Vyšetření na pohotovosti - 38.týden

Anonymní
28.5.20 14:42

Vyjezd na pohotovost-38.tyden

Ahoj holky, chci se zeptat, jak s vámi jednali, když jste vyjeli na pohotovost v těhotenství :roll: jsem ve 38 týdnu a omdlela jsem. Necítila jsem pohyby, tak jsem vyrazila na pohotovost.
Doktor mě vyšetřil tak, ze mi řekl, ze srdíčko bije, ale ze za půl hodiny muže být všechno jinak, ze je to život. :nevim: Sestřičky si mezi tím něco septali a smáli se. Domu jsem jela s brekem :? mate někdo podobnou zkušenost?

Příspěvek upraven 28.05.20 v 15:30

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Pet32
28.5.20 14:51

Bych si to nebrala osobně, srdíčko bije, tak se nestresuj, určitě bude všechno v pořádku. Jsou to jen lidi, kteří mají svoje nálady

• Citovat
  • Nahlásit
1160
28.5.20 14:55
@Pet32 píše:
Bych si to nebrala osobně, srdíčko bije, tak se nestresuj, určitě bude všechno v pořádku. Jsou to jen lidi, kteří mají svoje nálady

Ok, ale takhle s ní jednat teda nemusí :think:
Spíš by ji měli uklidnit, než říkat toto. Já jsem ve 40tt a taky mam trochu problémy a něco podobného mi doktor říct, tak bych ve stresu porodila snad hned.
Zakladatelko, nemáš možnost zavolat třeba svoji dr, kam jsi chodila, nebo zavolat do poradny aby se na tebe podívali dřív? I pro tvůj klid a budeš mít jistotu, že je vše v pořádku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Pet32
28.5.20 15:07

@Jessica4 ono je to těžké, zakladatelka vůbec netuší, co si sestry šeptaly mezi sebou, já si myslím, že se vůbec nebavily o zakladatelce. Ona není středobodem jejich života. Já když ležela na JIP, tak tam dovezli paní, která mohla na normální pokoj, ale tam nebylo místo, tak ji dali na JIP. Tam bylo 6 postelí, uprostřed box, kde si sestry v noci pouštěly televizi, paní nemohla usnout, tak je požádala, aby to vypnuly a ony jí daly prášek na spaní. Když jsem šla na normální pokoj, tak paní za mnou přišla, stále z toho měla špatný pocit a moc ji to trápilo. Kdyby si řekla pro sebe jsou to blbky a pustila to z hlavy bylo by jí lépe.

• Citovat
  • Nahlásit
3096
28.5.20 15:24

Ani se ti nedivim ze si z toho byla spatna, ja bych byla taky z takoveho chovani. Misto povzbuzeni te jeste vic vyplasi.. Hlavne ze je miminko i ty v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3294
28.5.20 15:26

Souhlasím s @Pet32, zakladatelko, neber si to osobně, nejspíš se sestry ani nebavily o tobě a i kdyby jo, tak co? :nevim: Zítra si zavolej ke svému doktorovi, ať tě trochu uklidní.
A zkušenost mám takovou, že se ke mně nikdy na pohotovosti nechovali nijak extrémně. Ale už jsem narazila i na doktory, kteří nebyli zrovna příjemní, ale holt jsou to jen lidi a každej má někdy blbou náladu (a někdy zkrátka narazíš na debila, kterej má blbou náladu pořád :nevim:). Navíc jsi teď přecitlivělá(což je naprosto pochopitelné), tak si to tak neber a netrap se tím. A kdyby se něco dělo, jeď tam znovu.
PS: nemáš nízký tlak? Já měla v těhotenství extrémně nízký a dělalo se mi mdlo každou chvíli, zvlášť ke konci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1612
28.5.20 15:26

Mě doktor vyšetřil, udělal utz, průtoky a vše bylo ok. Když jsem se omlouvala, že jsem plašilka, tak mi řekl, že raději 10 krát zbytečně, než jednou pozdě a kdyby něco ať přijdu znova. Taky jsem jela kvůli minimu pohybů. Doktora už neřeš, jsou to taky jenom lidi, ale pokud máš sebemenší pochybnost ohledně vyšetření, jeď jinam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3789
28.5.20 15:36

Sestry bych neřešila a doktor je teda empatik jak noha od stolu :? Hodně pij a šetři se. Mně v těhotenství taky bylo pořád na omdlení, tak jsem každé ráno vypila plechovku coly. Určitě to bude dobré, škoda se s nima stresovat :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18056
28.5.20 15:41

Doktor ti říkal, že je v pořádku že jsi přijela a že je dítě v pořádku.

Sestřičky neřešili tebe, ale něco jiného.

ano - bylo to protivné a nepříjemné, ale už jsi doma a všechno je v pořádku.

tak to nech plavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7620
28.5.20 15:43

Je mi to líto ale buď ráda že je všechno v pořádku. Někteří doktoři jsou kreteni… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2829
28.5.20 15:51

Proc jsi jela s brekem? Vzdyt bylo vse a je v poradku? Sestry se nebavily urcite o tobe…doktori jsou ruzni, treba kdyz si vzpomenu na screeningu, doktor protiva, nelida, ale spicka v oboru..to same porod, doktor s pokrovou tvari, moc se s nikym neparal, ale odbornik na svem miste…ja byla na pohotovosti 2× a vzdycky byli vsichni fajn a pry, at si tam jezdim jak chci, ze tehotnym je vse odpusteno…ale asi te tam nikdo nebude chlacholit no, verim, ze kdyby bylo potreba a zdal by se nejaky prusvih, tak by te hospitalizovali…a kdyz se ti neco nebude zdat, klido tam jed znovu..do porodu klido co druhy den..nam rikala asistentka na kurzu, ze jak se mi nebudou zdat pohyby, mam hned jet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1160
28.5.20 16:01
@Pet32 píše:
@Jessica4 ono je to těžké, zakladatelka vůbec netuší, co si sestry šeptaly mezi sebou, já si myslím, že se vůbec nebavily o zakladatelce. Ona není středobodem jejich života. Já když ležela na JIP, tak tam dovezli paní, která mohla na normální pokoj, ale tam nebylo místo, tak ji dali na JIP. Tam bylo 6 postelí, uprostřed box, kde si sestry v noci pouštěly televizi, paní nemohla usnout, tak je požádala, aby to vypnuly a ony jí daly prášek na spaní. Když jsem šla na normální pokoj, tak paní za mnou přišla, stále z toho měla špatný pocit a moc ji to trápilo. Kdyby si řekla pro sebe jsou to blbky a pustila to z hlavy bylo by jí lépe.

Ano sestry si mohli šeptat něco jiného a nemuselo se to týkat zakladatelky, ale kdyby mi doktor řekl, že srdíčko malé bije, ale za půl hodiny to může být jinak, že je to život, tak by dostal takovou kopačku, že by se vrátil s botami od sněhu. Něco takového je normální říct v 1. Trimestru, ale ne těsně před porodem. Já bych jela hned na kontrolu jinam jak bych byla vyděšená. Ani se nedivím, že domů jela s brekem :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7620
28.5.20 16:06
@Jessica4 píše:
Ano sestry si mohli šeptat něco jiného a nemuselo se to týkat zakladatelky, ale kdyby mi doktor řekl, že srdíčko malé bije, ale za půl hodiny to může být jinak, že je to život, tak by dostal takovou kopačku, že by se vrátil s botami od sněhu. Něco takového je normální říct v 1. Trimestru, ale ne těsně před porodem. Já bych jela hned na kontrolu jinam jak bych byla vyděšená. Ani se nedivím, že domů jela s brekem :(

I když moje těhotenství nevypadalo ze začátku nadějně (bez srdíčka, pak tlouklo divně, na poslední kontrole krásně pravidelně bilo), v životě mi doktor neřekl že se to může za 30 minut změnit…uz jen kvůli myšlení budoucí maminky, stres není nic zdravého, a rozhodně ne těsně před porodem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16743
28.5.20 16:10

Jestli všechno v životě takhle řešíš, tak musíš mít ten život dost náročný :roll:

Dítě je v pořádku, dostala jsi dobrou zprávu – a že byl lékař neempatický, no, to se holt občas stane :nevim:. S tím se snad v životě potká každý, že je na něj někdo nevlídný nebo ne zrovna citlivý - stačí si prostě “něco” pomyslet a netřeba z toho dělat drama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64601
28.5.20 16:20
@Anonymní píše:
Ahoj holky, chci se zeptat, jak s vámi jednali, když jste vyjeli na pohotovost v těhotenství :roll: jsem ve 38 týdnu a omdlela jsem. Necítila jsem pohyby, tak jsem vyrazila na pohotovost.
Doktor mě vyšetřil tak, ze mi řekl, ze srdíčko bije, ale ze za půl hodiny muže být všechno jinak, ze je to život. :nevim: Sestřičky si mezi tím něco septali a smáli se. Domu jsem jela s brekem :? mate někdo podobnou zkušenost?Příspěvek upraven 28.05.20 v 15:30

Blbci.. Ne, vždy se ke mě chovali slušně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat