Vyhození ze školy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:21
Vyhození ze školy

Zdravím vás mám dotaz nevíte jak to je když od kamarádky dceru vyhodili ze školy v roce 2009 je možné že by znovu tam zašla aby jí vzali?

Reakce:
Uživatel je onlinehanka.br.
Neúnavná pisatelka 19561 příspěvků 07.10.14 20:23

To by asi možné nebylo. :mrgreen: Ale mohla by se pokusit o přijetí jako každý druhý - udělat přijímačky.

Nsoci
Ukecaná baba ;) 1226 příspěvků 07.10.14 20:25

V tomto případě záleží na rozhodnutí ředitele, jestli by takovou studentku znovu chtěl ve své škole, když už ji jednou vyhodil (asi ne pro nic za nic). Taky je to už dost dlouhá doba, tudíž pochybuju, že jí v případě přijetí uznají nějaké vystudované ročníky. Musela by zřejmě znovu od prváku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:26

@Nsoci to ano vyhodili jí kvůli docházení chodila jen na kadeřnickou praxi a do školy ne na učivo málo

martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 07.10.14 20:30
@Anonymní píše:
Zdravím vás mám dotaz nevíte jak to je když od kamarádky dceru vyhodili ze školy v roce 2009 je možné že by znovu tam zašla aby jí vzali?

po takové době určitě ne.. ať se znovu přihlásí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.10.14 20:33

@martina.se a mněla by se nahlásit znovu že už tam chodila a nebo nemusí říkat nic a jen předloží vysvědčení ze základní školy.

mitulik
Kecalka 437 příspěvků 07.10.14 20:37

Učňovské obory mají obecně nedostatek zájemců, proto by pravděpodobně nemusela absolvovat přijímací zkoušky, ale musela by se školou začít od začátku, popř. se dohodnout s vedením školy, jestli by jí něco neuznali. Vzhledem k tomu, že na teoretické vyučování moc nechodila, tak se mi to nezdá pravděpodobné.

mitulik
Kecalka 437 příspěvků 07.10.14 20:39
@Anonymní píše:
@martina.se a mněla by se nahlásit znovu že už tam chodila a nebo nemusí říkat nic a jen předloží vysvědčení ze základní školy.

Oni to jistě budou vědět, že tam už chodila. Ale nemusí to hlásit předem. Podá přihlášku ke studiu, jako každý jiný uchazeč.

jancakral
Kecalka 180 příspěvků 07.10.14 20:40
@Anonymní píše:
Zdravím vás mám dotaz nevíte jak to je když od kamarádky dceru vyhodili ze školy v roce 2009 je možné že by znovu tam zašla aby jí vzali?

znovu se přihlásit a požádat o uznání předmětů a praxe, které dříve již odchodila

Lama Lama
Hvězda diskuse 51218 příspěvků 3 inzeráty 07.10.14 20:42

Z jaké školy? na vysoké jo.

mumuhe
Stálice 52 příspěvků 07.10.14 20:45

Nebo si udělat kurz na pracáku a za 3 měsíce je kadeřnice jak vyšitá…

matkabagristy
Vesmírná mluvilka 33576 příspěvků 07.10.14 20:56
@Lama Lama píše:
Z jaké školy? na vysoké jo.

Kadeřnice s výškou? Jednou na to dojde :mrgreen:

Lama Lama
Hvězda diskuse 51218 příspěvků 3 inzeráty 07.10.14 20:57
@blecha72 píše:
Kadeřnice s výškou? Jednou na to dojde :mrgreen:

to možná, jsem opožděná, reagovala jsem na první příspěvek

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Adekvátní trest pro Terezu? Státní zástupce říká minimálně 25 let a plánuje odvolání!

Představa, že v pákistánském kriminále stráví následujících osm let života,... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >