Vyhození z pracáku co dál?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 29.08.18 08:52
Vyhození z pracáku co dál?

Ahoj chci se zeptat nevíte jak to funguje když Vás vyhodí z pracáku a Vy nemáte práci? Známou vyhodily…má svůj byt a bude tam bydlet sama ale je úplně bez příjmu. Rýsuje se jí práce ale zatím ji nemá. Prosím nemáte s tím zkušenosti? Má nárok na nějaké peníze? Děkuji moc

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 29.08.18 08:55

Ať valí na pojišťovnu, musí si platit zdravotní. Jinak jí bude narůstat dluh. A nebo si velmi rychle najít práci. Práce je teď všude dost.
A když už se z toho pracáku nechala vyrazit, doufám, že na žádné dávky mít nárok nebude!

Příspěvek upraven 29.08.18 v 08:55

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.08.18 08:55

nemá a navíc si bude muset platit pojištění, které za ní jinak platí stát - potažmo pracák

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.08.18 08:56

ted shání všude samé brigoše ..město je celé polepené..není to na stálou práci, ale na to než si něco sežene, tak jo

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 29.08.18 09:00
@smurfka píše:
ted shání všude samé brigoše ..město je celé polepené..není to na stálou práci, ale na to než si něco sežene, tak jo

Prodavačky a ve fabrikách berou taky pořád ;) hned a na stálo ;)

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.08.18 09:02
@Šmoulice píše:
Prodavačky a ve fabrikách berou taky pořád ;) hned a na stálo ;)

to jo..ale někdo tohle třeba na stálo dělat nechce..já třeba brigádničila v tescu, ale na stálo bych to nedělala..sice fajn, ale na brigádník to má vždycky všude lepší..

chs.jasmin
Echt Kelišová 7607 příspěvků 29.08.18 09:03
@Anonymní píše:
Ahoj chci se zeptat nevíte jak to funguje když Vás vyhodí z pracáku a Vy nemáte práci? Známou vyhodily…má svůj byt a bude tam bydlet sama ale je úplně bez příjmu. Rýsuje se jí práce ale zatím ji nemá. Prosím nemáte s tím zkušenosti? Má nárok na nějaké peníze? Děkuji moc

Ahoj,

může si zkusit zažádat, za zkoušku nic nedá, ale určitě at si zajde zaplatit zdravotní, doporučovala bych i sociální. Vyřazena z pracáku byla kvůli vlastní blbosti, nebo tam už byla dlouho? Jinak jak píší holky, kolem je ted strašně moc práce, u nás každý druhý obchod příjme brigádníky, a hned tak to neopadne (už od října se najíždí v obchodech na Vánoční provoz) :nevim:

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 29.08.18 09:05
@smurfka píše:
to jo..ale někdo tohle třeba na stálo dělat nechce..já třeba brigádničila v tescu, ale na stálo bych to nedělala..sice fajn, ale na brigádník to má vždycky všude lepší..

Nechce nechce ;) taky záleží na praxi a vzdělání. Pokud to má někdo na prd, může být rád za takové pozice ;)
A pokud je někdo bez peněz ( což paní asi jo, když je vyhozená z pracáku a kamošku jako první zajímají dávky), tak si moc vybírat nemůže. A hlavně nemůže x měs čekat na bůhví co …

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.08.18 09:16

@Šmoulice TO JO, však říkám že tam může dělat než si najde něco nastálo, co by chtěla..a nemusí se hned upisovat na hlavní pracovní poměr, může jít jako brigoš..

Maui52
Zasloužilá kecalka 805 příspěvků 29.08.18 09:20

V dnešní době někdo nemůže sehnat práci? To je vtip? Je dobře, ze ji z pracaku vyhodili, aspoň ji to donutí jit makat.

divine woman
Echt Kelišová 8751 příspěvků 29.08.18 09:20

Pro některé lidi je práce sprosté slovo. A nikoho, koho vyhodili z pracáku mi líto fakt není.

ka2ka
Extra třída :D 12925 příspěvků 1 inzerát 29.08.18 09:22
@chs.jasmin píše:
Ahoj,může si zkusit zažádat, za zkoušku nic nedá, ale určitě at si zajde zaplatit zdravotní, doporučovala bych i sociální. Vyřazena z pracáku byla kvůli vlastní blbosti, nebo tam už byla dlouho? Jinak jak píší holky, kolem je ted strašně moc práce, u nás každý druhý obchod příjme brigádníky, a hned tak to neopadne (už od října se najíždí v obchodech na Vánoční provoz) :nevim:

tak i kdyby tam byla dlouho tak jí nevyrazí, jen nebude dostávat peníze, ale ostatní za ní budou platit. Pokud jí vyrazili, tak je lempl a něco zanedbala

arinecka
Závislačka 4775 příspěvků 29.08.18 09:24

Atˇsi zajde na pojištovnu a nahlásí se jako samopplátce zdravotního pojištění aby jí nenaskakoval dluh. Může jít třeba na brigádu do tesca atd, na doplnování zboží, pokladny atd berou pořád. Pokud by si žádala o nějaké dávky tak stejne nedostane poeníze hned, takže něco dělat bude muset :nevim:

smurfka
Nadpozemská drbna 29799 příspěvků 29.08.18 09:26
@divine woman píše:
Pro některé lidi je práce sprosté slovo. A nikoho, koho vyhodili z pracáku mi líto fakt není.

pro mě je sprosté slovo pracák..byla jsem tam za život teda zatím jen dvakrát, ale ani jednou mi nebyli schopni najít práci..a neznám nikoho komu by pracák práci našel :roll: úřad akorát na vysávání státních peněz.

Šmoulice
Kelišová 6738 příspěvků 29.08.18 09:26
@ka2ka píše:
tak i kdyby tam byla dlouho tak jí nevyrazí, jen nebude dostávat peníze, ale ostatní za ní budou platit. Pokud jí vyrazili, tak je lempl a něco zanedbala

Přesně tak :pankac:

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Bude náhrada za Českého slavíka, bez Gotta a Bílé. A s neznámými lidmi

Definitivní Ortel pro Českého slavíka? Jenom několik týdnů poté, co... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >