Výhradní péče matky a styk otce jen pod mým dohledem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

VP_CZ
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 18:44
Výhradní péče matky a styk otce jen pod mým dohledem

Prosím o radu. Mám 2,5letou dceru a 2mesicni miminko. Partner mi utekl k jiné ještě v sestinedeli. Chci podat návrh na soud na výhradní peci o děti, při odchodu mi podepsal čestné přihlášení, že se odstěhoval, souhlasí s přispívají na děti a výhradní peci… akorát se začíná divné chovat, všude lže atd. A jeho přítelkyně ke které se nastěhoval je vyhlášena mrcha a lehká holka… A já mám extrémní strach, že Mi soud udělí nějakou povinnost, že budu muset tu 2,5letou půjčovat a bojím Se, že ji ta mrcha bude ublizovat…nebráním kontaktu s otcem, ale jen v mě přítomnosti. Prosím má někdo podobnou zkušenost?? Uklidní mě někdo??

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

VitaminC
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 06.04.18 18:48

A z jakeho duvodu se bojis?

jahuhudka
Echt Kelišová 9938 příspěvků 06.04.18 18:50

Myslim ze neuklidni. Dite/deti si muze brat pokud ne dohodou, tak rozhodnutim soudu a rozhodne ne jen pod tvym dohledem

Doe_Jane
Kelišová 5630 příspěvků 06.04.18 18:52

Nechápu, je to otec! má stejné právo jako ty!

VP_CZ
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 18:53

Bojím se aby ji neublizovala přítelkyně jeho… může si ji brát na víkend, když ji jsou 2,5 roku a není na něj moc zvykla, když byl od rána do večera v práci?

Doe_Jane
Kelišová 5630 příspěvků 06.04.18 18:54
@VP_CZ píše:
Bojím se aby ji neublizovala přítelkyně jeho… může si ji brát na víkend, když ji jsou 2,5 roku a není na něj moc zvykla, když byl od rána do večera v práci?

slyšíš se vůbec? ty sis s ním udělala dvě děti

VP_CZ
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 18:55
@Doe_Jane píše:
Nechápu, je to otec! má stejné právo jako ty!

Je to otec, který od nás odešel a hlavně i od miminka… ta jeho přítelkyně je vyhlášena mrcha, která nemá ráda děti…

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 06.04.18 18:55

@VP_CZ To, co si přeješ, tedy styk pouze v tvé přítomnosti, soud (zřejmě) neudělá. Podle toho, co píšeš, k tomu není důvod. Soud neomezí styk s dětmi ani na asistovaný jen tak. Nestačí, že prohlásíš, že je jeho přítelkyně mrcha, to fakt ne…

Příspěvek upraven 06.04.18 v 18:56

VP_CZ
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 18:56
@Doe_Jane píše:
slyšíš se vůbec? ty sis s ním udělala dvě děti

Ano udělala a chtěla společně vychovávat a ne aby jim ublizovala nějaká mrcha…

Doe_Jane
Kelišová 5630 příspěvků 06.04.18 18:57
@VP_CZ píše:
Je to otec, který od nás odešel a hlavně i od miminka… ta jeho přítelkyně je vyhlášena mrcha, která nemá ráda děti…

tak nevím proč odešel že jo, každopádně to určitě nebyl skvělý chlap a super tatínek a neodešel jen tak ze dne na den, zameť si před svým prahem a neodpírej dítěti otce… holt se musíš smířit s tou novou partnerkou

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 06.04.18 18:58
@VP_CZ píše:
Ano udělala a chtěla společně vychovávat a ne aby jim ublizovala nějaká mrcha…

Nemůžeš se ale otci mstít přes dítě za to, že tě opustil.

VP_CZ
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 18:58
@olomoučanda píše:
@VP_CZ To, co si přeješ, tedy styk pouze v tvé přítomnosti, soud (zřejmě) neudělá. Podle toho, co píšeš, k tomu není důvod. Soud neomezí styk s dětmi ani na asistovaný jen tak. Nestačí, že prohlásíš, že je jeho přítelkyně mrcha, to fakt ne…Příspěvek upraven 06.04.18 v 18:56

Ikdyz jsme se předem domluvili, že s tím souhlasí? A že časem uvidíme co bude dal?? Až budou větší třeba…

VitaminC
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 06.04.18 18:58

@VP_CZ Bohuzel, bude tam otec, aby chovani sve partnerky reguloval. Ma na deti stejne pravo jako ty.

VP_CZ
Povídálka 11 příspěvků 06.04.18 18:59
@olomoučanda píše:
Nemůžeš se ale otci mstít přes dítě za to, že tě opustil.

Já se samozřejmě nechci mstít… jen chci ochránit děti…

olomoučanda
Zasloužilá kecalka 543 příspěvků 06.04.18 19:01

@VP_CZ No tak pokud jste se tak oba domluvili a on s tím souhlasí, že ty budeš přítomna, tak prosím, proč ne.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Udělala chybu? Příběh Daniely, která chtěla seriálovou smrt, a přišla televizní

Daniela Šinkorová byla předurčená k tomu stát se hvězdou první kategorie a... číst dále >

Instagrame, díky! Novinka zvaná Toblerone tunel dělá radost celému světu

Instagram je skvělá věc. Nejenže se zde můžete podívat na krásné fotografie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Reklama