Vyhrožuje mi...

Anonymní
24.6.21 19:43

Vyhrožuje mi, napadení

Ahoj, pokusím se stručně. Bývalý přítel se nedokáže smířit, že mám nový vztah. Ten trvá kousek přes čtvrt roku, s přítelem bydlím i s dětmi v RD (rekonstrujeme), chceme se vzít a čekáme miminko. Ale bývalý přítel nám docela ztrpčuje život. Pokaždé, když si přijede pro syna, tak hrozně vyvádí. Nadává hlavně mě, ale i příteli, pomlouvá mě, řve na mě. Jednou tak vylétl, že jsem si myslela že mě praští a vyděsil tím i 12letého syna, který utekl do pokoje. Jednou ve vzteku kopal do zdi, pak rozmlátil šuplík u kuchyňské linky. Je strašně sprostý a je mu jedno, že jsou u toho děti. Neustále mi vyhrožuje, že mi sebere syna, chce ho do své péče. Tvrdí i před mými příbuznými a kamarády, že jsem nezodpovědná a o děti se nedokáži postarat, že jeho syna ohrožuji na zdraví i na životě a nikdy mu nebudu moct dát co on. (Bydlí se svou matkou, dvěmi bratry a možná i cizím podnájemníkem v jednom RD, pokud vím. Momentálně je na pracáku. O syna se třeba měsíc, dva vůbec nezajímal.) Vrcholem byl tento čtvrtek. Vtrhl do přítelova domu v půl sedmé ráno, kdy jsme ještě vlastně spali (otevřel mu nejstarší syn odcházející do školy netuše co se stane) a bez jakéhokoliv varování skočil po příteli. Ten se ani nemohl pořádně bránit, jelikož nic takového nečekal. Bývalý přítel mě při tomto svém útoku na přítele současného kopl vší silou a naschvál do břicha. Jelikož jsem ve 13tt a břicho mne začalo bolet, jeli jsme k doktorovi a ten nás poslal ihned do nemocnice. Tam si mě nechali sice jen přes noc, ale o miminko jsem se hodně bála a přítel také. Nevím už co s bývalým dělat. Není s ním žádná rozumná domluva ohledně ničeho. Pokaždé na mě jen začne řvát a znovu mi nadává. Mám z toho noční můry a kolikrát nemohu spát, bojím se o sebe i děti. Myslím, že už jeho chování není normální, co říkáte vy? A jak mám postupovat s bývalým přítelem dál? 8o Anonym z pochopitelných důvodů..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
614
24.6.21 19:46

Co třeba nahlásit na PČR? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2345
24.6.21 19:47

Fakt po třech měsících rekonstrujes barák a plánuješ svatbu a dítě s novou známosti?

Jinak chlap je magor. Bez na policajty. Jiná rada není.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32518
24.6.21 19:47
@Anonymní píše:
Ahoj, pokusím se stručně. Bývalý přítel se nedokáže smířit, že mám nový vztah. Ten trvá kousek přes čtvrt roku, s přítelem bydlím i s dětmi v RD (rekonstrujeme), chceme se vzít a čekáme miminko. Ale bývalý přítel nám docela ztrpčuje život. Pokaždé, když si přijede pro syna, tak hrozně vyvádí. Nadává hlavně mě, ale i příteli, pomlouvá mě, řve na mě. Jednou tak vylétl, že jsem si myslela že mě praští a vyděsil tím i 12letého syna, který utekl do pokoje. Jednou ve vzteku kopal do zdi, pak rozmlátil šuplík u kuchyňské linky. Je strašně sprostý a je mu jedno, že jsou u toho děti. Neustále mi vyhrožuje, že mi sebere syna, chce ho do své péče. Tvrdí i před mými příbuznými a kamarády, že jsem nezodpovědná a o děti se nedokáži postarat, že jeho syna ohrožuji na zdraví i na životě a nikdy mu nebudu moct dát co on. (Bydlí se svou matkou, dvěmi bratry a možná i cizím podnájemníkem v jednom RD, pokud vím. Momentálně je na pracáku. O syna se třeba měsíc, dva vůbec nezajímal.) Vrcholem byl tento čtvrtek. Vtrhl do přítelova domu v půl sedmé ráno, kdy jsme ještě vlastně spali (otevřel mu nejstarší syn odcházející do školy netuše co se stane) a bez jakéhokoliv varování skočil po příteli. Ten se ani nemohl pořádně bránit, jelikož nic takového nečekal. Bývalý přítel mě při tomto svém útoku na přítele současného kopl vší silou a naschvál do břicha. Jelikož jsem ve 13tt a břicho mne začalo bolet, jeli jsme k doktorovi a ten nás poslal ihned do nemocnice. Tam si mě nechali sice jen přes noc, ale o miminko jsem se hodně bála a přítel také. Nevím už co s bývalým dělat. Není s ním žádná rozumná domluva ohledně ničeho. Pokaždé na mě jen začne řvát a znovu mi nadává. Mám z toho noční můry a kolikrát nemohu spát, bojím se o sebe i děti. Myslím, že už jeho chování není normální, co říkáte vy? A jak mám postupovat s bývalým přítelem dál? 8o Anonym z pochopitelných důvodů..

Takže nový vztah je čtvrt roku, ty těhotná a děti se už musely sestěhovat s novým chlápkem, kterého nikdo pořádně nezná za tak krátkou domu a do toho vyvádí bývalý chlap?

Chudáci děti… :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
24.6.21 19:51

Ano, musím reagovat že me též zaráží vaše rodinné uspořádání a rychlost jakou jste začala budovat nový vztah.

Ex bych nahlásila na policii. Kopl vas tehotnou do břicha!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
24.6.21 19:53

Nevim jestli ctu spravne ale zakladatelka nechctela resit soucasnej vztah ale byvalyho.

Bez na policii

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
24.6.21 19:54
@Anonymní píše:

Já bych ho klidně naprášila na policii. Ty máš čvtrt roku vztah a už jsi těhotná? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12286
24.6.21 19:55

Kolik tech deti mas? Co se nejdriv s novym objevem poradne seznamit, nez otehotnet na prvnim rande? Tady by jste meli jit na leceni vsichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32798
24.6.21 19:56
@Len123l píše:
Nevim jestli ctu spravne ale zakladatelka nechctela resit soucasnej vztah ale byvalyho.Bez na policii

Ono to s tím může souviset. Zakladatelka mohla bývalému zanášet se současným, proto je tak agresivní. Každopádně nemá jim co lézt do baráku a tohle by rozhodně neměly vidět děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1336
24.6.21 19:57

Si to vsechno vzala trochu hopem ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
24.6.21 19:58

@Russet to neni omluva i kdyby to tak bylo. Jestli je to tak jak pise tak takovej magor se nestava ze dne na den.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
504
24.6.21 19:59

Jdeš na to teda hopem. Aby ti za chvíli nevyhrozovali dva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15595
24.6.21 20:00

Jste spolu 3 měsíce a ty jsi ve 13 týdnu? :think: 8o
Jinak Ex je mag.or, tam není asi jiná možnost, než jít na policii…sami ho nezvládnete. Bude se to stupňovat, když něco neuděláte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24455
24.6.21 20:02

Rozhodně policie. Bez debat. prilizit zprávu z nemocnice.
Vzhledem k věku syna se bude brát v potaz i jeho názor ohledně péče. Takže pokud je syn těmto otcovým výpadům přítomen, asi u něj nebude chtít být.
Jinak exe nepouštět domu, syna poučit, vše ukládat, schovávat, natáčet, ať máš něco v ruce.
Měla bys oporu v jeho matce? Někdy pomůže, vkdyz si s ním promluví někdo z jeho rodiny, že tímhle jednáním si jen přitěžuje. Jestli je tedy jeho rodina normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
917
24.6.21 20:04

S tou rodinou ex asi neni spatny napad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu