Vyhrožování od kamarádky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:31
Vyhrožování od kamarádky

Moje dcera chodí do třídy s holčičkou, s kterou se znají od mš. Já se znám s její maminkou. Zatím bylo vše v pořádku.
O prázdninách byly spolu holky na příměstském táboře a já dceru vyzvedávala dřív než jí její maminka. Ona byla nejdřív smutná, pak přitvrdila, že se s ní nebude kamarádit, jestli zase moje dcera půjde dřív a nakonec se mě dcera po vyzvednutí ptala, co to je „kudla“.
Já už jsem něco „čuchala“, tak jsem se zeptala, v jaké souvislosti.?
Ona na to, že jí ta kamarádka řekla, že jestli odejde dřív, tak jí propíchne kudlou 8o.
A že to myslí vážně. Já jsem se jí ptala, co jí na to řekla a ona, že, by se takové věci neměli říkat.
Jsem ted na vážkách, jestli o tom říct její mamince. Abych nevypadala jako hysterka. Ona jí určitě vyhubuje, ale tak aby to i nenarušilo důvěru mezi holkama :dance:
Každopádně se mi tohle nelíbí a ptala jsem se jí, jak se k ní normálně chová. Prý dobrý.
Jinak moje dcera se normálně nenechá vydírat i se dokáže fest bránit, ale proti ní je dost submisivní

Reakce:
GabinkaCh
Závislačka 2560 příspěvků 25.08.18 09:36

Myslím že to holka prostě plácla

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:39

@GabinkaCh ano, je mi jasné, že nenosí v batohu nůž, ale prostě mi vadí celkový její přístup k mé dceři :nevim:

Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 25.08.18 09:48

Já bych řekla, že není sociálně úplně zralá. Neumí se se situaci úplně srovnat a proto ji napadají i absurdní řešení situace. Já bych to mamince řekla, ale zároveň bych ji slušně požádala, ať holce vysvětlí, že někdo má pracovní dobu takovou, někdo makovou a kdyby ta její maminka odešla dřív, měla by průšvih v práci. Vyhubovani neřeší to, že to holka nepobírá.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 09:56
@Helileli píše:
Já bych řekla, že není sociálně úplně zralá. Neumí se se situaci úplně srovnat a proto ji napadají i absurdní řešení situace. Já bych to mamince řekla, ale zároveň bych ji slušně požádala, ať holce vysvětlí, že někdo má pracovní dobu takovou, někdo makovou a kdyby ta její maminka odešla dřív, měla by průšvih v práci. Vyhubovani neřeší to, že to holka nepobírá.

hm, moje dcera je o rok mladší než její kamarádka, a myslela jsem, že je vyspělejší.
Ona oslovila i mě, abych dceru nechala na táboře a vrátila se později. A já jsem jí vysvětlila, že se nemůžu vracet, že pak jdeme domů. Její maminka asi v práci nebyla, ale prostě pro ni chtěla přijet až když tábor skončí :nevim:

bibie
Kecalka 356 příspěvků 25.08.18 10:17

Pokud se s maminkou te kamaradky znas, tak bych ji o tom mezi reci urcite rekla. Asi bych to nerozmazla jako velkou aferu, protoze i efekt pouze jedne vety se nemine ucinkem, ale vedet by o tom mela. Aby mohla mit sanci svou dceru poucit, ktere veci jsou uz pres caru. Pokud by se neco podobneho opakovalo, poucila bych jeji dceru sama. Rozhodne nebyvam hodna teta…

Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 25.08.18 12:05
@Anonymní píše:
hm, moje dcera je o rok mladší než její kamarádka, a myslela jsem, že je vyspělejší.
Ona oslovila i mě, abych dceru nechala na táboře a vrátila se později. A já jsem jí vysvětlila, že se nemůžu vracet, že pak jdeme domů. Její maminka asi v práci nebyla, ale prostě pro ni chtěla přijet až když tábor skončí :nevim:

Sociální zralost nemusí být úměrná věku. Ona za to nemůže, nemá smysl na ni být nějak hnusná, když už to s někým řešit, tak s matkou.
Dceři bych asi řekla, ať si z holciny nic nedělá a víc se baví s ostatními dětmi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 12:40
@Helileli píše:
Sociální zralost nemusí být úměrná věku. Ona za to nemůže, nemá smysl na ni být nějak hnusná, když už to s někým řešit, tak s matkou.
Dceři bych asi řekla, ať si z holciny nic nedělá a víc se baví s ostatními dětmi.

To půjde asi dost těžko. Je to její nejlepší kamarádka a dost jí na ní záleží

srpen89
Ukecaná baba ;) 1920 příspěvků 25.08.18 12:54

Nechala bych to byt. Deti toho naplacaj…

Helileli
Závislačka 3048 příspěvků 25.08.18 14:32
@Anonymní píše:
To půjde asi dost těžko. Je to její nejlepší kamarádka a dost jí na ní záleží

Tak dobrá příležitost poučit, že v jakémkoliv vztahu, ať už kamaradskem či partnerském není v pořádku si tohle říkat. Do života se jí bude hodit, když bude vědět, že každý máme svou hrdost a nenecháme ani člověka, kterého máme rádi, říkat nám takové věci.

Alušáček
Závislačka 3248 příspěvků 25.08.18 14:50

Jestli dobře chápu,jedná se o školkové děti? Holka to mohlo jen tak placnout,nemá z toho rozum. Moje dcera kdysi asi mezi 3-4rokem řekla kamarádovi,že ho nakrájí na kusy a vyhodí … 8o Řešily jsme to a zjistily,že chtěla udělat jen to co Tom a Jery :lol:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.08.18 14:55

@Helileli dceru jsem samozřejmě poučila, myslím, že víc než dostatečně a @Alušáček školkové děti to právě nejsou, jsou na prvním stupni zš
Ještě promyslím, jestli něco řeknu mamince, uvidím, jestli ještě s něčím takovým přijde. Jí to teda trápí tak půl hodiny, ale vím, že se pak bojí, že se s ní nebude kamarádit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >