Vyhovuje Vám život v paneláku?

Anonymní
8.6.21 15:49

Vyhovuje Vám život v paneláku?

Hezký den, jste spokojené s bydlením v paneláku? Já si nikdy nezvykla, a to v paneláku bydlím 21 let, vadí mi stístněné prostory, všude pořád lidi, ve výtahu, když jdu s košem, souseda řvoucí televize v noci, večerní hulákání, velká vedra, přijdu si jako v kleci, situace se rýsuje, s přítelem chceme stavět, ale to potrvá odhadem další rok, jak jste spokojený s životem v paneláku vy?
Barča, Mělník

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.6.21 15:52
@Anonymní píše:
Hezký den, jste spokojené s bydlením v paneláku? Já si nikdy nezvykla, a to v paneláku bydlím 21 let, vadí mi stístněné prostory, všude pořád lidi, ve výtahu, když jdu s košem, souseda řvoucí televize v noci, večerní hulákání, velká vedra, přijdu si jako v kleci, situace se rýsuje, s přítelem chceme stavět, ale to potrvá odhadem další rok, jak jste spokojený s životem v paneláku vy?
Barča, Mělník

Asi záleží na typu paneláku, okolí a sousedech. Já nic z uvedeného neznám. Když nechci s nikým se nemusím potkat. Sousedy neslyším. A byt máme velký.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 16:00
@Anonymní píše:
Asi záleží na typu paneláku, okolí a sousedech. Já nic z uvedeného neznám. Když nechci s nikým se nemusím potkat. Sousedy neslyším. A byt máme velký.

Děkuji za odpověď:)

• Citovat
  • Nahlásit
4060
8.6.21 16:01

My mame v panelakovem bytě takovy chladek, ze v létě se mi nekdy nechce jit ani ven. Sousedi jsou nebo muzou byt o nicem vsude, i v baraku kdyz nejsi na samote. Nemusim se o nic starat. Mame chatku se zahradou na rekreaci. Barak bych nechtela protoze nejsem typ co by se rad staral o zahrádku, panelák mi vyhovuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.6.21 16:03

Bydlim v bytovce. Sousedy moc neslysime, to museji delat uz opravdu velky randal, televize vubec. Zadne davy lidi nepotkavam, obcas někoho. Me to vyhovuje. Me by nebavilo se starat o barak a o zahradu uz vubec. Balkon a mestsky park pres cestu bohate staci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20756
8.6.21 16:04

Ne, nezvykla jsem si tam. Připadala jsem si jak králík. Za rok jsem nepotkala sousedy, nevěděla jsem kdo bydlí vedle. Šílený. Tohle snad může vyhovovat jen asociálním lidem. Jsem v domě na vesnici a už nikdy bych se do paneláku nevrátila.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 16:12

Nikdy jsem si to nedovedla představit, ale pak se to tak nějak sešlo, vyskytla hodně dobrá nabídka ve čtyřpodlažním paneláku na moc příjemném místě a už jsme tu pomalu deset let. A jo, asi jsme měli kliku, ale jsem tu velmi spokojená. Hluk neslyšíme, sousedi v pohodě, je tu klid a všude blízko. Ovšem když se podívám, za kolik se prodávají panelákové byty kolem, je mi z toho zle, jako 6-8 mega za panelákový byt, fakt brrrr, my to brali jako nízkonákladovou variantu.

• Citovat
  • Nahlásit
1636
8.6.21 16:14

Bydlíme v bytovkach a barák je asi o 9 rodinách sousedy máme všechny super je tu klid okoli nádhera… Ale za rok chceme stavět.. Takže já se těším ale nevadí mi bytová jednotka😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15005
8.6.21 16:17

Nemohla bych bydlet ve městě, natož v paneláku, zbláznila bych se… :lol: Moje mami se odstěhovala z baráku do paneláku a musela si koupit chatu, kde tráví většinu času, byt plánuje prodat…taky si nezvykla. Na to musí být člověk typ. Já bych raději bydlela v nějaký chýši v lese. Ale já jsem fakt asi asociál, co potřebuje svůj klid a prostor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
8.6.21 16:22

@Janli naprosto stejně.. ale je jasné, že každému vyhovuje něco jiného.,
Já bych řekla, že bydlení v paneláku, neni tak o soukromí, ale zase je pohodlnější.. Bydlení v domě, dá víc práce okolo domu a všechno, co si budem. Uklidit 4 mísnosti, a konec a nebo uklidit uvnitř domu, plus okolo domu je rozdíl… ale zase ted je to o tom, že si vyjdu, kdy chci, soukromí, nikoho nepotkám, když nechci..
A teda kamarádky co bydlí na bytě, tak jsme se spoku pomalu nepotkávaly, protože první na mě vyštěkly, že bydlíme v domě se zahradou, že nemůžu vědět, co je to na bytě, dkyž jsou karantény, covid.. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
859
8.6.21 16:23

Já jsem tedy spíše panelákový typ. Nevím, co bych napsala za plusy k bydlení v paneláku ale hold mi to víc vyhovuje. Bydlím tedy v menším paneláku kde je dohromady 12 bytů, takže nic hrozného. Mínus je určitě to, že často slyším hekání mé nesnesitelné sousedky, která mi klepe v 8 večer na topení, abych ztlumila televizi. No a nedej bože, abych dělala mejdan. To už na mě volá policajty. To jediné by mě asi donutilo stěhovat se do baráku. Já bych se v tom baráku asi bála. :mrgreen: Ale zase na druhou stranu ta představa, že mám zahradu, kde si můžu v klidu vyválet šunky apod. Možná kdyby to byl nějaký menší… :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5933
8.6.21 16:25

Vyrostla jsem v domecku a ted bydlim v panelaku. A jsem spokojena. Nechtela bych domecek.
Ale nejsem ani chalupovy typ. Jo, v covid dobe chalupa nebo zahrada fajn, deti to do nejakych 10-12let asi uzijou, ale pro me je s tím spojeno spoustu prace. To si radsi zajedu na vikend pokazde nekam jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.6.21 16:29

Když jsem byla mladá, hodně jsem toužila po domečku s bílým plotem, velkým psem a černobílou kočkou. Sen se mi nesplnil, ale - jsme v paneláku, koukáme do lesa na veverky, máme 6 metrovou lodžii, zateplený dům a tiché sousedy. Když chceme, tak na víkendy máme k dispozici 3-4 chalupy příbuzných. Když vidíme, kolik je kolem domu práce a bere to čas i peníze, tak jsme spokojení. Ale musím říct, že to přišlo s věkem.

• Citovat
  • Nahlásit
412
8.6.21 16:32

Barák ve městě ok, ale vesnice by pro mě byla totální peklo, nikdy bych tam nešla. Teď jsme v paneláku a jsme spokojení. Sousedi jsou super, o panelák se všichni staráme, aby to tu bylo pěkný. Sousedy neslyšíme. Jsme na kraji sídliště s výhledem na lesy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8390
8.6.21 16:34

Asi opravdu záleží na paneláku.. Já třeba uplně tpěla, když jsme přišli ke znýmým a oni pořád ticho, a t děti neběhají..
ano, děti mají poslouchat, a nebýt jak divá zvěř, ale představa, že celý den okřikuju děti, tak neběhají a enbo at nevysypavají třeba kostky na zem…
Do určitéo věku je to peklo :mrgreen:

Příspěvek upraven 08.06.21 v 16:36

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat