlapi dost casto si radi nejak hovej a odpocivaj. (Moc to nechapu-pres.den si lehat a lezet?!?! Ale trebas muj muz to bezmezne miluje… A ja kmitam kolem deti a domu atd.). Zkuste najit, co by vas oba bavilo-nejaky sport, tanec,…? A Ty sama mas dost zajmu? Odpiskavat vztah mi prijde velka skoda-spis jste v obdobi, kdy si musite najit nrjake spolecne zajmy-ne jen televizi atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6663
17.11.19 09:34

Jaký je cíl v životě tvého muže, co ho baví? Kdy se jeho chování tak zlomilo? Jinak po přečtení této diskuze mám pocit, že pořízení dítěte zachrání jakýkoliv vztah a každého chlapa předělá na aktivního superhrdinu :mrgreen: už vím, kde to ty ženské berou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama