Vyhrožování soudem ze strany tchýně ohledně vnoučat

Anonymní
5.3.21 17:32

Vyhrožování soudem ze strany tchyně ohledně vnoučat

Zdravím všechny,
jen se ke mě doneslo, od jedné tchyně, že doporučuje dalším tchyním, aby snachám vyhrožovali soudem pokud neuvidí vnoučata podle svých představ a většina snach ustoupí a přizpůsobí se. Tak by mě jen kolik tu je takových maminek, které raději tchyni přetrpí, tak jak si tchyně pískne než aby si stáli za svými hranicemi a měli klid? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10678
5.3.21 17:41

Snachy by měli doporučit tchyním, že to klidně můžou zkusit, pokud jim soud vyhoví tak to určitě nebude tak, jak si myslej. Není lepší se domluvit? Chápu že to někdy nejde, některý tchyně, ale i snachy jsou na odstřel, co si budem povídat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
5.3.21 17:42

Co je to za blbost? Buď o dítě stojí, tak jí nebudu bránit ve styku. Nebo na něj kašle a pak nevím proč by šla k soudu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7403
5.3.21 17:46

@Serpentini ale třeba je to zla tchýně a té se děti nedávají, jelikož je žerou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
5.3.21 17:49

@Cenarius tak jestli je to alkoholička, nebo děti bije, tak bych jí dítě nesvěřila, ale tam bych se zase nebála případného soudu :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 17:51
@Serpentini píše:
Co je to za blbost? Buď o dítě stojí, tak jí nebudu bránit ve styku. Nebo na něj kašle a pak nevím proč by šla k soudu.

U nas tchýně stojí, ale my ne. Jednu dobu jsme se prakticky neviděli vůbec. Bylo to z naší strany a dodnes to je tak, že je v „podmínce“. Ještě něco, co bude přes čáru a má smůlu.

• Citovat
  • Nahlásit
9420
5.3.21 17:53

Už zas? Další anonymní diskuze o tom, jak se tchyne/snachy nenávidí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3303
5.3.21 17:58
@Anonymní píše:
U nas tchýně stojí, ale my ne. Jednu dobu jsme se prakticky neviděli vůbec. Bylo to z naší strany a dodnes to je tak, že je v „podmínce“. Ještě něco, co bude přes čáru a má smůlu.

No, tak pokud je tam nějaká patologie, tak moc šancí vyhrát soud nemá. Pokud je po všech stránkách psychicky v pořádku, tak šanci určitě má. U nás tchyně zájem nemá, my už taky ne. Kdyby ale názor změnila, tak jí šanci ještě dáme a k soudu nás kvůli tomu tahat nemusí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.3.21 18:02

Ono bohužel ty zákony tchyním nahrávají. Já se takhle musím vídat s vlastní matkou, ze které mám strach (a která mě nenávidí) protože kdyby se rozhodla soudit o kontakt s vnoučaty, mohla by je mít třeba na víkend. Dokud se s ní občas vidím, soudce se na ní podle právníka vykašle. Je to pecka. Aneb když se narodíte do blbé rodiny, musíte trpět až do smrti.

• Citovat
  • Nahlásit
591
5.3.21 18:05

Tak urcite je to o lidech, situace od situace. My s tchyni vychazime. Ona kluky vidat chce, oni ji taky a já jsem ráda, že mají s babičkou dobré vztahy
/ a my spolu teda taky :) /

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61246
5.3.21 18:06
@karkarka píše:
Už zas? Další anonymní diskuze o tom, jak se tchyne/snachy nenávidí..

To aby si člověk rozmyslel, mít vůbec děti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24610
5.3.21 18:21
@Anonymní píše:
Zdravím všechny,
jen se ke mě doneslo, od jedné tchyně, že doporučuje dalším tchyním, aby snachám vyhrožovali soudem pokud neuvidí vnoučata podle svých představ a většina snach ustoupí a přizpůsobí se. Tak by mě jen kolik tu je takových maminek, které raději tchyni přetrpí, tak jak si tchyně pískne než aby si stáli za svými hranicemi a měli klid? :think:

A ted tu o Karkulce. By me zajimalo, kolik prarodicu by se v realu tahalo po ceskem soudnictvi, aby videlo vnoucata dle, svych predstav. :lol: Pokud nekdo na nejake takove vydiracky skoci, tak je dost mdleho rozumu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7579
5.3.21 18:34

Mohu se jako snacha soudit s tchyni, aby si malou Ontarku brala vic? Bych to hnala az k ESD.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7403
5.3.21 20:02

@ontarova.stara že jo. Ten klid na to kafíčko je potřeba. Ať tchýně kmitá. Udělala si Ontara, kterej si udělal Ontarnata, tak v tom má taky pysky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7579
5.3.21 20:40
@Cenarius píše:
@ontarova.stara že jo. Ten klid na to kafíčko je potřeba. Ať tchýně kmitá. Udělala si Ontara, kterej si udělal Ontarnata, tak v tom má taky pysky.

No prave! Zadnou zodpovednost ta baba princmetalova nema. A ani starsi (jiz plnoletou) Ontarku si nechce brat, takze nam se svou aktualni znamosti vecne zevli v baraku. Zlatej nouzak ti rikam :mrgreen:! Ten nekdo nahore musel vyslyset muj horky plac, ustrnul se a zavrel nam okresy. Ted mame s Ontarem prakticky lazne, muzeme jit do koupelny v gatkach a trenclich, cistit si zuby na zachode a prdet ve vane. Uplne libanky… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat