Vyhrožuje zabitím a střídavou péčí

15.4.17 22:39

Vyhrožuje zabitím a střídavou péčí

Ahoj všem ženám… než se rozepíšu potřebuju sebrat veškerou odvahu. V lednu jsem odešla od násilnického partnera…Máme spolu syna 3 roky. Vyhrožoval mi zabitím nebo že mě vyhodí a podobně zabil mi pejska když jsem byla v porodnici..chtěla jsem to ohlásit ale vyhrožoval že řekne že jsem to chtěla a že mě zabije…Další věc pomalinku mi bránil být u syna bral mě jen jako služku nakrmit přebalit v noci vstávat a podobně…jinak syna držel pevně u sebe při pohádkách nebo venku připadala jsem si hrozně…Točil si mě na mobil aby měl důkaz že ho kojím špatně byla jsem po epiduralu a bolely mě strašně záda a bolí ještě dnes…Říkám pán kouří marihuanu občas pervitin nebo prodává trávu seděl 6-8 let dostal teda trest 12 letý za vydírání se zbraní a únos v roce 2002 byl puštěnej na podmínku…Další věc byl zneužívaný otcem a se svým bratrem měl orální styk jeho matka alkoholička mu přede mnou v 5 měsíci šahala přes kalhoty na přirození a mě když byla opilá několikrát sváděla a šahala na mě…Další věc bil mě a jen když jsem ráno vstala řval na mě před synem ten skoro vždycky plakal řval kun, špí, ciká, kur,,, neumíš nic jsi hov neuklízíš jsi špí…neumíš se starat o kluka nestaráš se jen chlastáš a to jsem si vyrazila 2 do měsíce za holkama a on byl pryč většinu času a ještě k tomu bez práce…syn mi to začal samozřejmě říkat nadávaL MI STRAŠNĚ..nechtěl mě chtěl jen tátu a mě syn bil škrábal mě a nakonec mi říkal že mě i zabije…poslední kapka byla ta když jsem onemocněla v lednu při práci a měla jsem zápal plic prostě jsem se honila jako s prominutim kráva do práce a protože ho nechtěl hlídat našeho syna musela jsem spát u táty takže vždycky sbalit tašky klukovi svojí do práce jít k tátovi ráno vstát jít makat dopoledne přijít uspat dítě uvařit pak až se vzbudí jít zpět domů do obrovskýho kopce s velikou tašku s bobama kde seděl kluk a protože jsem měla nervy nespala jsem skoro vůbec…vždy jsem se bála jít zpět k němu… a hned jen ve dveřích ty kun toho neumíš slíknout? Já se ani nezula a hned do mě jel…v pláči jsem se sebrala a šla zase k tátovi takhle to bylo asi měsíc…než jsem onemocněla zápalem plic hrozně jsem se honila.. byla ještě k tomu ta šílená zima…no ale abych se dostala k tomu podstatnýmu když jsem onemocněla byl to zrovna den neděle a já šla ještě před tim než se mi udělalo zle k tátovi abych mohla jít dělat ráno on malýho hlídat nechtěl mám si prej najít chůvu a podobně…když jsem došla k tátovi udělalo se mi zle druhej den jsem šla k MUDR a měla jsem zápal plic asi jsem s ním chodila dýl než se zdálo protože jsem měla i angínu poprosila jsem Ex aby přišel pro malýho že mám zápal aby to nechytil a on že jo…a že se vyležím u táty…nakonec jsme se domluvili že druhý den přivede malýho a můj táta že si ho vezme na starosti…ale syn nikde v 9 h jsme čekali…volám mu a syna hlídala úchylná vožralá tchýně a on na brigádě přes úřad :D už jsem věděla že je zle že musim rychle s malym pryč ihned přišel protože mu tchýně volala…vyhodil mě z bytu syna mi nedal a ještě mi řekl že mě dá zabít i mýho tátu že mi syna bere a nebudu ho mít…musela jsem odejít syna mi nedal a bylo mi strašně vetší strach jsem neměla nikdy..strašně jsem plakala a Lukášek mě nechtěl nemohla jsem ho uspat protože tchýně mi ležela v posteli a držela ho…jen teď když si vzpomenu brečim…sedim u táty doma oba dva jsme na prášky protože pokud nemáte úpravu poměrů a. t..d… tak máte nárok stejným díle takže mi ho ani nemusel dát…ale v noci volal bylo to přesně v půl druhý že má Lukášek 40 tky a že neví co má dělat utíkala jsem jako lvice pro svoje dítě abych byla u něho zavolala záchranku nakonec nebyla potřeba…druhý den a ten další den jsem počkala až se situace uklidní.. on odešel.. v rychlosti jsem sbalila věci co se vešly do kočárku a utekla k tátovi hned jsem šla na sociálku všechno jim řekla takže jsem ten zápal plic ani pořádně nevyležela ale syn byl v pořádku po 10 dnech měl angínu…je to hnusný co řeknu ale kdybych se to ráno tam pro něho nestavila asi by ode mě tu nemoc nechytil a já bych svoje dítě neviděla 4 měsíce což bych neudržela…a nevydržela… takže jsem od ledna u mýho tatínka byt už mám od obce pěknej komplet zařízenej a čekám jen na soud ten je v dubnu koncem…chce střídavou péči a jeho maminka chce úpravu poměrů pro styk s nezletilým..:D nikdy jsem jí nebránila…několikrát řekla že je syn malý cikáně a že jí tlačim do toho být babičkou že se tak necítí…je to pěkná svině…otec syna nevolá viděl prcka jen 3 krát nepřispívá a tahá si do bytu feťáky a dýlery…nakonec jsem se dozvěděla že dělá na černo…bere dávky je na pracáku všude jsme to ohlásila aby si taky chlapec užil…CHCE STŘÍDAVOU PÉČI. mám advokátku paní ze sociálky řekla že dává za ní ruku do ohně a advokátka že ne střídavku to nevypadá…OBVINIL MĚ Z TOHO ŽE BERU PERVITIN A ŽE JSME ALKOHOLIK V CENTRU ROSA MI SDĚLILY ŽE SE TAKHLE CHOVAJ PŘÍPADI JAKO JE ON..JE TO NEMOCNEJ ČLOVĚK…NEVÍ JAK NA MĚ…TAKŽE DROGY NEBERU ALKOHOL PIJU MINIMÁLNĚ A OSYNA SE STRAÁM JAKO O PRINCE…KDYŽ NENÍ S NÍM VE STYKU JE HODNÝ JEN KDYŽ JE S NIM JE STRAŠNĚ ZLEJ…DALI JSME SE OBA DVA DOHROMADY CO JSME U TÁTY…MAKÁM NA NORMAL ŽIVOTĚ A SNAŽIM SI NAJÍT NOVOU PRÁCI SYNA PŘIHLAŠUJU DO ŠKOLKY A MÁM FINANČNĚ ZAJIŠTĚNÝHO TÁTU KTERÝ JE OCHOTNÝ PRo NÁS UDĚLAT COKOLIV…TAKŽE SE PTÁM VÁS VŠECH JAKÝ MÁTE NÁZOR NA ČLOVĚKA JAKO JE ON A CO SI MYSLÍTE OHLDnĚ TÝ STŘÍDAVKY? aŤ SYNA KLIDNĚ VÍDÁ KDY BUDE CHTÍT ALE STŘÍDAVKU ANI NÁHODOU…VÍM TAKY ŽE PŮJDU NA SPOUSTU TESTŮ SOUD JE URČITĚ NAŘÍDÍ…MÁM STRACH CO SI JEŠTĚ NA MĚ VYMYSLÍ…NAPIŠTE JO A KDYBY SE NĚKDO PTAL TO SI NEMOHLA VĚDĚT DŘÍV ŽE JE TO MAGOR? NE NEMOHLA BYL NAPROSTO V POHODĚ A SUPER BYLA JSEM ŠŤASTNÁ ŽE MÁM TAKOVÝHO CHLAPA…Lukášek SE ODNAUČIL BEJT ZLEJ A ŘÍKAT OŠKLIVÝ VĚCI A JE TO MILÝ KONEČNĚ BACULATÝ DÍTĚ DŘÍV TO BYL VYHUBLEJ NERVÁK KETREJ MI NESPAL ANI V NOCI..DNES JE VŠE V POŘÁDKU DÍKY BOHU.. :potlesk: SVOJE DÍTĚ NIKOMU NEDÁM ANI KDYBYCH MUSELA JA SE O NĚJ STARÁM VŠE HO UČÍM A S NÍM BY SKONČIL V PASŤÁKU NEBO U BÁBY JEŠTĚ BY MU NĚCO UDĚLALI

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

26154
15.4.17 22:46
@strachemumru píše:
Ahoj všem ženám… než se rozepíšu potřebuju sebrat veškerou odvahu. V lednu jsem odešla od násilnického partnera…Máme spolu syna 3 roky. Vyhrožoval mi zabitím nebo že mě vyhodí a podobně zabil mi pejska když jsem byla v porodnici..chtěla jsem to ohlásit ale vyhrožoval že řekne že jsem to chtěla a že mě zabije…Další věc pomalinku mi bránil být u syna bral mě jen jako služku nakrmit přebalit v noci vstávat a podobně…jinak syna držel pevně u sebe při pohádkách nebo venku připadala jsem si hrozně…Točil si mě na mobil aby měl důkaz že ho kojím špatně byla jsem po epiduralu a bolely mě strašně záda a bolí ještě dnes…Říkám pán kouří marihuanu občas pervitin nebo prodává trávu seděl 6-8 let dostal teda trest 12 letý za vydírání se zbraní a únos v roce 2002 byl puštěnej na podmínku…Další věc byl zneužívaný otcem a se svým bratrem měl orální styk jeho matka alkoholička mu přede mnou v 5 měsíci šahala přes kalhoty na přirození a mě když byla opilá několikrát sváděla a šahala na mě…Další věc bil mě a jen když jsem ráno vstala řval na mě před synem ten skoro vždycky plakal řval kun, špí, ciká, kur,,, neumíš nic jsi hov neuklízíš jsi špí…neumíš se starat o kluka nestaráš se jen chlastáš a to jsem si vyrazila 2 do měsíce za holkama a on byl pryč většinu času a ještě k tomu bez práce…syn mi to začal samozřejmě říkat nadávaL MI STRAŠNĚ..nechtěl mě chtěl jen tátu a mě syn bil škrábal mě a nakonec mi říkal že mě i zabije…poslední kapka byla ta když jsem onemocněla v lednu při práci a měla jsem zápal plic prostě jsem se honila jako s prominutim kráva do práce a protože ho nechtěl hlídat našeho syna musela jsem spát u táty takže vždycky sbalit tašky klukovi svojí do práce jít k tátovi ráno vstát jít makat dopoledne přijít uspat dítě uvařit pak až se vzbudí jít zpět domů do obrovskýho kopce s velikou tašku s bobama kde seděl kluk a protože jsem měla nervy nespala jsem skoro vůbec…vždy jsem se bála jít zpět k němu… a hned jen ve dveřích ty kun toho neumíš slíknout? Já se ani nezula a hned do mě jel…v pláči jsem se sebrala a šla zase k tátovi takhle to bylo asi měsíc…než jsem onemocněla zápalem plic hrozně jsem se honila.. byla ještě k tomu ta šílená zima…no ale abych se dostala k tomu podstatnýmu když jsem onemocněla byl to zrovna den neděle a já šla ještě před tim než se mi udělalo zle k tátovi abych mohla jít dělat ráno on malýho hlídat nechtěl mám si prej najít chůvu a podobně…když jsem došla k tátovi udělalo se mi zle druhej den jsem šla k MUDR a měla jsem zápal plic asi jsem s ním chodila dýl než se zdálo protože jsem měla i angínu poprosila jsem Ex aby přišel pro malýho že mám zápal aby to nechytil a on že jo…a že se vyležím u táty…nakonec jsme se domluvili že druhý den přivede malýho a můj táta že si ho vezme na starosti…ale syn nikde v 9 h jsme čekali…volám mu a syna hlídala úchylná vožralá tchýně a on na brigádě přes úřad :D už jsem věděla že je zle že musim rychle s malym pryč ihned přišel protože mu tchýně volala…vyhodil mě z bytu syna mi nedal a ještě mi řekl že mě dá zabít i mýho tátu že mi syna bere a nebudu ho mít…musela jsem odejít syna mi nedal a bylo mi strašně vetší strach jsem neměla nikdy..strašně jsem plakala a Lukášek mě nechtěl nemohla jsem ho uspat protože tchýně mi ležela v posteli a držela ho…jen teď když si vzpomenu brečim…sedim u táty doma oba dva jsme na prášky protože pokud nemáte úpravu poměrů a. t..d… tak máte nárok stejným díle takže mi ho ani nemusel dát…ale v noci volal bylo to přesně v půl druhý že má Lukášek 40 tky a že neví co má dělat utíkala jsem jako lvice pro svoje dítě abych byla u něho zavolala záchranku nakonec nebyla potřeba…druhý den a ten další den jsem počkala až se situace uklidní.. on odešel.. v rychlosti jsem sbalila věci co se vešly do kočárku a utekla k tátovi hned jsem šla na sociálku všechno jim řekla takže jsem ten zápal plic ani pořádně nevyležela ale syn byl v pořádku po 10 dnech měl angínu…je to hnusný co řeknu ale kdybych se to ráno tam pro něho nestavila asi by ode mě tu nemoc nechytil a já bych svoje dítě neviděla 4 měsíce což bych neudržela…a nevydržela… takže jsem od ledna u mýho tatínka byt už mám od obce pěknej komplet zařízenej a čekám jen na soud ten je v dubnu koncem…chce střídavou péči a jeho maminka chce úpravu poměrů pro styk s nezletilým..:D nikdy jsem jí nebránila…několikrát řekla že je syn malý cikáně a že jí tlačim do toho být babičkou že se tak necítí…je to pěkná svině…otec syna nevolá viděl prcka jen 3 krát nepřispívá a tahá si do bytu feťáky a dýlery…nakonec jsem se dozvěděla že dělá na černo…bere dávky je na pracáku všude jsme to ohlásila aby si taky chlapec užil…CHCE STŘÍDAVOU PÉČI. mám advokátku paní ze sociálky řekla že dává za ní ruku do ohně a advokátka že ne střídavku to nevypadá…OBVINIL MĚ Z TOHO ŽE BERU PERVITIN A ŽE JSME ALKOHOLIK V CENTRU ROSA MI SDĚLILY ŽE SE TAKHLE CHOVAJ PŘÍPADI JAKO JE ON..JE TO NEMOCNEJ ČLOVĚK…NEVÍ JAK NA MĚ…TAKŽE DROGY NEBERU ALKOHOL PIJU MINIMÁLNĚ A OSYNA SE STRAÁM JAKO O PRINCE…KDYŽ NENÍ S NÍM VE STYKU JE HODNÝ JEN KDYŽ JE S NIM JE STRAŠNĚ ZLEJ…DALI JSME SE OBA DVA DOHROMADY CO JSME U TÁTY…MAKÁM NA NORMAL ŽIVOTĚ A SNAŽIM SI NAJÍT NOVOU PRÁCI SYNA PŘIHLAŠUJU DO ŠKOLKY A MÁM FINANČNĚ ZAJIŠTĚNÝHO TÁTU KTERÝ JE OCHOTNÝ PRo NÁS UDĚLAT COKOLIV…TAKŽE SE PTÁM VÁS VŠECH JAKÝ MÁTE NÁZOR NA ČLOVĚKA JAKO JE ON A CO SI MYSLÍTE OHLDnĚ TÝ STŘÍDAVKY? aŤ SYNA KLIDNĚ VÍDÁ KDY BUDE CHTÍT ALE STŘÍDAVKU ANI NÁHODOU…VÍM TAKY ŽE PŮJDU NA SPOUSTU TESTŮ SOUD JE URČITĚ NAŘÍDÍ…MÁM STRACH CO SI JEŠTĚ NA MĚ VYMYSLÍ…NAPIŠTE JO A KDYBY SE NĚKDO PTAL TO SI NEMOHLA VĚDĚT DŘÍV ŽE JE TO MAGOR? NE NEMOHLA BYL NAPROSTO V POHODĚ A SUPER BYLA JSEM ŠŤASTNÁ ŽE MÁM TAKOVÝHO CHLAPA...Lukášek SE ODNAUČIL BEJT ZLEJ A ŘÍKAT OŠKLIVÝ VĚCI A JE TO MILÝ KONEČNĚ BACULATÝ DÍTĚ DŘÍV TO BYL VYHUBLEJ NERVÁK KETREJ MI NESPAL ANI V NOCI..DNES JE VŠE V POŘÁDKU DÍKY BOHU.. :potlesk: SVOJE DÍTĚ NIKOMU NEDÁM ANI KDYBYCH MUSELA JA SE O NĚJ STARÁM VŠE HO UČÍM A S NÍM BY SKONČIL V PASŤÁKU NEBO U BÁBY JEŠTĚ BY MU NĚCO UDĚLALI

Pecka, chlap, který byl zavřený za vydírání se zbraní a únos a ještě prodává drogy…je to je štěstí každé slečny toužící po lásce… Kdyby prodával ty drogy tvému děcku, možná bys mluvila jinak.
Jinak je dobře, že aspoň dle toho co píšeš, je synek v pořádku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21089
15.4.17 22:51

@strachemumru Myslím, že indicií, proč se mu vyhnout obloukem, jsi měla víc, než dost. Byla jsi k nim slepá, teď je těžké něco radit. Jako otec má stejná práva, jako ty. Asi to není to, co jsi chtěla slyšet, ale bohužel, otce pro svého syna jsi vybrala ty sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 22:51

dělám co můžu

Bojim se osyna aby mu soud nenařídil že ho může mít i na víkend nebo střídavka to bych se pos…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 22:52

Má právato má…a bojím se že bude Lukáška zase ovlivňovat a manipulovat proto mě a bude ho učit jen to zlý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 22:54

V životě by syna už neviděl! Vše bych nahlásila na socialce a policii. Promiň ale tvůj případ je šílený! 8o :,( syn by měl vyrůstat v normálním prostředí ne v životu ohrožujícím. Určitě bych nechtěla aby měl za vzor kohokoliv koho si tu popisovala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21089
15.4.17 22:54
@strachemumru píše:
Má právato má…a bojím se že bude Lukáška zase ovlivňovat a manipulovat proto mě a bude ho učit jen to zlý

A to ti opravdu feťák a trestanec připadal jako tak úžasná partie, žes byla šťastná, že máš takovýho chlapa?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 22:56

Je to strašný…já vim…pro mě jako pro mámu i ženskou je to něco neskutečnýho…vše co píšu je fakt pravda a šílená…je to jako z hororu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 22:57

On takový nebyl vše dobře tajil

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
15.4.17 22:57

Tohle ma byt vtip ne? :roll: Neverim tomu ze driv byl normalni, pises ze byl i ve vezeni, tak to byl uz pred tim l, nez jste se poznali ne? A kdyz si zacnes s nekym takovym, tak co si jako cekala? Kdyz vyrustal v takovych pomerech, ty si hloupa, ze si to nechala zajit tak daleko a poridila si s takovym deb… dite.On o syna podle me vubec nestoji, jen te tim chce deptat. Pokud je vse co tady o nem o babe pises pravda a mas to jak dokazat, tak si myslim ze na stridavou peci nema narok a bojovala bych proti tomu jak by se jen dalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21089
15.4.17 22:59
@strachemumru píše:
On takový nebyl vše dobře tajil

Jo, to jistě. Ale téhle pohádce nevěříš ani ty sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 23:01

To že byl zavřenej jsem věděla ale byl naprosto pozornej a. t.d. hodnej…už vůbec nehulil ani nebral žádný drogy prostě jsem byla zamilovaná…neviděla jsem nebezpečí..a netušila jsem že mě pomalinku motá k obrazu svýmu…a tajil mi všechno na všechno jsem přišla až po letech…některý zlý lidi takový jsou prostě to uvidíš až za několik let bohužel a zrovna já jsem trefila na takovýdleho magora…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 23:05

Změnil se až když se narodil malej mu přeskočilo..pořád si povídal sám pro sebe a každej den hulil gramy trávy… byl jak z jinýho světa jsem šťastná že jsem odešla…Lukášek je konečně normální dítě

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.4.17 23:06

@strachemumru to je fakt silný kafe, většinou jsem pro to aby se děti s otcem stýkali co nejvíce, ale v tomhle případě bych se snažila, aby syn viděl tatínka co nejméně a aby mu byl umožněn styk pouze pod dohledem soc. pracovníka, tohle fakt není normální… je mi tě líto, to že si za to můžeš zčásti sama psát nechci, protože každý dělá chyby ( někdo menší, někdo větší) a je dobře, že ty ses svůj problém rozhodla řešit, držím palce abyste byli se synem už jen šťastný

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
727
15.4.17 23:06

Promiň, já vím, že syna už máte… Ale jak jsi s někým s takovou minulostí mohla vlézt do postele? Jak jsi mohla cíti lásku k takovému člověku? Nevěřím, že někdo s takovou diagnózou byl jiný. Pokud se tvůj tatínek postará, máš velké štěstí a važ si ho. Měla jsi odejít dřív, chudák dítě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama