Výjimka z nošení roušky

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
21.9.21 16:01

Výjimka z nošení roušky

Mám otázku. Zařizoval jste někdo pro děti potvrzení o tom, že nemusí nosit roušku? Jaké to bývají důvody?
Jde mi hlavně o konkrétní zkušenosti a celkově informace, protože asi špatně hledám, ale nic moc jsem nenašla.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14709
21.9.21 16:04
@Anonymní píše:
Mám otázku. Zařizoval jste někdo pro děti potvrzení o tom, že nemusí nosit roušku? Jaké to bývají důvody?
Jde mi hlavně o konkrétní zkušenosti a celkově informace, protože asi špatně hledám, ale nic moc jsem nenašla.

Naše děti roušku nenosí a žádnou výjimku na to nemají :palec: Nebo jak to myslíš? Kolik jim je? A kde ji jakože nosit musí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33743
21.9.21 16:07
@neila píše:
Naše děti roušku nenosí a žádnou výjimku na to nemají :palec: Nebo jak to myslíš? Kolik jim je? A kde ji jakože nosit musí?

Jakože děti od 2 let musí nosit roušku všude co dospělí ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26163
21.9.21 16:10
@veria píše:
Jakože děti od 2 let musí nosit roušku všude co dospělí ;)

No to je oficialne, ale v realitě žádné menší dítě u nás rousky nenosí nikam a každému je to jedno, akorát do školy na přeběhnutí po chodbe. Starší syn si ji bere do krámu, ale vídám děti v jeho věku bez ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:10
@neila píše:
Naše děti roušku nenosí a žádnou výjimku na to nemají :palec: Nebo jak to myslíš? Kolik jim je? A kde ji jakože nosit musí?

Ve škole. Musí mít na přestávku, v jídelně…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:12

@neila @Kriss Tina mně se stalo, že mě v obchodě požádali, aby si roušku vzal. Stejně tak ve vlaku.

• Citovat
  • Nahlásit
34350
21.9.21 16:15
@Anonymní píše:

a to fakt tu chvíli nevydrží? Je to jen ve společných prostorách, tak prostě bude o přestávce ve třídě. prvnáci to úplně normálně dávají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27534
21.9.21 16:16
@Anonymní píše:
@neila @Kriss Tina mně se stalo, že mě v obchodě požádali, aby si roušku vzal. Stejně tak ve vlaku.

Tak jestli je to školní dítě, proč by měli mít výjimku? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:17

@vokishka on to vydrží, ale asi mu sleze obličej.

• Citovat
  • Nahlásit
33743
21.9.21 16:18
@Anonymní píše:

A to je takový problém? Na přestávku pouze na chodbě… Myslím, že pokud bude mít potvrzení od lékaře, tak ji mít nemusí. Myslím že se to vztahuje už nejen na duševní poruchy ale třeba i na astmatiky. Ptej se lékaře, ten bude vědět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:19

@pikola doufám, že to půjde. U něj jde o zdravotní důvody. Ale nikde jsem nic nedohledala.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:20

@veria ano, lékaři to dávají. Ale hledám zkušenosti, nedohledala jsem důvody, na které se to píše.

• Citovat
  • Nahlásit
27534
21.9.21 16:20
@Anonymní píše:
@pikola doufám, že to půjde. U něj jde o zdravotní důvody. Ale nikde jsem nic nedohledala.

Tak pokud vám ty zdravotní důvody potvrdí lékař :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33743
21.9.21 16:23
@Anonymní píše:
@veria ano, lékaři to dávají. Ale hledám zkušenosti, nedohledala jsem důvody, na které se to píše.

Asi bude tedy nejlepší doktorovi zavolat, nemyslíš? On ti hlavu neutrhne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.9.21 16:23
@pikola píše:
Tak pokud vám ty zdravotní důvody potvrdí lékař :nevim:

A hledám zkušenosti, na co se to běžně píše.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat