Vyhřezlý hemoroid po porodu, doporučte lékaře

24
23.2.20 11:26

Vyhrezly hemeroid po porodu,doporucte lekare

Ahoj, jsem 7 tydnu po porodu a asi mám vyhrezly hemeroid, po stolici vzdy velká bolest nekolik hodin…prosím poraďte co vám pomohlo, popripade doporucte lekare?
Dekuji moc????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6972
23.2.20 11:38

@Vendes Proktis-M pena na umyti hodne sklidni pocit bolesti, dale na umyvani stridat s Hemorogel. Ten je s dubovou kurou. Lze delat soucasne i sedaci koupele z dubove kury, stejne jako na hraz po porodu. Na noc zavadet lecive cipky Proktis, presny nazev uz nevim. Navstiv proktologa, ale pocitej s bolestivym vysetrenim.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
13665
23.2.20 11:39

Buď tvůj praktický lékař a nebo gastrologie, kde mají lasery na ošetření. Pokud to jsou nižší stádia, tak to je jednoduchý. ambulantní zákrok. Čím déle to budeš odkládat, tím víc budeš trpět.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
23.2.20 11:40

A odkud jste? V Praze bych poradila. Jinak na hemoroidy je dobrý, když kojite ten preparation H. Mazala jsem každou hodinu + jsem se omyla. Nezadržovat stolic, dále 2 lžíce pšeničných otrub na změkčení stolice. Koupila bych ještě ascorutin, na posílení cév.

Příspěvek upraven 23.02.20 v 11:43

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
23.2.20 11:42

A neznate někoho overeneho? Na netu je toho samozrejme spousty, buď soukromá nebo státní zařízení? No prave mám velký strach z vyšetření a celkove nějakého zákroku, jelikož co všude ctu, je to pak dlouhodobe bolestivé a to si s miminkem neumím predstavit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24
23.2.20 11:43

@Xxlady
Praha a okoli není problem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
188
23.2.20 11:46