Vyjela jsem na dceru, je uražena a odmítá jíst

Anonymní
8.11.19 22:08

Vyjela jsem na dceru, je uražena a odmítá jíst

Ahoj holky,
Včera ráno jsem vyjela na 9-tiletou dceru, protože si odmítala vyčistit zuby a odmlouvala mi..A rikala mi, že si ty zuby nevycisti, protože se jí nechce ATP..a ja na ni ve vzteku zarvala, že jestli si nezačne ihned čistit zuby, že si přinesu vařečku…Dcera si je dál odmítala cistit..
A jelikož jsem v tom vzteku řekla, že si přinesu vařečku, tak jsem si ji opravdu přinesla..a dostala vařečkou ránu přes zadek..
Dcera si ty zuby nakonec vyčistila, ale pak mi říkala, že jsem lharka prolhana, protože jsem jí jen řekla, že si tu vařečku přinesu a ne že s ní dostane..A rikala mi jak jsem hnusna, zla, nejhorší na světě a ani si nechtěla dát včera a ani dneska večeři, protože je uražena, nepozdravi mě, nedá mi ani pusu nic…Jak se s ní mam usmířit, aby mu odpustila?

Holky, budu ráda za každé vaše vyjádření…

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

342
8.11.19 22:12

Inu kdyby mi dite reklo, ze jsem zla a hnusna, chytne druhou ranu. Dcera musi pochopit, ze prestrelila, takze at trucuje.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1463
8.11.19 22:13

Prepáč, že som ťa udrela, to som nemala spraviť. Bola som veľmi nahnevaná, že si nechceš čistiť zuby, pretože bez čistenia sa ti pokazia…
Aj na 5r občas vyletím a pochopí, keď sa s ním normálne porozprávam a vysvetlím :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20048
8.11.19 22:17

Kdyby sis vyčistila zuby hned, nemuselo k tomu vůbec dojít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8.11.19 22:17
@dyňa píše:
Inu kdyby mi dite reklo, ze jsem zla a hnusna, chytne druhou ranu. Dcera musi pochopit, ze prestrelila, takze at trucuje.

Tož tak. Jsem stejného názoru.
Mám 10 letýho smrádka, který to občas zkouší taky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1538
8.11.19 22:18

Střihla bych ji další

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2118

Neustoupila bych. Nechala bych ji vycukat, te normalne tresta. Rozhodne bych se neomlouvala. A jestli se nadale hodla chovat timto zpusibem, zakazala bych ji dalsi vec. Nas byl jeden cas bez hriste, kola, tabletu, pohadek, lega… Je sice mladsi, ale zkousi to taky pekne.

Příspěvek upraven 08.11.19 v 22:20

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Ou
9960

No tak pokud se naučí že tě manipuluje tím, že bude říkat jaká si hnusná, tak hádej co tě čeká. Začne to používat pravidelně.

Až se ona přijde omluvit, tak uznej taky uznej svůj podíl viny, někde jste to přeťáply obě - a ty zuby už byla jen roznětka a pomož ji pochopit kde se v vzalo to že tak vybuchla. Ale rozhodně se ji nesnaž odprosit, dokud s tebou takhle mává.

A pokud kočenka nechce jíst, no tak ať je o hladu.

A pro inspiraci

https://obchod.portal.cz/…uji-hranice/

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 22:21

Já bych se taky zlobila, hygiena musí prostě zapustit kořeny už v mládí. Taky by mi vadilo, že je pak ještě drzá, za to bych jí zakázala televizi a internet.. takový chování by si moje dítě za rámeček teda nedalo. Rodiče se musí poslouchat a dítě musí znát hranice.

• Nahlásit
  • Citovat
5892
8.11.19 22:22

Mohla očekávat, že ta vařečka tam není jen na ukázku, ne? Má zkušenost z dětství :roll:
Asi je uražená, že ještě v 9-letech dostala na pr.del.
Omluva, že jsi to přepískla, by asi bylo na místě. Ale jedním dechem bych dodala, že mi jde o její zdraví. „Zdravotní vydírání“ u čištění zubů využívám u 5-leté :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6595
8.11.19 22:26

Začít na mě, že jsem lhářka a podobné kecičky, chytla by druhou okamžitě. Právě si děťátko posouvá hranice, a daří se jí to. Napíšu, co bych udělala já, kdyby si tohle dovolilo moje dítě. Řekla bych jí, že pokud okamžitě nepřestane, pak uvidí, jak to vypadá, když je máma hnusná. Dál by si plnila své povinnosti, tak jak má, najíst by dostala, až si řekne, určitě bych nenabízela. A neustoupila bych ani o krok. A rozhodně bych se jí neomlouvala. A ještě bych jí řekla, že až jí příště napadne něco jako že si nebude čistit zuby, dostane znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1842
8.11.19 22:26

Hlavne nevymekni, jinak to na tebe bude zkouset porad. A prez zobak zaslouzila, to teda jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1842
8.11.19 22:27

@Šáruší souhlas :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.11.19 22:28

@dyňa @lleennttiillkkaa @mayecka
Když dcera dostala vařečkou tu jednou ránu, tak řekla, že jí to bolelo a že si prej nemůže kvůli té bolesti ani sednout..
Takže si myslím, že ta jedna stacila..

• Nahlásit
  • Citovat
2118
8.11.19 22:29

@Šáruší jeden z mala lidi, diky kteremu se citim jako normalni clovek, ze se svemu diteti nemusim omlouvat, kdyz mi se-e na hlavu a ja ho placnu. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama